Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Kajman opisuje płytę K2: „W Jednej Chwili” ft. Sobota, Głowa

Opublikowany

 

Kajman przeprowadza swoich słuchaczy przez wszystkie kawałki z płyty „K2”! Raper będzie zdradzać szczegóły powstawania utworów i perypetii z nim związanych.

Nadszedł czas rozliczeń i podsumowań mojego drugiego solowego albumu „K2”. Zaczynając już dziś a kończąc w ostatnią niedzielę lipca, przeprowadzę Was dzień po dniu przez każdy track z mojej ostatniej płyty. Zdradzę Wam szczegóły powstania numerów oraz perypetie z tym związane. Jednocześnie chciałbym Wam w ten sposób podziękować za wsparcie i siłę jaką mi dajecie do dalszego rozwoju i coraz bardziej szalonych nagrywek.

 

Track #8. „W Jednej Chwili” feat. Sobota, Głowa, prod. D.N.A.
Z chłopakami znam się jeszcze z czasów „Stoprocent Tour” i pamiętnego teledysku, gdzie trzymałem na smyczy agresywną bestię hehe (Pozdrawiam!). Głowa był wtedy hypemanem Soboty i robili rozpierdol na koncertach. A że atmosfera na backstage`u była przednia, powstały nowe pomysły na wspólne kawałki. Głowa, który dzisiaj jest moim serdecznym ryjem, zaprosił mnie i PIH`a na pierwszy PMM, do utworu „Wyjazd z baru”, więc jak tylko rozpocząłem prace przy K2 naturalnie odpowiedziałem feat`em. Już wcześniej miałem pomysł, że gdy dojdzie do koneksji Kielce – Szczecin, to poproszę S. O. B. o udział w nagraniu. Myślałem o tym od wspólnego numeru „Stoprocent”. Wyszło kozacko.

Bit podrzucił DNA, jeden z głównych producentów K2. Agresywny, ułożony na ciężkim riffie podkład przypasował mi do historii, którą przeżyli pewni weseli imprezowi złodzieje. Chciałem pokazać jak w jednej chwili super zabawa może przybrać tragiczny obrót. Karma.

Miałem do tego tematu jeszcze 2 teksty, ale nie chciałem robić na K2 kontynuacji tego kawałka. Może to zrobię na przyszłych projektach.

Kajman ft. Sobota, Głowa – W Jednej Chwili (prod. DNA) 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ELOO!

ten podemna to fuiuciol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beobełan

kurwy zawsze na propsie

Popularne