Sprawdź nas też tutaj

News

Janusz Walczuk z międzynarodowymi współpracami

„To ogromny impuls do rozwoju”.

Opublikowany

 

Fot. @antekgonciarek

Po dużym sukcesie debiutanckiego albumu, który ukazał się w ubiegłym roku, Janusz Walczuk ma zamiar wydać jeszcze w 2022 drugą płytę. Jak ujawnił raper, nie zabraknie na niej międzynarodowych współprac.


– Przez ostatnie miesiące dużo myślałem o tym, gdzie chcę być, co zrobiłem dobrze, a co źle. Przede wszystkim zacząłem pracować nad sobą w każdym aspekcie i traktować wszystko, co mnie spotkało jako wielką szansę od losu na zrobienie wielkich rzeczy. Mój drugi album, który właśnie tworzę, odpowie na wiele pytań – zapowiedział reprezentant SBM Label na Instastories.

– Od zawsze fascynowałem się zagranicznymi kulturami i marzyłem, by realizować międzynarodowe współprace. Nie wiem do końca czemu, ale los mi sprzyja i rzeczy, w które ciężko byłoby mi uwierzyć rok temu, dziś stają się faktem. Poznawanie odmiennych spojrzeń na świat i robienie muzyki na całym świecie, to najpiękniejsza możliwość dla mnie jako artysty i ogromny impuls do rozwoju. Obserwujcie ©swarmz, bo to pierwszy z wielu elementów układanki, którą dla was szykuję – dodał.Druga płyta Walczuka ma się ukazać pod koniec tego roku. – Jak wszystko pójdzie po mojej myśli – zaznaczył raper.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Naczelnik Barszczyk
8 miesięcy temu

Janusz Chujańczuk…łak jakich mało.

Menadżer Obciągmena
8 miesięcy temu

Ale cię ciongmen wypryczy w brąz za obrażanie jego gejowskiej przygody

Janusz Walczuk
8 miesięcy temu

Pozdro Kaczy Procederu Londyn 2010 kto ma wiedzieć ten wie

ADMIN ssij mi berło
8 miesięcy temu

Otworzyć granice dla Wenezuelek i innych kobiet z Ameryki Południowej!!! one chętnie nauczą polki jak dbać o polaków! zapewniam że one będą zadowolone z życia w Polsce!

Latający Quebonafide
8 miesięcy temu

janusz obesranczuk z miedzynarodowymi hujami

Krt
8 miesięcy temu

Ale syf

Popularne