Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Jan Serce „Nie będę tańczył”

Debiutancki album zawodników Asfaltu.

Opublikowany

 

Okładka tymczasowa

Data premiery: 03.10.2019

“Nie będę tańczył” jest tytułowym, trzecim singlem zapowiadającym debiutancki album duetu Jan Serce, którego premiera została wyznaczona na 3 października 2019. Dziś o godzinie 11:00 na kanale YouTube Asfalt Records pojawi się teledysk do utworu, za który odpowiada dom produkcyjny Ilmatic, oraz reżyser Michał Kisielewski. W tym samym czasie na asfaltshop.pl wystartuje przedsprzedaż albumu w wersji fizycznej, która zgodnie z Asfaltową polityką jakości zostanie dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Jan Serce to duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu 2018 roku rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, które w wersji finalnej, wyprodukowanej przez Sarapata Sound Workers i Menta XXL znajdziecie na płycie „Nie będę tańczył”, promowanej tytułowym singlem oraz utworami „Katana” i „Niepoważny porządek”.

Tuż przed premierą debiutanckiego albumu grupa zdążyła wystąpić w ramach międzynarodowego cyklu „Sofar Sounds „, pokazać się w pięciosobowym składzie na „H&M Loves Music” w Warszawie i „Męskim Graniu 2019” w Żywcu. Singiel „Katana” pojawił się też w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM „Ogrodnik i Tidal”.

Tracklista

 1. Bałagany
 2. Król
 3. Nie będę tańczył
 4. Katana
 5. Niepoważny porządek
 6. Sierpień
 7. Tusz
 8. Światłocienie
 9. Stranger Things
 10. Brzydkie słowa

Utwory

 1. Jan Serce – „Katana”
 2. Jan Serce – „Niepoważny porządek”

Artykuły

 1. Zawodnicy Asfalt Records w reklamie sieci Plus

Popularne