Sprawdź nas też tutaj

News

Kali również usuwa dissy ze swojego kanału

Koniec konfliktu w krakowskiej Firmie?

Opublikowany

 

Kali auto Audi V8
Kali

Od kilku dni informowaliście nas, że z kanału Bosskiego Romana zniknęły wszystkie dissy na Kaliego. Raperzy wiele lat temu prowadzili ze sobą beef. Bosski Roman w rozmowie z portalem GlamRap.pl wyjaśnił w obszernym komentarzu, że zespół Firma zasługuje na lepszy finał, a on sam ciągle rozwija się duchowo. Dzisiaj Kali zareagował na oświadczenie byłego kolegi z zespołu.


„Racja Romku”

Beef Kaliego z resztą reprezentacji Firmy, czyli Bosskim, Tadkiem i Popkiem rozpoczął się w 2012 roku. Panowie wymienili się wtedy kilkoma dissami. Po latach Popek i Kali doszli do porozumienia. Teraz jesteśmy świadkami ocieplenia stosunków szefa Ganja Mafii również z Bosskim. – Nie oczekuje reakcji innych, robię to co uważam za słuszne, choćby i dla samego siebie, i nie miałbym też żadnego problemu aby podać sobie ręce – mówił Bosski w rozmowie z nami w ten weekend. Chociaż Bosski przyznał, że nie oczekuje żadnych działań ze strony innych, Kali zdecydował się zareagować. Również usunął on dissy ze swojego kanału. – Racja Romku. Karma wraca. Mój kanał YT wolny od dissów – napisał na FB.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#k4lion #firmaPost udostępniony przez Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion)

Firma wróci?

Czyżby był to zaczątek do mniejszego lub większego powrotu krakowskiej Firmy? Kilka dni temu po kilkuletniej nieobecności do kraju wrócił Pomidor. Tak więc wszyscy członkowie legendarnej formacji są już na miejscu. W przyszłym roku grupa będzie świętowała 20-lecie, co mogłoby być idealną propozycją dla słuchaczy na reaktywację albo chociaż wspólny koncert składu.

 
19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BoElo
3 lat temu

Bosski sportowiec turlajacy sie na ziemi po lisciu od konfidenta.Obsrana tadzia z wiekszym strachem w oczach niz kot przed kastracja.30kilogramowi kali swirujacy jakiegos duchowego pasterza.Popek tancerz z gwiazdami.No i pomidor którego dupeczka cisnie na traku od falszywych parow.Ten sklad rozjebie uliczna scene,wierzeEFIEEREMA

Naśladowca Odb
3 lat temu
Reply to  BoElo

Kanał również dissuje kaliego z usuniętej swojości.

Mason
3 lat temu

No i prawidłowo. Tak jak pisałem wielokrotnie wcześniej : nie ma sensu się kłócić, prawdziwi mężczyźni powinni rozwiązywać takie konflikty po męsku : namiętnymi pocałunkami, dogłębnymi lodzikami i pełnym pasji seksem analnym. Jak widać chłopaki posłuchali mojej rady. Brawo!!!!!!! Jeszcze Firma nie zginęła!

Pawel
3 lat temu

Có wy kurwa sobą reprezetujecie??? Tylko hejt was trzyma przy życiu zwykle proste parowy!!! Zapraszam na koncert ciekawe która z was się odważy tak proc jak to robicie z za monitora. Pozdro dla firmy i ludzi.

Poz
3 lat temu
Reply to  Pawel

Za monitorem są bezpieczni.na koncert nie pójdzie bo mama nie pości,ale czapkę i bluzę kupi dobre buty pedalska torebkę i za krótkie obcisłe spodnie (tego wogole nie czaje) też. Rapery jak się patrzy.

Żabsyn
3 lat temu

a teraz po lodziku

głos rozsądku
3 lat temu

Największe trudności będą z przekonaniem Tadka, ale wierzę w powodzenie

Ryszard Graniecki
3 lat temu

FREE POMIDOR

Stary słuchacz.
3 lat temu

eF I eR eM A! Właśnie taaa! Dawajcie Panowie jakiś konkret album i trasę koncertową!

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 9 godzin temu Przez Maxymilian Hozer
Kali auto Audi V8

00:37 7

AMEBA NA SALCESONIE
3 lat temu

CZTERY ZERA NA MASCE PIĄTE ZA KIEROWNICĄ BUAHAHHAHAHAHHAHA

Odb
3 lat temu

Kanalarz kali równo dissuje swoich usuwaczy

Mokebe
3 lat temu

أحيانا أمل انه لا توجد مشكله مع استقبال

Trystydycymyt
3 lat temu

Miłość, pokój, wiosna. Zaraz zaczną pomidory rosnąć

2 Pac Szpakur
3 lat temu

Hrzonszcz bszmi w czcinie w Shchebsheshynie!

rypka Plum
3 lat temu
Reply to  2 Pac Szpakur

Chrząszcz brzmi w trzcinie, skurwysynie

JebaćProfesoraNaukIJegoStarąKurweJebaną
3 lat temu

Firma nie wróci za chuja, Kali się nie podzieli hajsem z gimbów z ludźmi, którzy jedyne co mogą zrobić to ograniczyć jego popularność swoimi zakazanymi, patusiarskimi, przecwelonymi mordami.

Sex w Polsce
3 lat temu

Dlaczego wy jesteście aż tak popierdoleni, żeby rozpoczynać kolaboracje w najbliższym czasie, właśnie przez tego typu ruchy wykonywane. To że wy cymbały usunięcie diss, nie oznacza że zniknie on z czasoprzestrzeni, bo kopie tych track ów są porozsiewane po kilku kanałach na YT.
To że wasze stosunki analne się znacznie polepszyły, nie oznacza że fani będą akceptować życie w którym kutas liczy się bardziej niż cztery zepsute żarówki, no ja pierdole

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
3 lat temu

RACJA ROMKU KOCHANIE
KAŁ MI SIĘ WYLEWA PO OSTATNIEJ SESJI

Popularne