Sprawdź nas też tutaj

News

Kayah: „Dobrze się dzieje w polskim hip-hopie”

Piosenkarkę mogliśmy usłyszeć niedawno we wspólnym projekcie z KęKę.

Opublikowany

 

Tydzień temu ukazała się wspólna piosenka Kayah i KęKę. Duet powstał dzięki projektowi „T‑Mobile Electronic Beats Powroty”. Odświeżyli oni klasyczny numer wokalistki „Supermenka”.

Z okazji współpracy z KęKę piosenkarka udzieliła wywiadu portalowi wp.pl, w którym zostala zapytana o polski hip-hop. – Dobrze się dzieje w polskim hip-hopie. Zaczyna być bardzo różnorodny – zauważa wokalistka. – Hip-hop był mi bliski lata temu, kiedy byłam zafascynowana wszystkimi „czarnymi” brzmieniami, potem rzeczywiście nieco pogniewałam się na rap, bo z reguły był zbyt seksistowski, zbyt agresywny. Teraz jest w nim dużo kolorytu, dużo różnorodności, co mnie bardzo cieszy, bo nie lubię kopii i powtarzalności. Mój syn jest wielkim fanem hip-hopu, więc chcąc nie chcąc, wciąż wybrzmiewają w moim domu najnowsi przedstawiciele gatunku – dodaje.

Kayah opowiedziała też dlaczego zdecydowała się na współpracę z radomskim raperem. – Zaproszona do projektu T-Mobile Electronic Beats Powroty poszukiwałam rapera do odświeżenia jednego z moich hitów. No i odkryłam najlepiej. To KęKę z Radomia. Cieszę się, że mogłam go poznać osobiście – to oczytany, świadomy facet, pełny szacunku dla swojej kobiety i rodziny. To tak daleki wizerunek od tego stereotypowego, podawanego nam ogólnie przez media. Cieszę się też, że udało mi się go namówić do współpracy. W cudownej atmosferze stworzyliśmy, myślę, wyjątkowy duet odświeżając „Supermenkę”. Polecam gorąco Waszej uwadze „Supermenkę 2018”. To ciekawe, nowe i zaskakujące spojrzenie na poruszony przeze mnie lata temu temat – tłumaczy.

Poniżej przypominamy ich wspólny numer, który w tydzień przekroczył pół miliona odsłon.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ERIPE
3 lat temu

Chuja wiesz o rapie

djdecks(@djdecks)
3 lat temu

DUŻO KOLORYTU? SAM RÓŻ TAM JEST OSTATNIMI CZASY TY STARA WYWŁOKO

██████████████████████████████████████████████████
3 lat temu

stara rura zwąchała strumień hajsu wypływający z kieszeni dwunastolatek piszczących do kopii kopii artystów zza oceanu. a ma czym wąchać.

Twoj stary
3 lat temu

Jest kurwa jednorodny albo jajorodny, pełny monotonicznych pedałów że mój kumpel zgwałcił ją napletem, wiec zamknij pizde glupia cipo, twoj syn slucha white 2115 i wsadza se przy tym łokieć w odbytnice, onanizując się do jakże wykwintnych podtekstów. (Najczesciej doszukuje się tych homoseksualnych)

ŻeCo?
3 lat temu

a co ona kurwa może wiedzieć o hip-hopie?
bitch please

Toony Polak
3 lat temu

Kaja podobno skakałaś na kiju Kenke

brd scr w grudniu wiadomo
3 lat temu

wszystkie katarzyny to kurwy i nie znajo się na rapie i nie próbujcie zaprzeczać

Trystydycymyt
3 lat temu

A weź…

Popularne