Sprawdź nas też tutaj

News

Jano i Hinol udzielili wywiadu, ale go ukryli… na płycie

Kolejna nietypowa zagrywka Polskiej Wersji.

Opublikowany

 

Polska Wersja drugi tydzień z rzędu jest na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. To właśnie z książeczki albumu „Na waszych oczach” dowiadujemy się o ukrytym wywiadzie z Jano i Hinolem, który jest jedyną rozmową z raperami odnośnie ich trzeciej wspólnej płyty.

Ukryty wywiad z Polską Wersją

Kilka tygodni temu informowaliśmy o ukrytym kawałku Polskiej Wersji z Gibbsem. Można było go odnaleźć po zeskanowaniu kodu QR z książeczki płyty „Na waszych oczach”. Takich kodów w boxie z płytą jest kilka. Okazuje się, że kod z okularów VR przenosi nas do ukrytego wywiadu z Jano i Hinolem.

Wywiad mogły obejrzeć tylko osoby z fizyczną wersją płyty PW albo te posiadające link do rozmowy z raperami. – Witamy bystrzaki! Skoro znaleźliście kod QR to obejrzyjcie jedyny wywiad z nami podczas promocji teł płyty – czytamy w opisie wywiadu, który trafił na kanał wytwórni D.A. Records.

Jano i Hinol znów na szczycie OLiSu

Dzisiejsze notowanie krajowej listy OLiS przniosło nam zaskoczenie w postaci słabej pozycji Janusza Walczuka, ale również kolejnego udanego tygodnia w wykonaniu Jano i Hinola. Ich wspólny album „Na waszych oczach” drugi tydzień z rzędu jest numerem jeden zestawienia łączonej sprzedaży fizycznej i streamingu. Polska Wersja pojawiła się również na pierwszym miejscu sprzedaży fizycznej albumów. Kolejne dwa szczyty odhaczone.

 


18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
30 latek
1 miesiąc temu

Rzucam co jakis czas wsrod kolezanek lat 30 (+-2) zasiew k00rwicy ze ja w ich wieku raczej celuję w laski lvl 20-23.
Poziom tonowanego wk00rwienia jest piekielny.

-ALE JAK TO PRZECIEZ TO DZIECI PRAWIE, POWINIENES SZUKAC DOJRZALEJ EMOCJONALNIE ZUZYTEJ 30TKI!!!!!
MY Z MARECZKIEM SUPER SIE DOGADUJEMY A MAMY PO 30 LAT, TEZ TAK SZUKAJ A NIE TE MŁODE GŁUPIE LAFIRYNDY. CO Z TEGO ZE MŁODSZE JAK NIC NIE MAJA W GLOWIE I NIC NIE OFERUJĄ

Gadzi mózdzek wyczuwa u siebie postepujący wiek i spadek atrakcyjnosci i jest to nie do przyjęcia.

Incwelozo
1 miesiąc temu
Reply to  30 latek

To nie jest kwestia ich postepującego wieku i innych problemów, to ty masz lumpie problem. Nie jesteś w stanie zainteresować dojrzałej kobiety, bo jesteś niedojrzałym emocjonalnie gnojkiem, z mikrym ciulem i mikrym dorobkiem zyciowym. Wybierasz więc dziewczynki, które i tak prędzej czy póxniej kopię cię cwelozo w d.., bo dorastając zdają sobie sprawę, że wartościowe leży gdzie indziej. C W E L U, I TAK TAKA PRAWDA, ŻE TO TWOJE FANTAZMATY DO PORUSZANIA SKÓRĄ PRZY KOMPIE, TY NAWET NA LALKĘ Z SEX SHOPU NIE MOŻESZ LICZYĆ, BO CIE K U R W O NIEDOJDO NIE STAĆ.

Odb
1 miesiąc temu

Jajo i Pindol nagralili sextape, ale… w wannie Rafalali

essa
1 miesiąc temu

Nie przepadam za gejami, ale jeśli się z tym nie afiszują i zachowują swoją orientację dla siebie i nikogo nie krzywdzą, to zasługują na większy szacunek niż madki, a szczególnie te młode patuski do 24 roku życia. To jest dopiero wrzód na zdrowym ciele społeczeństwa, roszczeniowe, chamskie i pyskate ścierwa przekonane o swojej wyższości z racji posiadania potomstwa. Zwykle nie pracują i pobierają 500+, przeplerdalając to na papierosy, alkohol i wizyty u kosmetyczki. Jeeebać młode matki maczetami. TFU!

Incwelozo
1 miesiąc temu
Reply to  essa

SZKODA ŻE TWOJEJ NIE JEEEEBALI, BYŚ NIE ZAŚMIECAŁ INTERNETU

Ziominho
1 miesiąc temu

No ze niby tacy ekskluzywni

twardy sztucer
1 miesiąc temu

to naprawde jest koniec, a na pewno jakiegoś etapu w życiu, mam już 30 lvl i już pal licho nastoletnia miłość ale ja nawet dwudziestoletniej nie przeżyłem. teraz takie szczeniece zwiazki nietrwałe nie ujdą na sucho czy ruchanie się jak zwierzęcia w wynajetym pokoju na defekach. społeczeństwo wymaga ode mnie ślubu i dzieci bo inaczej to konkubinat. nikogo nie obchodzi czego ja tam nie przeżyłem każdy wiek ma swoje prawa a ruchanie nastek moga sobie pozwolic jacys celebryci jak megakot czy inny tomasz chic a nie szary człowiek

Incwelozo
1 miesiąc temu
Reply to  twardy sztucer

UJ TO KOGO, IDŹ DO PSYCHOLOGA ALBO OD RAZU SIĘ WYCHUŚTAJ. Jest już 8 miliardów ludzi, myślisz, że twoje dziecinne problemy niedojrzałego snołflejka są istotne? Megakot i Chic to skrajna patologia do odstrzału, a jak chcesz się utożsamiać z „szarym człowiekiem” to twoja śmieciuchu sprawa.

Incwelozo
1 miesiąc temu

Czapkę się ciulu ściąga w pomieszczeniach zamkniętych, a już szczególnie kiedy zwracasz się w nich do ludzi – czy to na przyjęciu, czy w studiu zwracając się do oglądających. C H A M I E

TranskobietaOnoNonbinarySexy
1 miesiąc temu

Jako osoba transpłociowa, transkobieta, domagam się możliwości wizyt u ginekologa jak każda inna kobieta.

Duk Dukowi Dukiem rozsiewam to jak dżume
1 miesiąc temu

Kurła zaraz się okaże, że archwialne odcinki teleranka poukrywaliZ

Akolita Św. Malverde
1 miesiąc temu

Pozdrowienia dla
#Edziochy
#Profesore
#Zdvpymegazorda
#Sento
#El Santo Patrone
#$$$ familia
A wy łaki dalej tupcie swoimi chudymi nozkami. Bo tylko tyle możecie, hejtowac na GM. $$$icarios familia przejęła kontrolę Pow Pow
Ps. Nie zapomnijcie ustawić budzika żebyście się na linie w fabryce nie spóźnili

Pow Pow $$$ familia

Edek pozdrawia Profesora i nuci
1 miesiąc temu

A dzisiej nucim: Bez te oczy zielone zielone oszalałem. A cały tydzień nucim: Laj laj laj laj laj laj laj graj cyganie na gitarze graj. Więc łaki nucim razem hirigoł.
#SENTINO
#EDZIO
#PROFESOR TRAPU
#NUCENIE
#LEOSIA
#SICARIOS
#ZDVPYDOMORDYZAUR

dobra rada
1 miesiąc temu

zablj sie inwalido

Edek pozdrawia Profesora i nuci
1 miesiąc temu
Reply to  dobra rada

Morzesz k u r w o marna potupać nuszkami. Nic innego k u r e w k o nie morzesz zrobić. Nic.

dobra rada
1 miesiąc temu

Ty inwalido nawet tego nie możesz:D

Edek pozdrawia Profesora i nuci
1 miesiąc temu
Reply to  dobra rada

Jedynie co morzesz to tupać nuszkami . Jesteście bezsilni k u r w y. Chorzy z bezsilnosci. Buahahahahahahaha hrrrr tfu wam mela na wasze stare.

Akolita Św. Malverde
1 miesiąc temu

100% za Edziem
#$$$icarios familia
I bez ustanie, każdego dnia nućimi chłopaki Lec go
# $$$

Popularne