Sprawdź nas też tutaj

News

Jakub Grabowski: maxi singiel, pierwszy featuring i freestyle o Nitro

Działo się na SBM FFestiwalu.

Opublikowany

 

quebonafide

Zgodnie z oczekiwaniami Jakub Grabowski wystąpił na SBM FFestiwalu. Jego koncert odbył się w sobotę po południu. Otrzymaliśmy też maxisingiel „Mój przykry lajf”.

Kilka godzin przed występem Jakuba w line-upie festiwalu doszło do pewnych zmian i pojawiła się pozycja „TBA”. Wtedy już jasnym było to, że tego dnia pojawi się on na scenie.

Podczas występu rapera można było zdobyć maxisingiel „Mój przykry lajf”. Na płycie pojaiwł się remix z udziałem Filipka. Ponadto Kuba poinformował ze sceny, że niedługo ukaże się jego numer z Filipkiem.fot. Szymon Fuchs

Jakub Grabowski: „Walczę lepiej niż Nitrozyniak”

Podczas występu Kuby nie zabrakło też freestyle’u, w którym pojawiły się odniesienia do popularnego youtubera The Nitrozyniaka. – Jadę właśnie, włączył nitro rozmikna, ale walczę lepiej niż Nitrozyniak. Wiecie kto to jest, to Jakub z Ciechanowa (…) Nitro, teraz ja będę tu komentował – nawinął Kuba.

81 komentarzy
81 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
quebonaspidzie
30 dni temu

je.bac zoomerow banda przygłupów żadnej przyszłości dla narodu. quebo prawie 20 lat na scenie i jakies przesłanki o patoyoutuberach i celebrytach dla poklasku tragedia

Seba
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Ok boomer. Wiem, ze marudzenie na młodzież to przywara każdego starszego pokolenia, więc się nie gniewam. Ale powiedz mi tylko kto przy dzietności 1,31 i upadającej gospodarce będzie harował na twoja emeryturę?

BRO.WAR
30 dni temu
Reply to  Seba

NIKT NIE BĘDZIE, BO CHŁOPY ŻYJĄ 40-60 LAT

NO CHYBA ŻE MASZ NAMYŚLI JEGO KOBIETE (O ILE BĘDZIE JĄ MIAŁ, BO PRZY TEJ HIBERGAMII TO WĄTPIE) KTÓRA BĘDZIE ŻYŁA 70-100 LAT

Milenials
30 dni temu
Reply to  Seba

Zamknij m.ordę i wyp.ier.dalaj słuchać Matów, Oliwek Bazyl i innych s.pier.do.leńców adekwatnych do waszego poziomu intelektualnego.

Pokolenie j.eb.anyc.h nierobów, sr.ajfony, focie na portalach, tik-sroki, przep.ier.dala.nie życia na głupoty. Obserwuję całe to sk.ur.wiałe pokolenie zoomerskie i stwierdzam, że to nie wy będziecie pracować na czyjąś emeryturę, bo nawet własnej nie wypracujecie.

Taxi
30 dni temu
Reply to  Milenials

„Zamknij m.ordę i i wyp.ier.dalaj”, „j.eb.anyc.h nierobów”, „sk.ur.wiałe” – Pokazałeś teraz klasę jako przedstawiciel tego rzekomo lepszego pokolenia, nie ma co, nic tylko brać przykład.
„sr.ajfony”, „focie na portalach”, „tik-sroki” – a to dopiero jedne z wielu zalet tego pokolenia.
To nie wina niskiej dzietności że emerytury będą takie jakie będą, tylko wadliwego systemu emerytalnego.

Mordek Zejscał
30 dni temu
Reply to  Taxi

Idz qurviu na marsz z marta lempart albo pokrzycz cos o 56 plciach i byciu helikopterem bojowym do starszych ludzi wychodzacych z mszy. Kulture to wy zobaczycie, jak sie przeleje, i sie was w koncu za morde chwyci, osoby wykluczone, tra sgendery i wieczne studenty chcace sie tylko bawic.

Milenials
30 dni temu
Reply to  Taxi

Ty też wypier.dalaj

Veto
30 dni temu
Reply to  Taxi

Do was tak trzeba. Pokolenie matołów zepsute wysrywami youtuberów. Zero chęci do pracy tylko wyciąganie łap po pieniążki rodziców. Ha tfu! Mela na ryj leci.

Plejton19
30 dni temu
Reply to  Seba

po BlackPillu będzie upadek gospodarki, bo kolesiom bez rodzin i kobiet nie będzie chciało się wyrabiać 300% normy na Julki i zadłużone lewackie państwo które tylko ich dyma na hajs

Mordek Zejscał
30 dni temu
Reply to  Seba

Ale wiesz kołku że zoomerów od boomer dzielą gen x i milenialsi ? Jest niezwykle nikla szansa, aby tu sie udzielal boomer. Pokolenie Z jest zyebane straszliwe, julki, oskarki, zniewolenie zero buntu. Chyba ze ten wobec rzeczywistosci na poziomie 5 latka. Chce byc postacia z anime, chce pracowac godzine dziennie w sejf spejsie, nie mam plci, jestem aseksualna, etc. Oni sa jak kaleki, o jakich ty ich zdolnosciach do wypracówania emerytur mowisz ….

Taxi
30 dni temu

Jak ty i Milenials chcecie przekonać kogokolwiek do swojej racji pisząc do kogoś w ten sposób? I wy się uważacie za rzekomo lepsze pokolenie od tego młodszego? To ja już wolę być tym złym zoomerem. Dla pokolenia twoich rodziców to ty byłeś tym złym pokoleniem. Kiedyś byli skini i punki, a teraz są julki i oskarki, a 56 płci i helikopter to taki mit jak ten o czarnej wołdze. Skoro to nowe pokolenie jest niby takie złe, to zastanów się nad tym kto je tak wychował. Kazde pokolenie rządzi się swoimi prawami i zamiast narzekać to daj im żyć na swój sposób. Naucz się cieszyć teraźniejszością.

Lester
30 dni temu
Reply to  Taxi

Youtuberzy was chowają, gówniana muzyka bez przekazu was chowa, chowają was patusiarskie gale mma, bo rodzice czasu nie mają, bo muszą tyrać żeby dzieciakowi kupić nowe ciuchy, najlepiej z metką marki modowej, żeby był flex, bo jak nie kupią to się julka potnie i wyhuśta za karę.

Taxi
30 dni temu
Reply to  Lester

Kiedyś idolami dzieciaków byli piłkarze, teraz są youtuberzy. Gówniana muzyka? No widzisz, sporej ilości osób się ona podoba więc to może problem nie jest w muzyce lecz w twoim guście. Zazdrościsz, że dzieciaki mają teraz dobre ciuchy bo ty nawet na dżinsy z Pewexu nie mogłeś sobie pozwolić? Jak to Sokół nawijał: „zazdrość, zawiść zamiast starać się mieć więcej”. Zero argumentów i ciągłe wyzwiska, ziewam.

Lester
30 dni temu
Reply to  Taxi

Jak ja się urodziłem, to już nie było pewexów to po pierwsze, po drugie nie mam ochoty tracić dnia wolnego od pracy na dyskusję z dzieciakiem, elo

Mordek Zeiscal
30 dni temu
Reply to  Taxi

Jak on widział pewex, to ja jestem roczik 60 ty. Pewexy istnialy nie wiem, do poczatku lat 90 tych ? Jak w ogole mozna mowic o guscie w dzisiejszej muzyce, jak ty nawet nie jestes w stanie z ta muzyka odpowiednio obcowac. Ech, szkoda gadac.

Mordek Zeiscal
30 dni temu
Reply to  Taxi

Po pierwsze primo, to ja nikogo nie chce przekonywać. Skąd ten pomysł, co Ty, imaginujesz sobie, że tu jest jakaś dyskusja merytoryczna ? Przekonywać można by podając dane z faktycznych badań socjologicznych, neurologicznych, medioznawczych, politoligicznych, etc. To nie miejsce na to. Ja ich serdecznie czniam, całą okolice mam oklejoną przez te qurviska wlepkami queer, trans, jakieś inne poyebstwa … Te płcie to nie są wymysly, patrz collauty, ataki na kobiety bo terf, popieranie transów w sporcie kobiecym, cancel culture. Myli Ci się wszystko. Punki i skini wciąż są, to nie są nie wiem, hippiesi czy modsi aby wyginęli. I tez w tym pokoleniu, bo przecież nie wszyscy Z to ufoludki genetyczne. Tu nie chodzi o to, przyszło nowe pokolenie, które wzbudza szok, jak to robił chociazby Oscar Wilde czy rockabilly w 50 tych. Z jednym masz rację, sami się tacy nie uchowali. To efekt popkultury i nowych mediów które dewastują gatunek ludzki i cywilizację. Idiokracja, ot co.

sprite700
30 dni temu
Reply to  Seba

Ty wierzysz, że będziesz miał emeryturę? XD Jakim cudem? Człowieku lepiej oszczędaj siebie i pieniądze zamiast wierzyć w te bajki. Nie ma obecnie możliwości naprawy systemu emerytalnego ani podatkowego. Wszystko co dało się mozolną pracą naprawić po roku 1989 zostało jeszcze bardziej rozpie*dolone i obecnie będziemy tonąć. Bo to nie są problemy pana Millera, Kaczyńskiego ani Tuska, oni już dawno zdechną w luksusie a ci co po nich idą są jeszcze bardziej głupi niż oni. Trzeba było nauczyć ludzi gospodarować własnymi pieniędzmi zamiast je brać bez opamiętania i łatać dziury po Gierku. Ja mam tylko nadzieję, że moje dzieci albo chociaż wnuki dożyją choć trochę cywilizowanej Polski, bo my wszyscy, pokolenia 80-90 będziemy mieli prze*ebane jak bum cyk cyk.

Kozlebro
29 dni temu
Reply to  sprite700

No , wiadomo od dawna . Temu trzeba uciekać puki jeszcze się da , zrobiłem to 1o lat temu i była to najlepsza decyzja w moim życiu .

Edzio tiktokowiec śpiewa
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Łupiżu i las palmas, to spiewamy cały tydzień. A dzisiej piosenką dnia jest: Riki tiki tiki narkotyki. Śpiewamy łaki komą lecgoł.

Pan Pawel
30 dni temu

Riki tiki tiki narkotyki. Edzio Tiktokerzyna jak zawsze TOP!!! Dawać łaki do wspólnego śpiewania!!! KOMĄ

jACA
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Biedni ludzie mają duże telewizory
Bogaci ludzie mają duże biblioteki

Cert
30 dni temu
Reply to  jACA

Mam jedno i drugie więc skończ pierd.olić

Latynoski ogier(ten prawdziwy)
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Tylko młode cipki takie dwunastoletnie krewka na majteczkach i trochę brązu trochę brązu na kindybale i troszku w ustach czekoladowo truskawkowa radość w papu algida o smaku młodości z bitą śmietanką i wisienką na języczku

EJ TY Tede
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Ej ch.uje do szczania wszystkie anty dowody na płoskoziemstwo w regale na półeczce wczoraj łyknąłem opakowanie braweranu i postawiłem maszt na wietrze po chwili się przekrzywia a następnie upada co wy na to sk.urwysyny? Ziemia jest okrągła OOOoo.. !! ru.chajcie się z tym!!

Edzio tiktokowiec śpiewa
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Kącik piosenek Edzia otwarty. Zapraszam do śpiewania łaki komą lecgoł:
-Szanujmy wspomnienia szanujmy jej treść nauczmy się jedzenia
-NOWOŚĆ!!! Szołsoł damuuuu raparapara
-Hej men tracisz czas ja to mie głaz
-Kobiet są aha aha gorące kobiety są heej hooo
-Detari esterchazy rajc
-Buhara tup tup tup tendżio tup tup tup tendżio
-Hirenes estarija huzded ger seniorita mafija huzded ger
-Głucha noc zgaśli wszystkie światła ciemno już noc nadchodzi głucha
-Kajli giwmi dżasto czens lecgoł opte dens
-Czekierałcziu widać hałsiu
-Liwinap widać koko to rzeczywisty ejo
-Lajke rap lajkegen letmi egen łakendo men
-Aaaaaa gansziatnaka katakamba łoremap łoremap
-To rap pana japy to pana japy rap
-Ole olek witaj ole olek to prowidensa tylko ty
-Somote morten juzju somote morten juzbaju
-Ju spin mi ran lajk bejbi maj haj lajke rekorc bejbi ran ran ran ran
-Zyjesz jak rakieta beken bawi sie
-Onało o o onało tym razem
-Łaaaa cudorywo łaaaa cudorywo

tak yest
30 dni temu
Reply to  quebonaspidzie

Wyobraźcie sobie, że codziennie setki kobiet pisze do was że jesteście bogami i najprzystojniejszymi mężczyznami na świecie, stawiają kolację i zabierają na fajne drogie randki ciągle was komplementując. Dodatkowo się przed wami płaszczą i zawsze przyznają wam rację a na ich miejsce czekają następne by wam usługiwać… Nic dziwnego, że p0lka ma wyjyebane ego… Dzięki spermlarze.

Prysznic proszek wanienka
30 dni temu

Człowiek zapanował nad wszystkimi gatunkami i to wszystkie inne gatunki żyjące na tej naszej planecie ziemia muszą być uległe oraz podległe człowiekowi.

Człowiek
30 dni temu

Zgadzam się w pełni! Człowiek to najbardziej rozwinięta forma zwierzęcia więc mamy prawo do ustawiania sobie świata pod swoje dyktando.

cZŁOwiek
30 dni temu

SENTINO JEST CZŁOWIEKIEM, KTÓRY MA ZA SOBĄ DUŻO PRZYPAŁÓW I NIEWDZIĘCZNYCH AKCJI. MIMO WSZYSTKO NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE MUZYCZNIE I PREZENTACYJNIE WYPRZEDZA O KILKA LAT POLSKICH RAPOWYCH TRYHARDERÓW ŚPIEWAKÓW. GOŚĆ MA GENIALNY WOKAL, NAJLEPSZE REFRENY, MUZYKALNOŚĆ, PRZEWÓZKĘ, ZAGRANICZNY VIBE I STILLO – NAWET NIE HANDLUJ Z TYM.
MOŻNA GO NIE LUBIĆ, ALE CZYSTO RAPOWO SENTINO TO REAL MADRYT KONTRA ODRA OPOLE (STEP I INNE WYKRĘTY TEGO TYPU).
DLATEGO DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ, BY TAKI TALENT DALEJ TWORZYŁ W NASZYM JĘZYKU, A WSZELKIE ANIMOZJE ZE STRONY STEP RECORDS WZBUDZĄ JESZCZE WIĘKSZĄ NIENAWIŚĆ DO NICH SAMYCH.
#FREESENTINO, WPISZCIE DO UNESCO.

BRO.WAR
30 dni temu

JESLI ONA NIE WYKAZUJE PIERWSZA TOBA ZAINTERESOWANIA TO:
– nie wazne jak zagadasz
– nie wazne ile zarabiasz i ile na nia wydasz
– nie wazne jak dlugo i ciezko cwiczyles na silowni
– nie wazne jaki masz status
– nie wazne jakie masz zainteresowana
– nie wazne jaki masz charakter
– nie wazne ile wziales dzis prysznicow
– nie wazne czy glosowaliscie na ta sama partie
– nie wazne ile kupiles suplementow
– nie wazne ile naczytales sie redpillowcow i kursow PUA
– nie wazne jak dlugo trzymales jezyk na gorze podniebienia
– nie wazne ktory jestes dzien na nofapie
– nie wazne ile miesiecy bedziesz sie o nia starac
– nie wazne czego nie zrobisz i nie wazne jak mocno bedziesz tryhardowal
I TAK NIC Z TEGO NIE BEDZIE, ZOSTANIESZ NAJWYZEJ WE FRIENDZONE ALBO CUCKIEM BECIAKIEM DO DAWANIA JEJ KORZYSCI.
WAZNA JEST TYLKO MORDA I WZROST. JAK JEJ SIE PODOBASZ TO SAMA DO CIEBIE ZAGADA, OKAZE ZAINTERESOWANIE, ZAINICJUJE SPOTKANIE. TY PRAKTYCZNIE NIC NIE MUSISZ ROBIC. JUST LOOK GOOD BRO.

Plejton19
30 dni temu
Reply to  BRO.WAR

Facet starzeje się jak wino, kobieta jak mleko.

Tede
30 dni temu
Reply to  BRO.WAR

liczy się długość pe3nisa i wielkość moszny

sKURwlER
30 dni temu
Reply to  BRO.WAR

Podryw to największy cope jaki kiedykolwiek powstał. To kobiety pierwsze wychodzą z inicjatywą i dają znać, że ktoś się im podoba – często subtelnie, czasem bardzo wprost.

Kobiet się nie podrywa tylko odpowiada na ich sygnały. Jeżeli takich sygnałów nie ma, to nie ważne jak będziesz pajacował, nic z tego nie będzie. Co najwyżej będziesz cuckiem-bankomatem.

lewa renka
30 dni temu
Reply to  sKURwlER

no najbardziej żałośni są ci od pua co myślą że ze swoją sztuczną nienaturalną dynaminą będą peklowac xd

Jurand
30 dni temu

Wypier dalajcie z tym bezbekiem

Szitek
30 dni temu

Kupa z ciechanowa

BLEJKU Z CHRZANOWA LUBI LIZAC ROWA
30 dni temu

Makijaż mu się rozmazał, temu Quebu…

jACA
30 dni temu

Kiedyś w salonie mercedesa państwo wpłacili zaliczkę na nową ,S -klasę. Przy odbiorze żona mówi że kolor beznadziejny i wpłacają kolejną zaliczkę na S=klasę z ładniejszym kolorem. S-klasa pierwsza zalega na salonie. Szef salonu robi zebranie ze sprzedawcami i mówi że sprzedawca który sprzeda kłopot. Dostanie dodatkowo do ustalonej prowizji 10 tys.zł. Miesiąc później przyjeżdża kolega sprzedawców na kawę i pogadać. Siedzą piją kawę nic się nie dzieje. Po jakimś czasie przed salon podjeżdża Fiat 125p. i wysiada pan z brudnymi butami nie budzący zaufania napewno niewyglądający ! Głupie komentarze przyszedł brudas pomarzyć! Sprzedawcy mówią do kolegi od lizingów idź i spław gościa jeszcze salon pobrudzi! Pan od lizingów zszedł do pana niewyglądającego i zapytał czy czegoś potrzebuje co Go interesuje. Pan rozejrzał się po salonie i pokazuje palcem na S-klasę i pyta czy jest na sprzedaż i czy można wsiąść i ile kosztuje?

jACA
30 dni temu
Reply to  jACA

Pan od lizingów nieśmiało się zgodził i nawet przeczytał z kartki cały wypas jakie posiadało auto. Pan brudny poszedł do swego fiata i z bagażnika wyjął siatkę z biedry i pomaszerował do kasy. Mina sprzedawców bezcenna jak z obcej firmy kolega ,który od czasu do czasu wpada na gadu gadu i kawę odbiera prowizję i 10tys. Powiedział że za taką dniówkę kolegom z salonu postawił dobre obiady! Nieraz wygład nie świadczy!

sprite700
30 dni temu

Nie ma to jak rozpie*dolić własną wytwórnię tak, że aż samemu z niej spie*dalasz xD.

Sentino
30 dni temu
Reply to  sprite700

A po co mu te grosze z wytwórni?

Edzio tiktokowiec śpiewa
30 dni temu

Łupiżu i las palmas, to spiewamy cały tydzień. A dzisiej piosenką dnia jest: Riki tiki tiki narkotyki. Śpiewamy łaki komą lecgoł.

2old4thisSHIT
30 dni temu

Posiadać jedno dziecko mieć to jest rodzina inteligencka. Dwoje dzieci mieć to klasa robotnicza. Troje dzieci ma plebs, a ponad czwórkę dzieci w swojej rodzinie to ma chłop. D e b i l e?

Polityk politicus
30 dni temu

To system z Ciebie tylko i wyłącznie sam w pojedynkę zrobi frajera i debil oraz wariata & idiotę karła moralnego do tego plus chłopa polskiego do tego! Taka prawda szczera?

Liber
30 dni temu

Pozdro kłebo nie wiem czy wiesz ale zlizywałeś po mnie Buźka nagramy coś wieże

Polityk politicus
30 dni temu

Globalne ocieplenie i rewolucja przemysłowa (ludzkość wymrze).

Wacek
30 dni temu

Idź się lecz przychlapie

Sentino
30 dni temu
Reply to  Wacek

Okej

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
30 dni temu

Ale się sprytnie wyrwał spod kurateli sub labelu cwaniaczek

MARJAN?
30 dni temu

TO NIE SUBLABEL SBM, TO SUBLABEL STEPU.

fakty
30 dni temu

Jakub ZaPindolaGrabowski: maxi dildo, pierwszy fisting i blowjob z Mikro
Działo się na BDSM GAYsFestiwal

Bożydar
30 dni temu

Czy tylko ja to widzę że Polski rap i hip-hop cofa się do tyłu będąc tylko tworem medialnego rynku, teraz można z każdego zrobić gwiazdę a teraźniejszy słuchacz będzie łykał i kopiował swojego pseudo idola

sprite700
29 dni temu
Reply to  Bożydar

cofa się do tyłu? czyli idze do przodu? no i elegancko to co się bulwersujesz, co to jakaś dwubiegunówka?

Anal izator
30 dni temu

A co tam panu wystaje pod tym golfikiem?

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
30 dni temu

Czyli sprzedał się firmie Anser tej od tych białych buteleczek?

Old bum invalid 666
30 dni temu

To system z Ciebie tylko i wyłącznie sam w pojedynkę zrobi frajera i debil oraz wariata & idiotę karła moralnego do tego plus chłopa polskiego do tego!

Blokers 666
30 dni temu

Cierpienie polskich raperów?

Blokers 666
30 dni temu

Depression. Depresjon. Depresja.

2old4thisSHIT
30 dni temu

Imigranci i imigranci oraz ich choroby & zaburzenia psychiczne.

Jędker
30 dni temu

Prawilnie przypominam, że w bani tego typa zmiana wizerunku i ksywy artystycznej to inaczej zakończenie kariery. TFU KŁAMCO OSZUŚCIE WON ZE SCENY

2old4thisSHIT
30 dni temu

Niedługo skończę 45 lat oraz nie jestem boomer!

2old4thisSHIT Not the boomer
30 dni temu

New technology!

2old4thisSHIT Not the boomer
30 dni temu

Postęp technologiczny!

Edzio tiktokowiec śpiewa
30 dni temu

Edziowy kącik piosenkowy zaprasza do spiewania. Komą łaki:
-Sansziaj sansziaj rege leki gudbaks
-Bulewu aha aha aha
-Duju ryli nidmi duju ryle ke ryli ke
-Insejn inde membrejn insejn inde brejn
-Kamaoł sawa komsi komsi komsa to je doplownie ladamu a to jest tylko titożu
-Tuł kju tuł kju tuł tuł tuł kju
-Adżio adżio agaczio pleżyt adżio adzio agaczio pleżyt estaloka
-To remek remigiusz remek remigiusz to remek remigiusz k.rwa mać
-Sandejbeston hunioho silenso oł sandejmonin
-Parinero parinero oooo
-Am blu labudi labuda
-Ulelelelele bebe
-Ołuo julinmi joli nał naaaał
-Kenajkiki dżesi dżej kenajkiki dżesi dżej
-San sandokan to tylko jest melodia ta
-Uaha rowery dwa uaha zakochane
-Budu budu jetsa sahari sahari
-Heloł afrika telmi hajudułen heloł magelan telmi hajudułen
-Szyrli lahk det ende ryl faktap
-Nasze ranne wu w wyobraźni ranne wu moich snów
-Hawry z poligonu hawry z poligonu to żonglerki tu
-Czas przemija bejbe czas przemija

2old4thisSHIT
30 dni temu

Koszt społeczy musi być cięty do minimum bez rozrzutności.

Ściągnij mi skórę z fi.uta mleczakami mała s.zmato
30 dni temu

Srakub gejowski: maxi baton, pierwszy scating i depilacja językiem gówna z odbytu

PROFESOR PITREK KOGUCIK
30 dni temu

Wyklad jezyka polskiego na Harwardzie
C Y C KI DU PA SP ER MA OD TTYLU J E B A C R U C H A NI E. R. YY U. C. H A N I E. CI P. K A. LI ZAC. CI. PK. EE

Aleksander Jabłonowski
30 dni temu

analberto poczochraj mi bratana

Kielce
30 dni temu

Pierwszy 1

Robert RS997
30 dni temu

Onlyfans to idealny przykład jak mądre kobiety wykorzystują pozbawionych inteligencji mężczyzn. W przypadku prostytucji tak nie było, bo mężczyzna za to co zapłacił bardzo dużo otrzymał, ale na onlyfans już tak nie jest. Jeśli facet ma ogóle zapłacić, to tylko za prawdziwy seks, lub ewentualnie kamerki (czyli płacisz i kobieta sobie coś włoży lub uprawia seks z partnerem który ty oglądasz). Jak płaci za zdjęcia (często wyretuszowane) na onlyfans, to rozum jest dla niego obcy.

Garnek chciał przygadać kotłowi
30 dni temu
Reply to  Robert RS997

J.ebany debilu hipokryto a czym się niby różni płacenie za akcję przed kamerą a za zdjęcie?(XXXDDD!!!) Przecież ani tu ani tam nie ruch.asz weź wypi.erdalaj wyrocznio 21 wieku z tymi twoimi mądrościami bo się jeszcze zesram z śmiechu no centralnie zesram się pod wieżą saurona XXDDD!!!

deka
30 dni temu
Reply to  Robert RS997

Śmieszy mnie to tłumaczenie normictwa, że e-kórwing trzeba tolerować, bo „jest na to popyt”. Na twarde narkotyki też jest popyt, co to za bzdurny argument.

Popularne