szybkie donosy
Karolina Czarnecka feat. L.U.C – „Demakijaż” (video)
Karolina Czarnecka i L.U.C pokazali teledysk do piosenki Demakijaż, pochodzącej z debiutanckiej płyty wokalistki.
L.U.C i Czarnecka połączyli swoje energie na zeszłorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dla obojga był to festiwal pełen emocji. Czarnecka, jako finalistka konkursu, stojąc pod sceną patrzyła jak L.U.C spada do zapadni i zabierają go do szpitala, potem sama nie wygrywając nic, wpadła do szufladki „Królowej Internetu”. Jej konkursowe wykonanie coveru hera, koka, hasz i lsd stało się hitem internetu, z ponad 14stoma milionami wyświetleń. Po przeglądzie Karolina pojechała do artysty z propozycją wspólnej pracy. L.U.C postanowił pomóc zrobić Karolinie "Demakijaż", będący zarazem komentarzem na temat trendów i mody.
Spodobała mi się jej energia i upór oraz dystans i świadomość abstrakcyjności swego sukcesu. Poza tym jako konceptualista ucieszyłem się, że w końcu kolejna osoba ma odwagę robić w Polsce pracochłonne projekty konceptualne z pogranicza muzyki i teatru. Uznałem, że warto jej pomóc bo ma potencjał a niesprawiedliwie dostała łatkę, która według mnie nie jest prawdą o niej. Postanowiłem pomóc jej wygrzebywać się z "Hery Koki" poprzez Demakijaż. To utwór, który z pewnością zawiedzie wielu fanów Koki i hitem raczej nie będzie, ale zrobiony jest zgodnie z naszą zajawką i sercem i to jest dla nas najważniejsze mówi L.U.C
L.U.C skomponował muzykę i razem nagrali piosenkę D emakijaż , która znalazła się na debiutanckim krążku Karoliny. To drugi klip do płyty „Córka”. Pierwszy teledysk do h era, koka, hasz i lsd miał premierę jeszcze przed wydaniem EP'ki i został sfinansowany, dzięki wsparciu internautów.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temuJędker wybaczył Włodiemu publiczne poniżenie sprzed lat?
-
News2 dni temuTede wydał dziś płytę „XXende Mylffon”. Raper sam dostarczy ci ją pod drzwi
-
News4 dni temuMystikal spędzi 20 lat w więzieniu. Raper dostał maksymalny wyrok
-
News4 dni temuWojewódzki kończy po 4 latach współpracę z Kędziorem. Połączył ich pracownik SBM Label
-
News1 dzień temuPih skomentował odebranie orderu Zełeńskiemu
-
News3 dni temuTede uważa, że został celowo pominięty. CNE mu odpowiada
-
News1 dzień temuVNM po życiowym przełomie. „1,5 miesiąca temu było ze mną bardzo źle”
-
teledysk2 dni temuTax Free i Huncho latają z bandziorami po mieście