Sprawdź nas też tutaj

News

Johnny Depp szuka morderców Tupaca i Notoriousa

Pierwszy trailer filmu, który trafi do kin we wrześniu.

Opublikowany

 

W końcu doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi filmu „City of Lies”, o którym głośno jest już od blisko dwóch lat. Produkcja opowiada o Rusellu Poole, detektywie pochodzącym z Los Angeles, który prowadził śledztwo w sprawie zabójstwa Notoriusa B.I.G i Tupaca Shakura. To doświadczony funkcjonariusz, wielokrotnie odznaczony, który zaangażował się w sprawę zabójstwa najpopularniejszych amerykańskich raperów. Detektyw twierdzi, że za śmiercią muzyków stoją skorumpowaniu policjanci związani z  Death Row Records i gangiem ulicznym Bloods.

Zgodnie z oczekiwaniami w głównej roli zobaczymy Johnny’ego Deppa a tuż u jego boku pojawi się Forest Whitaker, wcielając się w dziennikarza, który wspólnie z detektywem zamierza rozwikłać zagadkę morderstwa gwiazd muzyk rap.

Reżyserem filmu jest  Brad Furman. Scenariusz to dzieło Christiana Contrerasa napisany na podstawie książki „LAbyrinth: A Detective Investigates the Murders of Tupac Shakur and Notorious B.I.G., the Implication of Death Row Records’ Suge Knight, and the Origins of the Los Angeles Police Scandal”.

Produkcja pojawi się w kinach 7 września. Brak informacji o dystrybucji w Polsce.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Soma

Erdzio jest spoko jak spuszczam mu się w oko. Nadstawia koko i dostaje spermą w czoko. PiS joł sperma glamrapowa kurwa nie wierna.

ryder

gta sa sasuke jutsu mod

Fan erdzia edk

SPRAWDZAJCIE NOWY, ZAJEBISTY KAWAŁEK ERDZIA EDK! https://m.youtube.com/watch?v=Airb-8q1xcI

Popularne