Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

K2 „Autonomia”

Długo wyczekiwany następca pokrytej platyną „Anatomii”.

Opublikowany

 

K2 "Autonomia"

Data premiery: 13.12.2019

„Autonomia” to dwupłytowy, długo wyczekiwany następca pokrytej platyną „Anatomii”. 2. solowe wydawnictwo K2 zawiera 18 premierowych utworów. Podział na 2 CD wynika ze zróżnicowania tematycznego albumu. Na pierwszym krążku znalazły się numery o charakterze przemyśleniowym ze sporym ładunkiem emocjonalnym, natomiast drugie CD to zestaw propozycji w mocniejszym, braggowym stylu.

Album zatytułowany „Autonomia” jest pierwszym dwupłytowym wydawnictwem artysty. – Na trackliście znajdzie się 18 pozycji, a wśród utworów pojawią się zarówno numery osobiste, zaangażowane społecznie, jak i braggowe petardy – zapowiada raper. I dodaje: – Na trackliście nie pojawiły się gościnne ksywy, czym podkreślam autonomiczny charakter albumu. Czuję się silny i słychać to w moich numerach. Wydawnictwo podzielone zostało na 2 CD, co wynika z jego zróżnicowania tematycznego.

Do tej pory ukazało się 5 numerów z nadchodzącej „Autonomii”. Są wśród nich klipy do numerów: „Twój fire”, „Replay” i „II moment” oraz audiosingle „Anno Domini” i „Outsider”.

Preorder

Nie lada gratką dla fanów twórczości K2, szczególnie tej z okresu działania w undergroundzie, jest dołączana do pre-orderowych zamówień płyta „Hino Shito Finito”. Album nigdy dotąd nie ukazał się w wersji fizycznej – teraz wytłoczony został w ściśle ograniczonym nakładzie. Ponadto Ci, którzy zdecydują się na zakup „Autonomii” w przedsprzedaży, mogą dodatkowo liczyć na: przedpremierowy odsłuch albumu w wersji cyfrowej, autograf artysty, wysyłkę kilka dni przed oficjalną premierą oraz 50% zniżkę na poprzednie wydawnictwo K2. Płyta wraz z wymienionymi bonusami dostępna jest wyłącznie na MaxFloSklep.pl. Co istotne, nawet po premierze album nie pojawi się na półkach sklepowych i dostępny będzie wyłącznie w internetowym sklepie wydawnictwa. Cena: 39,99 zł.

Tracklista

CD 1

 1. THX
 2. II moment
 3. Disco Club
 4. Replay
 5. R.I.P W.O.
 6. Twój fire
 7. Rispekt
 8. Shino Hito Dziwko

CD 2

 1. Anno Domini
 2. Outsider
 3. Bez tytułu
 4. Nowa generacja
 5. (skit) red. S. Michalkiewicz – Wojna o pokój
 6. Nie chcemy wojny
 7. (skit) red. S. Michalkiewicz – Z lotu ptaka
 8. PL
 9. Antypolonizm
 10. Teoria względności

Utwory

TBA

Artykuły

 1. MaxFloRec zapowiada premiery na 2019: Pokahontaz, Vixen, K2 i inni

Popularne