Sprawdź nas też tutaj

News

Jay-Z i Beyonce zachęcają fanów do przejścia na weganizm

Para rozdaje dożywotnie bilety koncertowe.

Opublikowany

 

Beyonce i jay-Z

Państwo Carterowie, kiedy na świat przyszły ich dzieci zdecydowali się przejść na weganizm. – Wcześniej myśleliśmy o zdrowiu jak o diecie – niektóre działały, inne nie. Ale kiedy spojrzeliśmy na zdrowie jak na prawdę, a nie dietę, naszą misją stało się dzielenie tą prawdą i stylem życia z jak największą ilością osób – możemy przeczytać w książce „The Greenprint”. Jak mówią, tak robią i zachęcają swoich fanów do spróbowania roślinnej diety.

Na zachętę darmowe bilety

Beyonce i Jay-Z zorganizowali konkurs dla wszystkich tych, którzy zdecydują się przejść na weganizm, albo chociaż tego spróbują. Wystarczy zacząć np. od roślinnych śniadań, bezmięsnych poniedziałków albo jeść „zieleninę” w pracy. Do wygrania są dożywotnie bilety na ich koncerty. – Wszyscy mamy obowiązek walczyć o swoje zdrowie i zdrowie planety – przekonują.

Konkurs jest skierowany do Amerykanów, a zwycięzcy będą mogli wziąć udział w jednym koncercie na danej trasie.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
AnalDestroyer

Beyonce chyba trochę lepsza od Nicki także czekamy na koncert w polszy. I będzie lizanko spoconych pach,stóp, kapska i nie tylko. A Jay’owi jak tak lubi warzywka mogę wsadzić pietruszkę w dupe po samą nać

Król Polski

„Para rozdaje dożywotnie bilety koncertowe”
„Konkurs jest skierowany do Amerykanów ( dyskryminacja mieszkańców innych kontynentów), a zwycięzcy będą mogli wziąć udział w jednym koncercie na danej trasie”
Czyli jak to jest dożywotni bilet czy też jednorazowy bilet?

lol

to jest jawne ruchańsko ameb umysłowych, nie zdziwię się jak najebią temu gościowi kiedy który się na to złapie i na następnym koncercie odbiorą mu złotą kartę wstępu

Kreplach

Za chwilę zaczną zachęcać do homoseksualizmu – zapewnią dożywotnio możliwość zostania wyruchanym przez Jay-Z na danej trasie koncertowej. Wystary zacząć od wsadzania palców i przedmiotów w dupę.

El presidento

odpierdolcie się w końcu do tego cydżego!

cydży

pewnie po NY śmietnikach latają jak vienio, ale odpierdala, tylko mięso, w chuj mięsa

kune

Widziałby cham

DŻEJ-ZI

no już kurwa biegnę na koncerty tych jebanych iluminatów TFU. JEBAĆ.

będę chciał przejść na veganizm to przejdę, a im chuja do tego
poza tym o ile wegetarianizm, ma sens, jest szlachetny i nie wymaga wielkich różnic w budżecie czy zarządzaniu czasem to veganizm jest w kurwę nieopłacalny i ze względu na czas przygotowania posiłku i ceny produktów zastępujących naturalne źródła np. białka czy wapnia, niebezpieczny dla organizmu jeśli nagle dozna takiego szoku w diecie, że nie wspomnę już jak ciężko zachować różnorodność posiłków. TFU. JEBAĆ.

Jak podcierasz się złotą srajtaśmą jak ci debile to jasne, żryj co chcesz, ale jak jesteś przeciętnym kowalskim to veganizm w miesiąc wykończy cię bardziej niż ci pomoże

mms

maciek pierdolisz bzdury

mmmsss

maciek pierdolisz bzdury

Batman

Powoli oboje wyglądają jak czarne korniszony. Pojebani weganie miodu nie jedzą bo biedne pszczółki się napracują. Debile nie kumają ze jak człowiek tego miodu nie zbierze to cały rój może zdechnąć i chuj z zapylaniem. Steki do boju!!!

MIRAS X

Wprowadzą tam będzie i tu to tylko kwestia czasu https://www.youtube.com/watch?v=3GeGzMPkiUo&feature=youtu.be projekt 147

qwerty

no i propsy za akcję

massivewp

Polskie napisy do BODIED – filmu produkcji Eminema o battle rapie już są dostępne!

https://youtu.be/kum4PlvQqtw

https://glamrap.pl/film-bodied-eminema-z-polskimi-napisami/

Odb

Weganizm fanów Jay-i do zachęcają z Beyonce na przejścia

jebacglamrap

PEI – NIE PEJI
wy kurwy debile
Onomatopeja – onomatoPEI
wypierdalac do ksiazek

Props Dzej Zi , Bijons Piekna
Props za akcje

Popularne