Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Jędker z wizją końca świata

„Przyjdzie taki czas, że opuścimy ziemię”.

Opublikowany

 

Jędker nie przestaje promować albumu „X”, który ukazał się na początku roku. Tym razem raper zaprezentował teledysk do utworu „Postapokaliptyczna”, który traktuje o końcu świata. – Rozwalamy naszą planetę na własne życzenie. Przyjdzie taki czas, że opuścimy ziemię. – słyszymy w numerze.

 
35 komentarzy

35
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProofesorNauk

Chłop pospieszył się z Monopolem bo tak to dzisiaj by miał po 50 milionów wyświetleń. Przetarł szlaki jak Mezo. Przeproście Jędkera kurwy raperskie! A tak swoją drogą to Ty Jędrek skończ filozofować tylko abarot do Australii bo nie ma kto majstrowi pustaków nosić i betonu mieszać.

WnukTedego

O już wróciłaś gnido dworska? Kałdziupla przetrzepana przez tranzystorów? A co do Jędkera to kawałek chujowy następny co chce z globalnego ocieplenia zrobić maszynkę do hajsu. Mógł Gretę Thunberg wziąć na feat. Równie upośledzona ci i on

ProofesorNauk

Utkaj pizde. Mam przypomnieć jak na piwo zapraszałeś pozorancie zajebany? Pewnie chciałeś zobaczyć jak to jest z facetem. A ja się brzydzę pedalstwem. Co innego ruchać babe z cycami i fiutem a co innego ze zwykłym obleśnym chłopem. Jebać Cię!

Fufacz

Znowu się sam ze sobą kłócisz pojebie? Otwórzcie oczy. Pnauk, wkurwiony huj, Smoczyhuj, Wnuk i syn tedego to jedna i ta sama zjebana osoba

ProfesorekOtworekZalanyPoKorek

Dokladnie fufaczu. Zwykly chuj do szczania i eunuch. Tfuuuu na pryszczaty pysk kurwoe

Frank Abagnale Jr.
Profesor Na uk

Z tym końcem świata to takie śmiechy chichy, a coś w tym jest. Mówię wam. Kąpię się kiedyś z Rafalalkiem. Bomble, szampan. Aż tu nagle chyc nam do wanny coś wskakuje! Jakiś Belmondo czy coś, pierdoli że komisarz z sanepidu czy jak. Że on musi czystoś w pępkach sprawdzić i gęstość piany. Normalnie mówię wam koniec świata. Ziemia się splaskała,przestała się kręcić. Rafalal nie piska. No koniec świata, koniec świata!

Balas

Czemu kurwy nie piszecie, że Mezo urodził kolejne dziecko? Chcemy analityk newsów.

Odb

Jąder z wizją końca kąpieli

żENADA

mezo był w ciaży?

kurwa dupa huj

Był, Rafalali guma pękła

Anal Andersz

Po szkole często chodziłem z Tytusem Szylukiem na pizzę do Gdynianki. Gdy już napełniliśmy nasze nastoletnie brzuszki, zamykaliśmy się w kiblu na dworcu i sraliśmy sobie nawzajem do plecaków. Po powrocie do domu mama zawsze pytała co tak cuchnie, ale przechodziłem wówczas okres nastoletniego buntu i mówiłem jej, że nie rozumie mnie i moich potrzeb. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to, co robiliśmy było obrzydliwe, ale wspominam to jako świetną zabawę i niczego nie żałuję. Dziś już raczej nie utrzymuję z Tytusem kontaktu, ale gdy spotkamy się czasami na ulicy to dyskretnie stany sobie do kieszeni w kurtkach. Z prawdziwym przyjaciółmi nie trzeba rozmawiać codziennie, wystarczy mieć wspólną pasję i rozumieć swoje potrzeby.

Jurek z podworek

Sraliscie sobie do ryjow cwelu a nie do plecaków. Przy okazji waliles się jego jajami w czoło.

deczko kszanu

Radze słuchać Jedkera. Już raz trafnie przewidział swoim zachowaniem discopolowe kurwy w rapie…

Walu

bo sam nia jest

panpe

papierki po batonach sa wyrzucane byle gdzie od kiedy zaczęto sprzedawać batony w papierkach.

Only Dick Son 69

Taki hip hopowiec zapełniający niszę discopolowców dla niepełnosprawnych ludzi.

Terrorystyczny rap

No i o to chodzi kurwa. Juz niemoge sie doczekac krycjat i rzezi jaka zo9bimy marsjaninom. Jebac kurwy z andromedy, tylko droga mleczna!!

PejaTVN

Chciałoby się napisać ,że Jędker pedał dupe sprzedał itd. ale w sumie to jest lepsze niż twórczość Żabsonów… więc jestem troche zmieszany, a chuj tam Jędker props !

Richardo Carvalio

Co to kurwa jest?

ProofesorNauk

Dziwnie ułożyłeś te pytanie, jakiś szyk przedstawny ale jak już pytasz to odpowiem.
Kurwa – gadzina co Cię na świat z pizdy wypluła.

Trystydycymyt!

TO pytanie, TO(!) pytanie wieśniaku jebaby ze wsi. I to wsi jebanej, bo w normalnej to wiedzą że jeśli pytanie to „TO”, nie „TE”.

walter

Kiedy to nastąpi ?

STOP DOPALACZOM

Rak

Jędker

Zamknij kurwo morde

Ona

Jedker czy to Ty
http://libittarc.com/3sh6

Rucham ci stara jak to czytasz

Nie kurwa twoja stara w brazersie

Prawda

Opublikowany 2 godziny temu 29 grudnia 2019 Przez Sebastian Skajnowski

16:06 17

Open mind

To jest dobry kawałek. Nie w typowej konwencji, ale brzmi dobrze.

ProofesorNauk

A takie kurwy pokroju Trystymydysquirt niech zamkną morde bo coś tu widziałem ostatnio pierdolą na mój temat. Chwilę człowieka nie ma i już hieny chcą zapsuć reputacje. Jeszcze dzisiaj się rucham z tranzolami a jutro powrót do jebanej polszy. Jak już będę w domu to Was wszystkich kurwy powyjaśniam.

hujowy huj

Transdemycyt rucha swoich ojców jak śpią

Trystydycymyt!

tobie profesor to się wydaje że wszyscy mają w domu jak ty. Wyjdź z domu, pogadaj z ludźmi. Zobaczysz że są na świecie normalne osobniki, nie same kurwiszcza.
I te enigmatyczne zmiany nicków. No kabaret xd

Trystydycymyt!

…a co do wyjaśniania. Weź parchu z matką sobie najpierw z matką sprawy powyjaśniaj. Niech ci w końcu powie że pod drzewami cię znalazła, nie z internetów się dowiadujesz. A jak już zaczęliśmy ten temat to lećmy. Ci cyganie to wyrzucili cię pod wycieraczkę, żeby jednak nie zostawili cię jak ryj zobaczą.
NO IDŹ I ZAPYTAJ CZY TAK BYŁO JAK NIE WIERZYSZ!

EnoHoNo

Jędker z wizją swojego końca w ustach Rafalali
„Przyjdzie taki czas, że opuścimy wannę”.

Rucham ci stara jak to czytasz

Jedker z wizją końca wanny
Przyjdzie czas że wykompe ci matkie

Popularne