Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Kali „Droga Koguta”

Raper ponownie łączy siły z producentem Flvwlxss.

Opublikowany

 

kali droga koguta

Data premiery: 20.12.2019

Po wydaniu w czerwcu albumu „Chudy chłopak” Kali wraca z kolejnym długogrającym krążkiem w tym roku. Tym razem raper znów łączy siły z producentem Flvwlxss i wydaje album „Droga Koguta”.

Po platynowym sukcesie „V8T” duet Kali/FLVWLXSS ponownie łączy siły by z totalnego zaskoczenia zaserwować słuchaczom kolejny wspólny album i to jeszcze w 2019 roku! „Droga koguta” to jedenaście premierowych utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa.Ta pieczołowicie wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808.

Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc „Drogę Koguta” agresywnym uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka.

Droga Koguta to również kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących, niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołęTracklista

1.KUKURYKU
2.WUTANG feat PEZET/SOKÓŁ cuty DJ FLIP
3.DROGA KOGUTA (OUTSIDER)
4.YAKUZA feat MAJOR SPZ
5.OKINAWA
6.CHINATOWN feat PALUCH/ŻABSON
7.SAKE
8.OPIUM feat GEDZ/LIPA
9.SADO feat SARIUS
10.KATANA
11.SAKURA

Utwory

  1. Kali ft. Major SPZ „Yakuza”

Artykuły

  1. Kali płacze na scenie. „Zmieniłem życie swoje i innych”
  2. Kali w 2001 roku: bez zawodu, po podstawówce, zarobki 700 zł
  3. Włodi i Paluch dzwonili do Kaliego po premierze kawałka

Popularne