Sprawdź nas też tutaj

News

Kaczy Proceder & Nizioł „Operacja prawda 2” – uliczny klasyk w nowym wydaniu

„Spoczywaj w pokoju Tomku”.

Opublikowany

 

Przeszło 20 lat od premiery legendarnego singla „Operacja Prawda” duetu Proceder (Kaczy i śp. Tomek Chada), Step Records zaprasza do sprawdzenia klipu „Operacja Prawda 2”. W nowej odsłonie ulicznego hymnu, obok warszawskiego rapera, swoje wersy położył również niezawodny Nizioł. Singiel promuje nadchodzący album Chada „Jesteś Legendą”.

Niezwykle klimatyczny bit i cała produkcja utworu to dzieło Szweda SWD. Za ujęcia rapowane, montaż i finalny wygląd teledysku odpowiedzialna jest ekipa 9liter, współpracująca przy tym klipie z Global Studio – producentem filmu „Proceder” z którego pochodzą ujęcia użyte w teledysku.

Premiera albumu już 15 listopada. Przedsprzedaż trwa tutaj.

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
uLICAsŁUCHA

Kaczy dobry chuligański styl od czasóW sKANDALU.

Iuczjano

Chyba styl 50letniego patusa, dresa co się mentalnie zatrzymał w gimnazjum i wychodzi z założenia że policja jest zła

Iuczjano

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czeko-tubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha

Iuczjano

Hasło do tego konta: srakasraka
Tylko dodam że to luczjano przez duże i
Bo się kurwa nie domyślicie zjeby

Iuczjano

JEBAĆ PROFESURA

tomaszkot

https://www.youtube.com/watch?v=BUXKwHTXdew to rodzic pokrywa wszystkie jego wydatki od matki jak klatki obszerne procedeeer połączone siły obu brzegów wisły rymy dla moich ludzi szybko i dokładnie każda klatka schodowa realna rzeczywistość bez żadnego łgania

ProfesoorNauk

Strona dla niedojebów. Żałuję że dałem się w to wciągnąć i przez długi czas zachowywałem się tak samo. Bezpodstawany hejt, kłótnie i wyzwiska. Że już nie wspomnę o tym że pełno tu cieplaków.

ProfesoorNauk

A tak w ogóle to wszyscy siorbaliście Rafalali knagę świeżo wyjętą z czeko-tubki Belmonda. Widzę że nieźle się przyjął mój tekścik z podszywu tal samo jak ten o explosion skoro wszędzie go wstawiacie. Odchodzę ze świadomością że przez długi okres czasu byłem tu główną postacią tego gówna zwanego sekcją komentarzy. Elo! Chuj Wam w dupe!

WnukTedego

Dobra weź tam utkaj kurwe pedofilu. I tak zaraz znowu będziesz tu pisał. Mam ci wylizać dupe po sraniu kurwo żebyś przestał tu wchodzić. Bo jak tak to możesz pisać tu dalej a i tak z chęcią wylize ci dupe

Wasz ziom (real one)

Niby na jakiej podstawie mówisz że dużo tu cieplaków? Bo dużo osób mówi tu o analu? To chyba z tobą coś nie tak bo na przykład mi anal kojarzy się przede wszystkim ze stosunkiem między kobietą a mężczyźną.. Kiedy kobieta zakłada strapon i popierdala chłopa w grote. To dopiero rozkosz

devx

Jak Nizolowi bryke rąbną to leci od razu na policje i jeszcze sie przyjebie ze tak biernie dzialaja i fury nie szukaja, taka to hipokryzja tych prawilniakow..

devx

Co kurwy nie spodobala sie prawda ? 🙂

Papiery farmazonie

ty farmazonie!

Kurwy, to cię wychowały na melinie!
Tfu…

Jan Paweł z Ursynowa

Gęsi Proceder ft. Hyzio, Dyzio & Zyzio – Operacja stulejki 2

Cop Robo aka Eldoka

Na zawsze propsy dla Kaczego

EMIL1981

POSŁUCHAJCIE ZJEBY GENETYCZNE KARMIONE Z PROCY PRZEZ WASZYCH NIEDOJEBANYCH STARYCH Z TAKĄ SAMĄ MENTALNOŚCIĄ GIMBUSIARSKĄ JAK WASZA BO NORMALNY RODZIC TAK NIE WYCHOWUJE (MOWA OCZYWIŚCIE O TYCH CO POTRAFIĄ TYLKO WYSRYWAĆ KRYTYKI I CIEPLARSKIE HUJNIE ŻEBY NIE URAZIĆ TYCH NORMALNYCH LUDZI) MIJAM TAKICH JAK WY CODZIENNIE W TRAMWAJU, AUTOBUSIE, NA ULICY GDZIE TYLKO SIE DA, JUŻ NIE JEDEN WPIERDOL OBSKOCZYŁ I JEDYNE CO MÓGŁ ZROBIĆ TO SIĘ TYLKO OBLIZAĆ Z KRWI I ZMIENIĆ OBSRANE GACIE POTRAFICIE SZCZEKAĆ TYLKO JAK TE JEBANE JORKI I JAMNIKI A INTERNET WAS PODNIECA BO MOŻECIE SE POKLIKAĆ SWOJE SPIERDOLONE CHORE PIERDOLNIKI I OBRAŻAĆ KIEDYŚ BEZ INTERNETU TAKIE GÓWNIAKI JAK WY PRZEMYKAŁY TYLKO ZE SPUSZCZONĄ GŁOWĄ PRZEZ PODWÓRKA BYLE NIE WYCHACZYĆ NA DZIASŁO BO MIELI SZACUNEK DO STARSZYCH BO WIEDZIELI CZYM SIĘ MOŻE SKOŃCZYĆ GŁUPIE SPOJRZENIE NIE WSPOMINAJĄC JUZ O SŁOWACH, PAMIĘTAJCIE ŻE TRAFI KIEDYŚ KOSA NA KAMIEŃ WIEC ZACZNIJCIE SZANOWAĆ STARSZYCH I PRZEDE WSZYSTKIM ZACZNIJCIE OD SIEBIE I WAŻCIE I DOBIERAJCIE ROZWAŻNIE SWOJE SŁOWA BO JUZ RÓŻAL UDOWODNIŁ ŻE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI JAKBY SIĘ WAM TO DO KOŃCA WYDAWAŁO, WYSTARCZY GRUBY KWIT I NAMIARY SIE ZNAJDA A WTEDY BEDZIE O JEZU MAMO POMÓŻ I PRYK PRYK MAJTECZKI BRĄZOWE.

ZjebanyZjeb

Spekuluje, że masz 38 lat. Ja mam 30 i od ponad 6 lat nie jeżdżę tramwajami i autobusami bo mnie stać na furę i wache do niej. Więc wypierdalaj nieudaczniku straszacy dzieci przez Internet. Przyjedziesz pół Polski tramwajem żeby mi wpierdolic? Jak masz gwarancję że bez klamki lub sprzętu dasz mi radę? Do Bekowo z twoim komentarzem.

Pewnie nie ma prawka...

…ale dobrze napisał, a więc zamknij dupę i się nie próbuj lamusie, dzyndzlu dzielnicowego!

Pewnie nie ma prawka...

Edit:
*nie pruj – jebać!

Andżej

Ja pierdolę kawałek faktycznie klasyk w chuj, ale co tam robi ten cały Nizioł? Na legendarny kawałek zaprasza się legendy, a nie wacków.

SicenS

Żałuję, że Proceder w oryginalnym składzie nigdy nie nagrał całego albumu. Pamiętam jak oryginał tego numeru z Chadą latał z kasety i wkurwiało przewijanie na repeat. Kaczy mordo Pogoń pozdrawia (mimo wszystko)!

Ruspect

Krótko i na temat słaby kawałek

Prawda

Opublikowany 8 godzin temu / 10 Październik 2019 Przez Redakcja

22:02 17

Wasz ziom (real one)

Dwóch potężnych doświadczonych mężczyzn na feacie. Ile bym dał żeby zajeli sie moim otworkiem

Odb

Kaczy Proceder & Nizioł „Operacja wanna 2” – erotyczny klasyk w nowym wydaniu

Odb-t

Dorośnij

Popularne