Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Jan-Rapowanie i Nocny odwiedzili najludniejsze miasto świata, by na jego tle przedstawić historię o samotności. „Wszystko OK‟ to kolejny utwór, który promuje ich najnowszy wspólny album. Specjalnie na potrzeby zrealizowania teledysku do utworu, panowie wybrali się do Tokio.

Klip z Tokio

„Wszystko OK‟ to intymna opowieść o dylematach i problemach dwudziestolatka, który znalazł się na odpowiednich torach zawodowych, jednak prywatnie wciąż czuje, że stoi na bocznicy. Motywem przewodnim jest tutaj samotność, która przez Jana-Rapowanie zostaje przywołana wprost. Rap Janka opatrzony został bardzo stonowanym i spokojnym bitem Nocnego ciekawie komponującym się ze stoickim flow rapera. Kontrastem do treści utworu stała się stolica Japonii. Tokio jest najludniejszym miastem świata, a to właśnie obrazki stamtąd stały się dla artystów tłem do pokazania wspomnianej samotności. – Polecieliśmy do Tokio, żeby nakręcić klip. Wróciliśmy z klipem, milionem obserwacji i tysiącem nowych pomysłów. Świat nie ma granic – mówi Jan-Rapowanie zapytany o tę wyprawę.

Wśród licznych ujęć ze stolicy Japonii zobaczymy m.in. jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie, które znajduje się w tokijskiej dzielnicy Shibuya, czy charakterystyczne dla miasta wielkie, podświetlane, elektroniczne banery reklamowe. Ta przestrzeń zdecydowanie i mocno kontrastuje z tematyką utworu, co nadaje mu wyjątkowego i bardzo wyraźnego wydźwięku.Album „Plansze”

„Wszystko OK‟ jest kolejnym klipem, który promuje najnowszy krążek Jana-Rapowanie i Nocnego zatytułowany „Plansze‟. Wydawnictwo ma być próbą pokazania świata oczami młodego człowieka wychowanego w wielkim mieście, które narzuca szybkie tempo, ale niekoniecznie pozwala złapać oddech. 15 marca to również data premiery krążka.

Jan-rapowanie

Jan-Rapowanie to przedstawiciel młodego pokolenia raperów. Artysta ma zaledwie 21 lat, ale zdążył już dorobić się sporej rzeszy fanów i słuchaczy. Jest laureatem szóstej edycji Młodych Wilków Popkillera z 2018 roku. Kariera Janka nabiera rozpędu z miesiąca na miesiąc, a najlepszym dowodem jest rosnące z każdym singlem zainteresowanie jego drugim albumem z Nocnym. Raper wpisał się w polski Hip-Hop swoim charakterystycznym flow oraz ciekawą formą konstruowania tekstów, które brzmią bardzo autentycznie przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i przystępności.

 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Skończcie z homofobią
4 lat temu

Skończcie z homofobią. To nie duet, tylko związek partnerski na wycieczce krajoznawczej organizowanej przez hostel dla młodzieży LGBT

Odb
4 lat temu

Jan wszystko wyrapował w nocy. OK

zzxxx
4 lat temu
głos rozsądku
4 lat temu

„Wydawnictwo ma być próbą pokazania świata oczami młodego człowieka wychowanego w wielkim mieście, które narzuca szybkie tempo, ale niekoniecznie pozwala złapać oddech.”
O czym oni pierdolą, to jest gowno o niczym i nie wyroznia sie w ogole w Polsce. Żaden Jan-obesraniec ani Szpaku nie nagra czegoś co się zapisze w historii naszego krajowego podwórka ani nie wyznacza nowych trendów. Pierdolić taki bezsensowny rap dla rapu.

Co Za Dzban
4 lat temu

Nie wiem jak wam, ale nawet abstrahując od poziomu tej muzyki, ta ksywka „Jan-rapowanie” mnie niesamowicie wkurwia.

OYCHE DONIZ
4 lat temu

WSZYSTKO OKEJ BĘDZIE JAK WRZUCĄ DO PUDŁA JESZCZE OPRÓCZ BAŁAGANA TEGO MALIKA MONTANE ZA CHUJOWY RAP NAJLEPIEJ DOŻYWOCIE. NASTĘPNY GANGUS OBY PODZIELIŁ LOS SWOJEGO KOLEGI JACKA.

Popularne