Sprawdź nas też tutaj

News

Jetlagz wydadzą drugą płytę

Kosi i Łajzol znów łączą siły.

Opublikowany

 

Kosi i Łajzol - duet Jetlagz
Kosi i Łajzol (Jetlagz)

Duet Jetlagz pracuje obecnie nad kontynuacją ubiegłorocznego albumu „WSK8OFMND”. – Wszystko tu współgra i jest na wysokim poziomie. Słychać oczywiście sznyt i styl JWP, ale w zupełnie innej formie, jakby dojrzalszej, aczkolwiek dalej z dużą dozą klasycznego flow, lecz na newschool’owych bitach – pisał w swojej recenzji tego krążka Jarosław Janusz.


Nie ma co się dziwić reprezentantom JWP/BC, że kontynuują drogę sukcesu i zamierzają wydać kolejny album. – Wiadomo, że środek lata, ale to nie znaczy, że nic nie robimy. Nagrywamy drugi album Jetlagzi jeśli masz zajebistą muzykę/bity dla nas to ślij na jetlagz@oflabel.pl – poinformowali Kosi i Łajzol na FB.

Album „WSK8OFMND” ukazał się 1 grudnia 2017 roku nakładem Of Label/RHW Records. Tutaj możecie zobaczyć jak prezentuje się wersja fizyczna płyty.Aplikacja od Jetlagz

Warszawski duet Jetlagz, czyli Kosi i Łajzol przygotowali dla fanów nie lada gratkę. Stworzyli oni specjalną aplikację, dzięki której możemy wczuć się w klimat klipu „Roppongi Boys”. Zasada działania aplikacji jest prosta. To nakładka na aparat aplikacji Facebooka, dzięki czemu możemy robić sobie selfie z efektem Jetlagz. Aplikację można sprawdzić pod tym linkiem.

 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Repek
4 lat temu

Najlepsza plyta 2017, czekam jak pojebany

KUBAY
4 lat temu

SZKODA ŻE TAK NIEDOCENIANI

Popularne