Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Kajman „Zostaw ją” ft. Ten Typ Mes

Opublikowany

 

Dziś premierę ma druga solowa płyta Kajmana pt. „K2″. Album dostępny jest już na terenie całego kraju oraz na www.preorder.pl. Z okazji premiery wytwórnia Step Records postanowiła upublicznić do odsłuchu numer pt. „Zostaw Ją”, w którym gościnnie udziela się Ten Typ Mes!

Na płycie „K2″ mamy okazję usłyszeć m.in. numery nagrane w hołdzie dla pionierów gatunku, w oryginalny sposób traktujące o relacjach damsko-męskich oraz te, w których poruszone zostało wiele poważnych kwestii, takich jak np. wychowanie dzieci na polskich blokowiskach. Ponadto album jest wręcz przepełniony imprezowymi bangerami, z którymi od zawsze kojarzony jest Kajman. 

 

Za produkcję muzyki na „K2″ odpowiada cała śmietanka producentów (m.in. Dawid Gutjar, DNA, Kamilson), a od strony czysto lirycznej materiał ubarwili najlepsi rodzimi raperzy tj. Pih, Pezet, Sobota, Borixon, Głowa, Wojtas, Pyskaty, Mes, Kaczor, Paluch oraz Medium.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
CLEMENZA
10 lat temu

KOZAK!! PROPS! DZIWKIIIII PIERWSZY KURWY!!

hejhejhejter
10 lat temu

kto wie gdzie pobrać ? wrzuca ktoś na peb / youtube / wrzute ?

życzliwy
10 lat temu

Kajmak — słodka masa dodawana do deserów i innych produktów spożywczych. Masa ta powstaje podczas gotowania mleka z cukrem w różnych proporcjach (często z dodatkiem kawy, czekolady, ciemnego kakao oraz innych dodatków) do zgęstnienia; następnie ucierana jest z masłem, a czasami również ze śmietanką i żółtkiem.

ERReer
10 lat temu

Każdy feat Mesa rozpierdol

jurek ogorek
10 lat temu

kuwa ale przesadzil z ta okladka bylem ostatnio w kielcach i nie widzialem takiej metropoli 🙂

Popularne