Sprawdź nas też tutaj

Singiel

KaeN ft. Peja – „Thanos”

Dzisiaj premiera albumu „2020”.

Opublikowany

 

„2020” to tytuł najnowszego wydawnictwa KaeNa. Na krążku znalazł się hit „Echo” nagrany wraz z Ewą Farną, a także wspólny kawałek z Peją „Thanos”, który trafił dzisiaj do odsłuchu. Album „2020” ukazał się 1 marca 2019 roku.


O albumie „2020”

To już piąty album rapera pochodzącego z jednego z najdalej wysuniętych na południowy-wschód ośrodków miejskich Polski – Sanoka. KaeN więź z Bieszczadami i Podkarpaciem podkreśla w kawałku „Dom” i „Zew”, w których oddaje hołd swoim korzeniom i tradycji tego regionu Polski.

Album otwiera świetnie przyjęty utwór „Nirwana”, zwracający uwagę na to, że nikt ani nic nie jest w stanie zatrzymać nadchodzącego biegu wydarzeń mających doprowadzić do osiągnięcia szczęścia i równowagi duchowej. Dojrzałość i doświadczenie zdobyte w kolejnych latach wspinaczki po szczeblach życia pozwoliły stworzyć materiał różnorodny, a jednak spójny pod względem przekazu. Kluczem do całości jest natura, zarówno jako piękno świata, który nas otacza, jak i natura ludzka, której nieustannie towarzyszą często skrajne uczucia ukazane np. w utworze „Echo” nagranym z jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia – Ewą Farną.Goście: Malik Montana, Kaz Bałagane i inni

Gościnnie na krążku udzielił się także Malik Montana i Kaz Bałagne we wspólnym numerze – „Salsa”. Tytułowa salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim, jednak w tym utworze przypomina raczej taniec danse macabre. W krótkich wersach i w swoim stylu raperzy przekazali odczucia związane z rzeczywistością, która ich otacza, doświadczeniami z używkami, pogonią za pieniędzmi i karierą oraz ceną jaką trzeba za to wszystko zapłacić. Na wydawnictwie pojawia się również Rychu Peja. Można usłyszeć go w mocno rapowym numerze „Thanos”. Kolejnym gościnnym utworem jest „Perfekcja” nagrana wspólnie z laureatką ósmej edycji The Voice of Poland – Martą Gałuszewską. Album „2020” jest już dostępny w salonach Empik, na empik.com, w innych dobrych sklepach muzycznych.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dwie fajki
3 lat temu

thanos? chyba kutos.

Odb
3 lat temu
Reply to  dwie fajki

Kaja ft. Peen – „Nostha”

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

W MASCE CZY BEZ MASKI… MOZESZ TARGAC LASKI… CISNIESZ TYPOW KTORZY HANBA TA KULTURE A SAM JESTES JEDNYM Z NICH…

werwolf
3 lat temu

To co on kurwa robił w kawałku „U nas na Śródmieściu?

„To już piąty album rapera pochodzącego z jednego z najdalej wysuniętych na południowy-wschód ośrodków miejskich Polski – Sanoka. KaeN więź z Bieszczadami i Podkarpaciem podkreśla w kawałku „Dom” i „Zew”, w których oddaje hołd swoim korzeniom i tradycji tego regionu Polski.”

głos rozsądku
3 lat temu
Reply to  werwolf

Taki sam słoik jak Białas

Artysta kombinator
3 lat temu

Ciekawe czy Asap Eldoky ma już włosy na jajach. Kilka lat minęło

Naczelnik
3 lat temu

wychechłańce dwa…rysiek wielki obrońca zasad, moralności i prawdziwości w rapie, a trzyma się i nagrywa z przebierańcem i kopią bez własnej tożsamości…piękna beka. bujaj się, farmazoniarzu. jestem ciekaw z kim teraz się przyliżesz, gdy zainteresowanie leci w dół. czekam na kolejne desperackie ruchy i kroki, bo będzie z czego pośmiać, bananie pozujący na ulicznika.

ProfesorNauk
3 lat temu
Reply to  Naczelnik

Rychu ma dwójkę dzieci to przynajmniej wiadomo że ma sztywnego chuja

farmazon to farmazon
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

czy mu stoi, czy ma flaka to bez znaczenia, bo i tak jest farmazonem.

Boli dupa kurwy
3 lat temu
Reply to  Naczelnik

Wychechłaniec to twoja stara idioto

Łukasik
3 lat temu
Reply to  Naczelnik

Gościu co ty wiesz? Z twoich głupot wynika że dopiero zacząłeś słuchać rapu. Spierdalaj Dody słuchać

Ksiądz z Holandii
3 lat temu
Reply to  Łukasik

Dody? Dody posłucham dopiero, gdy puści ten obiecany numer z wychechłańcem, bo po wywiadach po tym koncercie pod publikę, gdzie wychechłaniec się pojawił coś brzdękoliła, że z kilkoma tymi osobami coś chciałaby w przyszłości nagrać. zakładam, że sypnie na stół kilka stówek to łysy kretyn poleci w te pędy i położy zwrotkę, bo jest zwykłym kłamczuchem 😀 A swego czasu tak jechał Fokusa za nagrywkę z nią. Pluję na tego farmazona totalnie. Jest zwiędłym kapciochem.

kdok
3 lat temu

to paluch cisnął fokusa ty kurwo tumanie

Oskar Pam Pam
3 lat temu

Xero ft. Farmazon – Kuthas

Analny Wagabunda
3 lat temu

Jesteś kałenem co jeździ rowerem
Bum szakalaka, zajebali ci składaka!
Bum czukuluku – masz gówno w analnym luku!
Malik montana – dupa rozjebana!
Kaz bałagane – to gówno obsrane!
Ewa farna – co za kurwa marna!
Marta gałuszewska – pierdzi ta profeska!
Jestem pojebany – a ty odbyt masz rozepchany!
Bom lityczna bestia a ty pedał to ta kwestia!

Sobota
3 lat temu

Hahaha hahaha

Popularne