GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Jedenastu DJ-ów w jedną noc – mocne zakończenie sezonu imprezowego

Za dwa tygodnie rozegra się polski finał zawodów Red Bull Music 3Style.

Opublikowany

 

DJ Kostek / fot. Piotr Szapel

Już 22 września na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu rozegra się polski finał zawodów DJskich Red Bull Music 3Style. Zmierzy się ze sobą szóstka finalistów, a zwycięzca będzie reprezentował Polskę na światowym finale w Taiwanie. Poza częścią konkursową tego wieczoru za deckami staną również Mistrzowie Świata Red Bull Music 3Style: Damianito (Włochy), Aleqs Notal (Francja) oraz Mistrzowie Polski: 69Beats, VaZee oraz Kostek. Tym mocnym imprezowym akcentem Nocny Targ Towarzyski zamknie tegoroczny sezon imprezowy.

Zasady zawodów są proste: każdy DJ dostaje 15 minut na scenie, w trakcie których musi zaprezentować co najmniej trzy różne gatunki muzyczne i porwać publiczność do tańca. Ocenia ich jury, w którym zasiądą Mistrzowie Świata Red Bull Music 3Style: DJ Damianito (Włochy), DJ Aleqs Notal (Francja) oraz dwukrotny Mistrz Polski: DJ 69Beats. Damianito ma wyjątkowy sentyment do Polski, ponieważ swój mistrzowski tytuł wywalczył na deskach krakowskiego Teatru Słowackiego, gdzie rozegrał się ostatni światowy finał zawodów. Młody Włoch bardzo zaimponował wówczas jurorom i publiczności, czego nie krył DJ Jazzy Jeff – „Red Bull Music 3Style co roku odnajduje nowe i unikatowe talenty na scenie klubowej z całego świata. Damianito jest wspaniałym, nowym członkiem rodziny Red Bull Music 3Style.” Teraz to Damianito zasiądzie w jury zawodów.

Rola sędziów nie kończy się jednak na samym ocenianiu setów konkursowych. Zaprezentują DJskie umiejętności, które zaprowadziły ich na szczyt światowej scey DJskiej. Bogaty lineup tego wieczoru uzupełniają jeszcze DJ Kostek i DJ VaZee, którzy również pochwalić mogą się tytułami Mistrzów Polski.W zawodach wezmą udział DJe, którzy zakwalifikowali się do finału po eliminacjach odbywających się on-line. O bilet do Tajwanu i miejsce w światowym finale powalczą: DJ Praktyczna Pani, DJ Gafo, DJ Staszek Selektah, DJ LazyOne, DJ Kebs, DJ Def Wave. Zawody zaś poprowadzi niezastąpiona para hostów: Flip Out oraz DJ Eprom (Polska).

Międzynarodowy skład Mistrzów Red Bull Music 3Style oraz szóstka pretendentów do tego tytułu to recepta na mocne zakończenie sezonu imprezowego na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Red Bull Music 3Style National Final Poland
Nocny Targ Towarzyski (ul. Kolejowa 23, Poznań)
22 września 2018
open door g. 21:00, start imprezy g. 22:00
wstęp wolny3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marian Kociemba
4 lat temu

W TYM KRAJU NAJLEPSZY JEST DJ BOBAS21001 Z PKS SQUAT I CHUJ !
KOLEŚ JEST DJ SAM ROBI MUZE PRZEKOT A WY PROMUJECIE JAKIES NO NAME SAME

Karol Krawczyk aka Karol Krawczyk
4 lat temu

dj kosteeeeeek

MANAGER KOKOZIEŁ
4 lat temu

SPRAWDZAJCIE RAP DLA BEKI JUŻ NIEDŁUGO NASZ CZŁOWIEK KWAZIII WYPUŚCI DISS NA YOUNG IGIEGO !
SPRAWDŹ TO CZŁOWIEKU !

http://www.youtube.com/watch?v=siXMC7NG4tg

Popularne