Sprawdź nas też tutaj

News

Jano PW informuje o rekordzie sprzedażowym

„Kiedy ja to podpiszę?”

Opublikowany

 

Jano PW

Tydzień temu reprezentant Polskiej Wersji wraz z wytwórnią District Area uruchomili przedsprzedaż nowej płyty rapera „Inna Wizja”. Kilka dni później Jano udostępnił pierwszy singiel „Karma” z gościnnym udziałem Hinola. Teraz dowiadujemy się, że raper pobił rekord sprzedaży preorderu.

Jano: „Oszaleliście”

Przedsprzedażowa wersja płyty „Inna wizja” została wzbogacona o dwa dodatkowe numery, które nie pojawią się na płycie w wersji sklepowej. – Właśnie się dowiedziałem ile zeszło preorderów – napisał raper w mediach społecznościowych. – Nie pytałem wcześniej.. i wyście ludzie oszaleli. Co wy w ogóle robicie? Kiedy ja to podpiszę? Przecież będę musiał siedzieć z tydzień i to podpisywać. Dzięki wielkie za to. Jestem w szoku. Już w tym momencie pobiłem swój rekord i bardzo, bardzo sporo – dodał. Jano nie ujawnił jednak ile egzemplarzy znalazło swoich nabywców. Przedsprzedaż trwa na stronie InnaWizja.pl. Album ukaże się 12 kwietnia 2019 roku.

600 tysięcy w trzy dni

Dobra sprzedaż to niejedyny powód do zadowolenia jaki ma Jano. Pierwszy singiel „Karma”, w którym pojawił się również Hinol w trzy dni zdobył ponad 600 tysięcy odsłon. – Dzięki mordeczki – napisał raper. Ekipa filmowa M.L. Filmz opublikowała w sieci kulisy powstania tego klipu. Zapoznacie się z nimi poniżej.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Rekordzista Jano sprzedaje informacje w PO

Naśladowca Odb

Jano PW z rekordem sprzedanych informacji

wjajygodność

Jego rekord wynosił do tej pory dwanaście sprzedanych sztuk. Teraz sprzedał trzydzieści dziewięć, a że nie potrafi pisać to będzie się męczył z tydzień, by na każdym egzemplarzu postawić trzy iksy. W sumie jak można mieć ksywę Jajo PW?

Asap Flak

Zrobić sondę na ulicy i pokazać to zdjęcie przeciętnemu przechodniowi i zadać pytanie z jaką muzyka kojarzy ci się ten ryj że zdjęcia?
Powiedzą disco polo lub manieczki

MEXHANIK

ja tam za Nim też nie przepadam, ale nie szufladkuj. ‚ ja stoje pod barem Ty mnie nie poznajesz, ja wchodze na sceny Ty wiesz co jest grane. i o to chodzi. nie świece ryjem tylko rapem ‚ pamietasz?

Sobota

Kurwa jak ten typ wygląda xD

Żurom

Jprd przeciez ten jego niby rap to sredniawka w chuj

Jan Pawel II

Rekord sprzedazy wlasne dupy

Popularne