Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky wyda EP-kę z jednym producentem

Opublikowany

 

Premiera jeszcze w tym roku.

Po wydaniu w ubiegłym roku krążka "Nowe Kino" wspólnie z Emesem Milliganem (recenzja), Kartky jest gotowy na kolejny materiał. Od jakiegoś czasu reprezentant QueQuality informuje o pracach nad nowymi rzeczami. Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego projektu.

 

Kartky połączył siły z producentem NoTime. Ich wspólna EP-ka ukaże się jeszcze w tym roku. – Płyta wkrótce. Na pierwszy ogień EP Kartky/NoTime – poinformowal raper. – Kartky/NoTime EP FALL 2017 – dodał NoTime.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
SZWAGIER
4 lat temu

POZDRAWIAM

[IMG]https://i64.tinypic.com/255kuhj.jpg[/IMG]

dill_dog_waggins
4 lat temu
Reply to  SZWAGIER

Nie chcem już nadawać jakie one są głupie kołki bezmózgi że od mężczyzn to one sa jak porównać człowieka do płaszczki morskiej w kwesti inteligencjiNo ale ja nawet w rodzinie mam ćwierćmózga a mianowicie kuzynkeno ja pierdole to o istote myśląca się nie obiłokiedyś mieliśmy spotkanie rodzinne wiecie talerze poustawiane obiad idzie wszyscy siedza a tam kuzynka nie znałem jej zbyt dobrzemłody chłopak byłemi były schabowe podane na stół i sztućcemoi wujkowie męzczyzni z rodziny ich żony ciotki ogarniały co się dziejebiorą jak przystało na człowieka sztućce i jak ludzie jedząa ta kuzynka Sandra ma na imie ameba pierdolonalat to wtedy miała z 16 i ona sztućcami nie potrafi operować no okej zdarza sięa ona bezwstydnie tego kotleta schabowego w ręke bierze i wpierdalaja zażenowany się patrze jak ona je jak prymityw i wkurwiony do niej przy wszystkich co ty odpierdalasz tak mówie a wszyscy się patrzeli na mnie jaki ze mnie agresor wogóle jak na kosmitea ona dalej niewzruszona dłońmi kotleta w buzie wpycha wpierdalaPóżniej się okazało że bedzie chodzić do szkoły co ja chodzewszystkim chłopakom powiedziałem co ona odjebała przy stolei koleżankom powiedziałem Jak to na dupe 7/10 znalazła swojego pajaca ale w szkole nie miała poszanowania za to co odjebałaja wiem że rodzina ale musiałem innych przed nią przestrzegaćmam tylko nadzieje że nie zabierał jej do restauracji bo chłopaczek by patrzał jak ona wpierdala kotlety dłońmi zamiast widelcem i nożykiemjak człowiek po ludzku a nie jak zwierze jakieś nawiedzone z lasuwidzicie nawet w rodzinie mi się trafiały… Czytaj więcej »

SZWAGIER
4 lat temu

[IMG]https://i65.tinypic.com/312920j.jpg[/IMG]

TY KURWO JEBANA
4 lat temu
Reply to  SZWAGIER

WYPIERDALAJ Z TYM SZMATAMI KTORE SIE NIE SZANUJA I POKAZUJA CIALA PO TO BY ROBIC KARIERE? JAK JA BYM MIAL TAKA CORKE TO ZABILBYM JA NA SMIERC JAK W ISLAMIE.

NAJZWIJCIE MNIE GEJEM CZY PEDALEM I TAK MNIE TO GOWNO OBCHODZI WY PIERDOLENI STULEJARZE.

kody_rakietowe
4 lat temu

fajne dupy zaczynają wkurwiać tylko kiedy widzisz je z jakimś pajacem na strzała

bo my jako plemniki drodzy panowie zawsze będzie jeden drugiego spychał w tej piramidzie prokreacji
ale kurwa, widzisz leszcza na strzał to musisz dzisiaj obejść się smakiem żeby nie robić siary na rejonie
jebać.

youngdamianero123
4 lat temu
Reply to  SZWAGIER

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TJop2qHPFKA[/youtube]

ehhe
4 lat temu

wypierdalaj ty smucie jebany dla mokrych rzuconych pizd

SanPedro
4 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=okf5JSYJJco[/youtube]

cydży
4 lat temu

PŁACZKU WEZ USIĄDZ W KĄCIE I SIE POTNIJ TY POPOWA MAMEJO.

Hajc Hajc Hajc
4 lat temu

Wypierdalaj, nudziarzu.

SZWAGIER
4 lat temu

[IMG]https://i65.tinypic.com/s415dw.jpg[/IMG]

bb
4 lat temu
Reply to  SZWAGIER

tak mi rub

Popularne