Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Jan-rapowanie & Nocny – „Nocna Zmjana”

Album wyda wytwórnia SB Maffija.

Opublikowany

 

Data premiery:  25.05.2018

Debiutuje się tylko raz. Jan-rapowanie i NOCNY debiutują wspólnie, a owoc ich rocznej pracy – „NOCNA ZMjANA” niesie z sobą wszystko czego od debiutu można oczekiwać.

Dziesięć kawałków znajdujących się na trackliście płyty to przekrój nastrojów i inspiracji, które spinają silne osobowości twórców. Janek, mimo młodego wieku uczestniczył w największych imprezach branżowych w kraju u boku gwiazd pierwszej ligi. Grał już niemal każdym zakątku kraju, a doskonały kontakt z fanami zbudował oddolny hype i wyjątkowo oddany fanbase. NOCNY, który pod tym nickiem zaczął funkcjonować dopiero w 2015 roku oprócz współpracy z NNJL ma również na koncie imprezy grane w kultowych klubach w całym kraju, co pozwala mu wyjść spojrzeniem poza hip-hopowy beton. Przelot od beztroskiego „Damy radę” po dotkliwie osobisty i gorzki „Stare czasy (UFF)” łączy naturalny i niewymuszony styl rapowania Janka i świeże podejście oraz otwarta głowa NOCNego. Elektroniczne inspiracje spotykają się z przywiązaniem do podwórkowego kanonu i języka, a kategorie takie jak „trueschool” i „newschool” nie nadają się do tego, żeby określić z jaką muzyką mamy do czynienia.„NOCNA ZMjANA” to postawienie na jakość, a nie ilość. Krótki materiał wypełniony zmianami tempa i nastroju prezentuje bardzo wysokie „repeat value”, a po zamykającym materiał kawałku tytułowym przycisk play wciska się sam. Największa w tym zasługa charakteru materiału, który jest zaskakujący, naturalny i co najważniejsze – własny, odmienny od reszty rapowych premier ostatnich lat.

2 tysiące sztuk limitowanego nakładu „NOCNEJ ZMjANY” to wynik współpracy Piotrka Fresza i PARTA, którzy graficznie zobrazowali zawartość materiału w prosty sposób z eleganckimi wzbogaceniami. Materiał od 15 maja 2018 dostępny w sprzedaży preorderowej, oficjalnie ukaże się 25 maja.

Tracklista:

nieznana

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PUPILEK PROBOSZCZA
4 lat temu

PIERWSZY HAHAHA

BESTIA Z WADOWIC
4 lat temu

na rapowanie propsik a tak pozatym to JD

rapkiller killer
4 lat temu

Jan sranie i nocnik – nocne sranie.
Sprawdzałem z nudow te single i to jest mizeria. zero głosu i stylu. Nawija ze zioła nie pali a na okładce z fajkiem, to pokazuje jak on wie co jest dobre. Kolejny hej za bycie w SB hhhhh tfuuu

MIRAS X
4 lat temu

Popularne