Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Jan-Rapowanie i Nocny odwiedzili najludniejsze miasto świata, by na jego tle przedstawić historię o samotności. „Wszystko OK‟ to kolejny utwór, który promuje ich najnowszy wspólny album. Specjalnie na potrzeby zrealizowania teledysku do utworu, panowie wybrali się do Tokio.

Klip z Tokio

„Wszystko OK‟ to intymna opowieść o dylematach i problemach dwudziestolatka, który znalazł się na odpowiednich torach zawodowych, jednak prywatnie wciąż czuje, że stoi na bocznicy. Motywem przewodnim jest tutaj samotność, która przez Jana-Rapowanie zostaje przywołana wprost. Rap Janka opatrzony został bardzo stonowanym i spokojnym bitem Nocnego ciekawie komponującym się ze stoickim flow rapera. Kontrastem do treści utworu stała się stolica Japonii. Tokio jest najludniejszym miastem świata, a to właśnie obrazki stamtąd stały się dla artystów tłem do pokazania wspomnianej samotności. – Polecieliśmy do Tokio, żeby nakręcić klip. Wróciliśmy z klipem, milionem obserwacji i tysiącem nowych pomysłów. Świat nie ma granic – mówi Jan-Rapowanie zapytany o tę wyprawę.

Wśród licznych ujęć ze stolicy Japonii zobaczymy m.in. jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie, które znajduje się w tokijskiej dzielnicy Shibuya, czy charakterystyczne dla miasta wielkie, podświetlane, elektroniczne banery reklamowe. Ta przestrzeń zdecydowanie i mocno kontrastuje z tematyką utworu, co nadaje mu wyjątkowego i bardzo wyraźnego wydźwięku.

Album „Plansze”

„Wszystko OK‟ jest kolejnym klipem, który promuje najnowszy krążek Jana-Rapowanie i Nocnego zatytułowany „Plansze‟. Wydawnictwo ma być próbą pokazania świata oczami młodego człowieka wychowanego w wielkim mieście, które narzuca szybkie tempo, ale niekoniecznie pozwala złapać oddech. 15 marca to również data premiery krążka.

Jan-rapowanie

Jan-Rapowanie to przedstawiciel młodego pokolenia raperów. Artysta ma zaledwie 21 lat, ale zdążył już dorobić się sporej rzeszy fanów i słuchaczy. Jest laureatem szóstej edycji Młodych Wilków Popkillera z 2018 roku. Kariera Janka nabiera rozpędu z miesiąca na miesiąc, a najlepszym dowodem jest rosnące z każdym singlem zainteresowanie jego drugim albumem z Nocnym. Raper wpisał się w polski Hip-Hop swoim charakterystycznym flow oraz ciekawą formą konstruowania tekstów, które brzmią bardzo autentycznie przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i przystępności.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Skończcie z homofobią

Skończcie z homofobią. To nie duet, tylko związek partnerski na wycieczce krajoznawczej organizowanej przez hostel dla młodzieży LGBT

Odb

Jan wszystko wyrapował w nocy. OK

zzxxx
głos rozsądku

„Wydawnictwo ma być próbą pokazania świata oczami młodego człowieka wychowanego w wielkim mieście, które narzuca szybkie tempo, ale niekoniecznie pozwala złapać oddech.”
O czym oni pierdolą, to jest gowno o niczym i nie wyroznia sie w ogole w Polsce. Żaden Jan-obesraniec ani Szpaku nie nagra czegoś co się zapisze w historii naszego krajowego podwórka ani nie wyznacza nowych trendów. Pierdolić taki bezsensowny rap dla rapu.

Co Za Dzban

Nie wiem jak wam, ale nawet abstrahując od poziomu tej muzyki, ta ksywka „Jan-rapowanie” mnie niesamowicie wkurwia.

OYCHE DONIZ

WSZYSTKO OKEJ BĘDZIE JAK WRZUCĄ DO PUDŁA JESZCZE OPRÓCZ BAŁAGANA TEGO MALIKA MONTANE ZA CHUJOWY RAP NAJLEPIEJ DOŻYWOCIE. NASTĘPNY GANGUS OBY PODZIELIŁ LOS SWOJEGO KOLEGI JACKA.

Popularne