Sprawdź nas też tutaj

Singiel

KaeN ft. Peja – „Thanos”

Dzisiaj premiera albumu „2020”.

Opublikowany

 

„2020” to tytuł najnowszego wydawnictwa KaeNa. Na krążku znalazł się hit „Echo” nagrany wraz z Ewą Farną, a także wspólny kawałek z Peją „Thanos”, który trafił dzisiaj do odsłuchu. Album „2020” ukazał się 1 marca 2019 roku.

O albumie „2020”

To już piąty album rapera pochodzącego z jednego z najdalej wysuniętych na południowy-wschód ośrodków miejskich Polski – Sanoka. KaeN więź z Bieszczadami i Podkarpaciem podkreśla w kawałku „Dom” i „Zew”, w których oddaje hołd swoim korzeniom i tradycji tego regionu Polski.

Album otwiera świetnie przyjęty utwór „Nirwana”, zwracający uwagę na to, że nikt ani nic nie jest w stanie zatrzymać nadchodzącego biegu wydarzeń mających doprowadzić do osiągnięcia szczęścia i równowagi duchowej. Dojrzałość i doświadczenie zdobyte w kolejnych latach wspinaczki po szczeblach życia pozwoliły stworzyć materiał różnorodny, a jednak spójny pod względem przekazu. Kluczem do całości jest natura, zarówno jako piękno świata, który nas otacza, jak i natura ludzka, której nieustannie towarzyszą często skrajne uczucia ukazane np. w utworze „Echo” nagranym z jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia – Ewą Farną.

Goście: Malik Montana, Kaz Bałagane i inni

Gościnnie na krążku udzielił się także Malik Montana i Kaz Bałagne we wspólnym numerze – „Salsa”. Tytułowa salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim, jednak w tym utworze przypomina raczej taniec danse macabre. W krótkich wersach i w swoim stylu raperzy przekazali odczucia związane z rzeczywistością, która ich otacza, doświadczeniami z używkami, pogonią za pieniędzmi i karierą oraz ceną jaką trzeba za to wszystko zapłacić. Na wydawnictwie pojawia się również Rychu Peja. Można usłyszeć go w mocno rapowym numerze „Thanos”. Kolejnym gościnnym utworem jest „Perfekcja” nagrana wspólnie z laureatką ósmej edycji The Voice of Poland – Martą Gałuszewską. Album „2020” jest już dostępny w salonach Empik, na empik.com, w innych dobrych sklepach muzycznych.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dwie fajki

thanos? chyba kutos.

Odb

Kaja ft. Peen – „Nostha”

skarpetkazdrowanieuciskowa

W MASCE CZY BEZ MASKI… MOZESZ TARGAC LASKI… CISNIESZ TYPOW KTORZY HANBA TA KULTURE A SAM JESTES JEDNYM Z NICH…

werwolf

To co on kurwa robił w kawałku „U nas na Śródmieściu?

„To już piąty album rapera pochodzącego z jednego z najdalej wysuniętych na południowy-wschód ośrodków miejskich Polski – Sanoka. KaeN więź z Bieszczadami i Podkarpaciem podkreśla w kawałku „Dom” i „Zew”, w których oddaje hołd swoim korzeniom i tradycji tego regionu Polski.”

głos rozsądku

Taki sam słoik jak Białas

Artysta kombinator

Ciekawe czy Asap Eldoky ma już włosy na jajach. Kilka lat minęło

Naczelnik

wychechłańce dwa…rysiek wielki obrońca zasad, moralności i prawdziwości w rapie, a trzyma się i nagrywa z przebierańcem i kopią bez własnej tożsamości…piękna beka. bujaj się, farmazoniarzu. jestem ciekaw z kim teraz się przyliżesz, gdy zainteresowanie leci w dół. czekam na kolejne desperackie ruchy i kroki, bo będzie z czego pośmiać, bananie pozujący na ulicznika.

ProfesorNauk

Rychu ma dwójkę dzieci to przynajmniej wiadomo że ma sztywnego chuja

farmazon to farmazon

czy mu stoi, czy ma flaka to bez znaczenia, bo i tak jest farmazonem.

Boli dupa kurwy

Wychechłaniec to twoja stara idioto

Łukasik

Gościu co ty wiesz? Z twoich głupot wynika że dopiero zacząłeś słuchać rapu. Spierdalaj Dody słuchać

Ksiądz z Holandii

Dody? Dody posłucham dopiero, gdy puści ten obiecany numer z wychechłańcem, bo po wywiadach po tym koncercie pod publikę, gdzie wychechłaniec się pojawił coś brzdękoliła, że z kilkoma tymi osobami coś chciałaby w przyszłości nagrać. zakładam, że sypnie na stół kilka stówek to łysy kretyn poleci w te pędy i położy zwrotkę, bo jest zwykłym kłamczuchem 😀 A swego czasu tak jechał Fokusa za nagrywkę z nią. Pluję na tego farmazona totalnie. Jest zwiędłym kapciochem.

kdok

to paluch cisnął fokusa ty kurwo tumanie

Oskar Pam Pam

Xero ft. Farmazon – Kuthas

Analny Wagabunda

Jesteś kałenem co jeździ rowerem
Bum szakalaka, zajebali ci składaka!
Bum czukuluku – masz gówno w analnym luku!
Malik montana – dupa rozjebana!
Kaz bałagane – to gówno obsrane!
Ewa farna – co za kurwa marna!
Marta gałuszewska – pierdzi ta profeska!
Jestem pojebany – a ty odbyt masz rozepchany!
Bom lityczna bestia a ty pedał to ta kwestia!

Sobota

Hahaha hahaha

Popularne