Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kalush Orchestra nagrała z polskim finalistą Eurowizji

Za produkcję odpowiada Atutowy.

Opublikowany

 

Ochman, polski finalista Eurowizji 2022 (ponad 22 mln odtworzeń utworu „River”) i Kalush Orchestra – ukraiński zwycięzca Eurowizji 2022 (ponad 92 mln odtworzeń utworu „Stefania”) – dwie zupełnie różne energie muzyczne w jednym numerze. Taka synergia to kolaboracja roku.

Ochman i Kalush Orchestra

Zaczęło się od wspólnych nagrań na mediach społecznościowych w trakcie przygotowań do Eurowizji, a finałem jest epicki singiel, który zaskoczy nie tylko fanów konkursu.

Tak o piosence mówi Krystian: – Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji.Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku!

Produkcją zajął się Atutowy

Za produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi.

Ochman ft. Kalush Orchestra „Cry For You” – posłuchaj

 


8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jestemrobotem
1 miesiąc temu

Co się stało temu po prawej? Butla gazowa mu nad ryjem wybuchla?

Dario
1 miesiąc temu
Reply to  Jestemrobotem

To efekt Javelina 😀

Andżelika500+
1 miesiąc temu
Reply to  Jestemrobotem

Wbrew medialnej propagandzie banderasom cienko idzie na froncie

DZIA10
1 miesiąc temu

UUU ALE GĘXTA, A TEN W ŚRODQ WYGLĄDA JAK ANTEK KRÓLIKOWSKI, JESTEM OFICJALNIE WYDYGANY

Halal masarny
1 miesiąc temu

Pali & Kaluch

Andżej
1 miesiąc temu

Szkoda, że newsa nie pisał Michalczewski, tylko jakaś enigmatyczna „redakcja”. Na pewno dołożyłby swoje jakże cenne i merytoryczne 3 grosze na temat sytuacji geopolitycznej i wojny, oczywiście z lekko protekcjonalnym, natchnionym i epatującym „wiedzą tajemną” sznytem.

robocik
1 miesiąc temu

No to Ochman ma szansę, że zwycięski Kalush zabierze go ze sobą na zwycięski występ gościnny na Eurowizji 2023 i znów zaistnieje we świecie-bo już cienko z nim było..

Popularne