Sprawdź nas też tutaj

News

Kali porzuca newschool i wraca do klasyki

Przy kolejnej płycie raper pracuje z weteranem sceny.

Opublikowany

 

Kali / fot. white_michal

Albumem „V8T” Kali chciał udowodnić młodszych słuchaczom i raperom, że potrafi odnaleźć się także w nowoczesnej konwencji. – Chcę pokazać twórcom, którzy nie upychają przekazu w newschool, że to się da zrobić, że newschool niekoniecznie musi być takim trochę głupim tworem, że też można upchać wartości – informował przed premierą krążka, który ukazał się w kwietniu. Nowy album Kaliego spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków i słuchaczy i zdobył złotą płytę. Jaki będzie zatem kolejny krążek?

Kali nie zamierza kontynuować newschoolowego przekazu i wraca do klasyki. – Mój kolejny album, który mam w planach raczej jest daleki od newschoolu – mówi raper w programie „Pojechane Gadki”. –  Będzie mocno oldschoolowy, bo chcę zrobić też klasyczny album. Na razie nie powiem z jakim producentem. Mega znany producent zasłużony na polskiej scenie, weteran – dodaje tajemniczo.

Raper przyznał, że tak jak słuchacze i on jest zadowolony z „V8T”. – Udowodniłem sobie i innym, że mimo wieku i stażu na scenie i z racji tego, że jestem bardziej kojarzony jako klasyczny i oldschoolowy MC, to tym bardziej się cieszę, że udało mi się zrobić coś w newschoolowym kanonie, i to coś w swoim stylu. Nie jest to kolejne powielenie Ameryki, albo ślepe powielenie trendów teraz panujących – wyjaśnia.

Nowa płyta Kaliego pojawi się prawdopodobnie w przyszłym roku. Raper nie ma jeszcze żadnych nowych kawałków, ale zrobił już wstępną selekcję bitów.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Stefana

DJ Decks albo 600 v

TenTYpMezo

Gość już ma tak sprany beret że nazwał swoją firmę „Ganja Mafia”

Oskar Pam Pam

Ka ka ka Kali czemu nie pomogłeś swoim ko ko kolegom pod jubilatem?

Skrrtvvsn

Kali, niby ze stali, a kwiaty pa-pali, wie-wiem, że jąkanie się to-to jest choroba, poo-poodpalaj wąsa i oo-oopirerdol loda

Krime walił mi konia mordą

Pierdolony Kali niezrozumiem jego fenomenu, jest słaby w chuj jak jego ostatnia chujowa płyta. Popuś zaprosił cię szmato przećpana do Polsatu i mu wstyd przyniosłeś swoim dukaniem na żywo na koncercie, obciągnij sobie czakre z kolegami i wypierdalaj ze sceny.

lanek

z ostrym, nie ma za co

GlamRaptognida

Glamrap – wielkie gratulacje za publikę której brakuje mózgu i tylko każdego wyklinają i wyzywają. Od zawsze byliście i będziecie dnem.

Pezet

Ruchalbym Kaliego w te jego koscisce dupsko *oblizujewargi*

ObrońcaPokornych

Pezet a co z Żabsonem?

kurt_rolson

kali to dzban… ma tak zjarany łeb że zapomniał jak się mówi i jąka się

Nathan

Łał, ulica pewnie się cieszy.

Gołąb z golębnika

TEN PRODUCENT TO BOCZEKBIT Z PKS SQUAT! ! JEDEN Z NAJLEPSZYCH

A$AP SMROKU

JUŻ MYŚLAŁEM ŻE WRACA DO PIERDLA I PRZESTAJE NAGRYWAĆ SWÓJ CHUJOWY RAP XD
A ZANIM SIĘ SPLUJECIE TO WIADOMO CO

cidzy

ciekawe czy rzuciłby się na mnie gdyby ujrzał mojego kutasa dlugości 23 cm

Moj stary

Kurwa co za dzban. Ten debil nie umie rozkminic wersow newschoolowcow i potem pierdoli ze nie ma przekazu. Co za cymbal

ObrońcaPokornych

Xdddddd

Kar1

Bo nie mają dzbanie ulany

Miki

Caly ten wasz newschool to czyste pedalstwo, stekacie jak pedaly, ubieracie sie jak pedaly. Nawet ten program „Pojechane gatki” z AD2018 – pedalska nazwa w huj.

Popularne