Sprawdź nas też tutaj

News

Jakuza odszedł po 15 latach z wytwórni Tedego

TDF pokazał grafikę z osobami, które nie są już w Wielkie Joł.

Opublikowany

 

fot. instagram/kamil_jakuza_jaczynski

Kolejne roszady w warszawskiej wytwórni NWJ. Tym razem ekipę opuścił Kamil Jaczyński, czyli Jakuza. To jedna z najdłużej współpracujących z Tede osób, która pomagała promować już w 2004 roku album „Notes”. Rozstanie z wytwórnią Jakuza skomentował w social mediach. Tede natomiast udostępnił w sieci grafikę, na której widzimy spore grono osób, z którymi już nie współpracuje.

Jakuza kończy pracę w Wielkie Joł

Kamil Jaczyński odpowiadał w Wielkie Joł za public i media relations, koordynację i nadzór działań medialnych, wydawniczych projektów muzycznych i wizualnych. 12 lipca tego roku oficjalnie zakończył współpracę z labelem Tedego, informując o tym w swoich social mediach. – Po 15 latach kończę pracę w wytwórni Wielkie Joł. Pierwszy raz w studio byłem jeszcze jako dziennikarz Hip-Hop.pl na planie tego właśnie teledysku (Sistars „Synu”). Gdy dołączałem do Ekipy akurat opuszczał ją zespół Sistars, a ja miałem okazję rozpocząć pracę pomagając przy wydaniu trzeciego solowego albumu Tede zatytułowanego „Notes”. Przez te wszystkie lata przez WJ przewinęło się wiele wyjątkowych osób. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję współpracować. To było coś niesamowitego. Zrobiliśmy Wielkie rzeczy. Z branży kultury nie chcę znikać, więc jestem otwarty na propozycje. Jestem pewien, że tak czy inaczej nasze drogi będą się przecinać. – napisał Jakuza na FB.

Jakuza zaczynał swoją przygodę z hip-hopem w 2000 roku od dziennikarstwa. Był jednym z pierwszych autorów na portalu Hip-hop.pl, a także jurorem na bitwach freestyle’owych. Obecnie prowadzi m.in. zajęcia kulturowe „4 Elementy Kultury Hip-Hop” w Służewskim Domu Kultury, a także poświęca się malarstwu o czym przeczytacie poniżej.

Tede pokazuje, kogo nie ma już w ekipie Wielkie Joł

Na przestrzeni lat przez wytwórnię Tedego przewinęła się całkiem spora liczba osób. Raper zdecydował się opublikować na Instagramie grafikę nawiązującą do serialu „Lost”, na której widzimy wizerunek osób, które nie są już związane z Wielkie Joł. Są to: Kołcz, Jakuza, DJ Frodo, Brewa, BRO, DJ Tuniziano, wrocławski zespół Wice Wersa, Szyna, Numer Raz, Wujek Samo Zło oraz łódzki zespół Hill Records.

Jakuza poświęca się malarstwu

Od jakiegoś czasu jedną z pasji Jakuzy jest malarstwo. Jego plastyczna twórczość to szeroko rozumiany neo-ekspresjonizm. Najczęściej korzysta z farb akrylowych i gwaszy, ale pojawiają się także spraye i markery. Jego obrazy są bardzo kolorowe i najczęściej przedstawiają zdeformowaną twarz. W kwietniu tego roku Jakuza zaprezentował własną wystawę „Projekt 500+”.

 
46 komentarzy
46 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Donatan
1 rok temu

Tylko Sir Michu ci został, ciekawe czy na niego też masz jakegoś haka, pewnie nagrałeś jakąś akcje, gdy odjebal coś na melanżu i go tym szantażujesz i przez to marnuje się przy tobie. Śmiejesz się, że wszyscy Cię zostawiają, bo masz chujowy charakter, nie potrafisz szanować przyjaciół i stawiasz hajs ponad wszystko jebany narcyzie. Żenujące, próbujesz wszystko obrócić w żart, żeby ukryć to, że nie da się z Tobą wytrzymać i wszyscy spierdalają, a jeśli zostają to tylko dlatego, że nie mają odwagi przeciwstawić się wielkiemu władcy.

Halina Małorzepak
1 rok temu
Reply to  Donatan

Wcale nie taki „wielki” z niego władca. Na koncercie na dniach Woli Uhruskiej w 2006 jeszcze mu stawał a ja przypadkiem dostałam się do jego busa. 12cm we wzwodzie to maks. Nawet nie poczułam a całość trwała może niecałą minute.

TEDE Szefem NWJ, Kurwy Jebane z GR!
1 rok temu

Przecież to ja ich wszystkich wyjebałem, bo mogą, to moja firma i już z nimi mi nie podrodze…

PS.
Jebać Łaków i PLOTUCHÓW z GR!

luczjano
1 rok temu
Reply to  Donatan

I Zgrywus. W sumie ciekawe co tam się odjebało, w ciągu ostatnich kilku miesięcy odeszło kilka osób.

KURWA
1 rok temu
Reply to  luczjano

luczjano twoja stara to KURWA

TDF od 1994 roku, Gimby nie wiedzo!
1 rok temu
Reply to  luczjano

Zostali wywaleni, a to jest różnica…!

TEDE Szefem NWJ, Kurwy Jebane z GR!
1 rok temu
Reply to  Donatan

Donaszan, ty Chuju bez zasad…!!!

Trystydycymyt
1 rok temu
Reply to  Donatan
Trystydycymyt
1 rok temu
Reply to  Trystydycymyt

Statek tonie!

Trystydycymyt
1 rok temu
Reply to  Trystydycymyt

Już dawno nie jest mi przykro.

TDF od 1994 roku, Gimby nie wiedzo!
1 rok temu
Reply to  Trystydycymyt

…a mi trochę tak!

Odb
1 rok temu

Jacyków odszedł po 15 latach od Tedego

ProfesoorNauk
1 rok temu

Jacek znajdź Ty sobie w końcu dziewczynę, odstresujesz się, przestaniesz na wszystkich dookoła wylewać swoją frustracje. Może wtedy nie będą się od Ciebie odwracać. Masz 40 lat chłopie. Przestań zachowywać się jak rozkapryszony dzieciak. Co do dziewczyny, domyślam się że pewnie sflaczała kuśka odbiera Ci trochę pewności siebie ale czasem wystarczy tylko zagadać. No i ogólnie to chuj Ci w dupe, zostaniesz sam wieprzu małorzepaku!

Aaa
1 rok temu

Czemu Brewa odszedl?

Sidud
1 rok temu
Reply to  Aaa

Szkoda że tak późno

Sentino
1 rok temu
Reply to  Aaa

Bo już nie chciał polykac

WKURWIONY STARY
1 rok temu
Reply to  Sentino

MACIUŚ SYNKU WIEM ZE TO CZYTASZ PROSZĘ PRZEWIŃ DALEJ SYNECZKU I PRZESTAŃ TU WCHODZIĆ NA BOGA.

Skurwysynie! I inni. Wszędzie tylko jak nie „połykać” to ruchanie, jebanie, anal wy skurwesyny ostrzegałem was. Trzech popaprańców już siedzi w dole bez gaci a na jednym dokonałem już aktu zwalenia konia na gołą dupe ku przestrodze. Długo się przetrzymałem i jak sperma styknęła się z pośladkiem, słychać było strzał jak po liściu i został czerwony ślad. Skurwysyna chyba zabolało bo wił się jak dżdżownica. Jak widać ostrzeżenia nie pomogły a ty sentino jesteś następny w kolejce. Nie chcę żeby przez takich zboczeńców mój syn wyrósł na pedała czy innego jak wy. I przysięgam a bóg mi świadkiem że was wszystkich połapie, wrzucę do dołu, zwiąże i zwale konia na czyjąś gołą dupe wy skurwysyny!

Sentino
1 rok temu

Chuju w dupę jebany, pedale cwelony. Nie wiesz z kim jadłem przy stole, oni siedzieli za głowy. Kurdyjska mafia z Berlina już po ciebie jedzie. Jak jesteś taki kozak to zapraszam, 50 euro leży na ulicy a mój roleclx świeci w nocy.

Mrwwwww
1 rok temu
Reply to  Aaa

Podbijam

sdada
1 rok temu

Ciekawe, czy to wypalenie spowodowane toksycznym środowiskiem i strachem przed niepewną starością na łasce Jacka, czy może Jacek już tak bardzo się odrealnia, że tylko ci najwytrwalsi (tzn najbardziej uzależnieni od kasy swego pana klakierzy) są w stanie cały czas klaskać jak trzeba.

Ile to już osób zaczynając od Mariana, poprzez Ostasza, Kołcza, Wujka i tak dalej i dalej..

LGBTede
1 rok temu
Reply to  sdada

przecież on im nie płaci kasą tylko ubraniami ze starych kolekcji PLN

Jakuza
1 rok temu

Wytwórnia to chyba za dużo powiedziane. Tede nie wydaje artystów. Nie inwestuje żadnych pieniędzy w bity czy tłocznie dla kogoś. Artyści z NWJ wydają się sami za własne pieniądze. Bycie w tej wytwórni polega na siedzeniu na kanapie i patrzenie jak Tede je zupę. A spróbuj nie przytakiwać temu mentalnemu gimbusowi to wylecisz jak hill records. Ogólnie bycie w NWJ jest pozbawione sensu

Sir Michu zarobiony
1 rok temu
Reply to  Jakuza

Chuja tam wiesz, jeszcze byś się zdziwił…!

Jakuza
1 rok temu

no to dawaj jakieś fakty….

inor
1 rok temu

Jakuza jak dobrze pamiętam, pisał także dla Ślizgu, mam na myśli wydanie papierowe.
Od początku był związany z kulturą. Szacunek.

Stefan
1 rok temu

Wszyscy którzy do tej pory odeszli byli ostro hejtowani i wyśmiewani przez Jacka. Czekamy do następnego wywiadu albo na jakiś kawałek i wtedy Jakuza pewnie dostanie po łapach za jakąś akcję sprzed 10 lat jak Numer XD

Escobar
1 rok temu

Te bohomazy trochę jak u Picasso. Widać dobrze chłop grzeje

Kamil86
1 rok temu
Reply to  Escobar

Basquiat dla ubogich prędzej

Tarpan Chrąchel
1 rok temu

Całkiem ładnie maluje.

Psychofan Tedunia
1 rok temu

Tede w co ty brniesz? Miałeś imperium ludzi którzy cię szanowali (mowa tu o latach 2009-2013) a teraz nie masz nikogo , poza poparciem paru idiotów typu Olek i dzieciarni z podstawówki która cię może słucha. Smutne.

guziktraba
1 rok temu

TEDE, YAKUZA – DWÓCH PRZESTRZELONYCH TYPÓW

Old Spice Pure Sport - Crisp Scent of Achievement
1 rok temu
Reply to  guziktraba

Prawda.

Onionboi
1 rok temu

Sralem 20 min temu i nie.musialem wycierać odbytu,tez tak.macie czasami? Zwinny stole nawet nie ubrudził mi zwieracza ….fajnie w piatek taka akcja

Jacek
1 rok temu
Reply to  Onionboi

No ja bez podmycia dupy po sraniu ani rusz, velvetem to mogę trzeć do usranej śmierci a i tak ciągle brąz widnieje na listku, nie wiem czy to trzewia tak zamasakrowane czy to zespół abstynencyjny daje o sobie znać każdego poranka, tak czy siak pozdrawiam ciebie stary zwyrolu, elo

Ojciec Tedego
1 rok temu

Twój czar dawno prysnął, tej, liryczny terrorysto
Bananowiec z ulicy Sezamkowej, masz za wszystko
On z kumplami jest tak blisko, że każdego musi zjebać
Ile ty nagrałeś dissów kurwo o swoich kolegach

Wiesiu
1 rok temu

a wcześniej odszedł ten przygłup brewa i następny pajac grzechu oboje nie mieli swojego życia tylko słodzili 40 letniemu gimbo-narcyzowi. Czy to mnie dziwi? Nie każdy musi zacząć żyć własnym życiem i tyle

TenTypMezo
1 rok temu

I chuj z nim i nimi!

Ryszard P
1 rok temu

Ty pajacyku i menago twoj Jacykow

Fan z Czasów Infamii
1 rok temu

2013 rok , Tede udowodniłeś wszystkim ze potrafisz! Cała ta infamia to był złoty okres Jacka, często wracam do tych płyt. Mało ludzi je słuchało ale był klimat. A teraz gdzie te notesy , gdzie mefisto?? Elliminati to było najlepsze podziękowanie dla ówczesnych słuchaczy a nie pizdowatych gimbów. Potem kolejne sztosy potwierdzone info albo kurt i potem bańka pękła i koniec magii.

Elliminati
1 rok temu

Jedna z najlepszych płyt…

Jemioł
1 rok temu

15 LAT, PIERDOLONY

SODOMICI CIE DORWĄ
1 rok temu

Musiał się kutasiarz bardzo starać, żebym przez 15 lat nie usłyszał ani jednej jego produkcji! Jebaniutki!

ff1
1 rok temu

tede, jakuza dwóch przestrzelonych typów

Rob
1 rok temu

Przyszła Kryska na matyska dzi… Pojawił się Stanisław. A gdzie Staszek z bezeli

Karol
1 rok temu

Ja polecam przesłuchać rapera z podziemia o ksywie young blit.Fajnie nawija i ostatnio wstawił nową nutkę którą polecam przesłuchać.Mam nadzieję że zbierze więcej wyświetleń:https://www.youtube.com/watch?v=ahUMtO-z66Y

Daniel
1 rok temu

Popularne