Sprawdź nas też tutaj

News

Jan Serce z nowym singlem i klipem oraz start preorderu

Album „Nie będę tańczył” ukaże się nakładem Asfaltu.

Opublikowany

 

Jan Serce / fot. materiały prasowe

“Nie będę tańczył” jest tytułowym, trzecim singlem zapowiadającym debiutancki album duetu Jan Serce, którego premiera została wyznaczona na 3 października 2019. Przedsprzedaż ruszyła na Asfaltshop.pl.

Jan Serce to duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu 2018 roku rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, które w wersji finalnej, wyprodukowanej przez Sarapata Sound Workers i Menta XXL znajdziecie na płycie „Nie będę tańczył”, promowanej tytułowym singlem oraz utworami „Katana” i „Niepoważny porządek”.

Tuż przed premierą debiutanckiego albumu grupa zdążyła wystąpić w ramach międzynarodowego cyklu „Sofar Sounds „, pokazać się w pięciosobowym składzie na „H&M Loves Music” w Warszawie i „Męskim Graniu 2019” w Żywcu. Singiel „Katana” pojawił się też w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM „Ogrodnik i Tidal”.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
rado rdw
3 lat temu

jaka ksywa ja jebe, przecie to posmiewisko jest, u nas na dzielni był typ taki krystyna i go nazywalismy jan serce bo nie miał baby nigdy

Odb
3 lat temu

Jan Dwunastnica z nowym singlem w klopie oraz start prolapsa.

AnalnePlugi
3 lat temu

Rawicz jeśli to kurwo czytasz to pamiętaj że czekam aż zadasz Bedoesowi pytanie czy zakontraktowałby homoseksualnego rapera. Tak promuje te kampanie lgbt że nie zdziwilbym się gdyby właśnie na tym patencie chciał promować swoją wytwórnie. Jakieś zagraniczne kolaba z transami z Tajlandii też by były wtedy mile widziane no i widząc nowy wizerunek jego uposledzonego hypemana kukla nie zdziwilbym się gdyby zrobił coming out na jego debiucie.

Dziadek w okularach z giżycka
3 lat temu

skończcie promować tych homosi ja pierdole

stefan
3 lat temu

Jan Serce już jest. Czekamy na Sebastiana Wątrobę.

Krzysztow Krafczyg
3 lat temu
Reply to  stefan

Z W11?

wypierdalac
3 lat temu

Jan Serduszkowanie #pdk

Jasiu Oliwa
3 lat temu

Ładni chłopcy. Possałby im kindybała

Prent z gizycka
3 lat temu

Jak skomentujcie wypowiedz Kacpra gta o gejwagodnie?

wroze z dupy aka konan mak grzegosz
3 lat temu

Jan rence. Pomodle się za was

Chillan
3 lat temu

ERIPE VHS vid
https://www.youtube.com/watch?v=yrZ5OS-cM6Q
nienawisc w rytmie disco
rece serce wiecej emce

wroze z dupy aka konan mak grzegosz
3 lat temu

Huj im w mordę. Jem pizze po pracy

Popularne