Sprawdź nas też tutaj

News

Kaz Bałagane gościem w klipie Louisa Villaina

Zobaczcie teledysk „Champs Elysées”

Opublikowany

 

„Champs Elysees” to kolejny teledysk promujący album „Spis Dzieł Sycylijskich”. Tym razem Louis u boku ma nie Aviego, a nawijającego gościnnie Kaza Bałagane.

„Champs Elysees” to jeden z trzech numerów, które znalazły się na drugim, dodatkowym CD załączanym do preorderowej wersji albumu „Spis Dzieł Sycylijskich”. Album w dwupłytowej wersji deluxe wyprzedał się na kilka dni przed oficjalną premierą krążka i nie będzie wznawiany w tym kształcie. Ta premiera jest zarazem formą podziękowania dla fanów, którzy zaufali duetowi zamawiając album w ciemno, nie znając jeszcze jego zawartości. Teraz kawałek na bicie Penacho można sprawdzić zarówno na YouTube jak i w serwisach streamingowych.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Belmondo Informator
1 rok temu

Ja pierdolę co za gówno. Ten grubas nie trafił w żaden bit, tak fałszuje, że aż głowa boli. To jest kurwa jakaś parodia czy na poważnie? Kto tego słucha? Ludzie z wadą słuchu? Przecież to jest gorsze niż Bonus BGC, Waszka i Lech Roch Pawlak. Tragedia.

Jojne Zimmermann
1 rok temu

Idź złożyć donos na komisariat, donos obywatelski jest obowiązkiem, może jeszcze posmakujesz białej gumy

Odb
1 rok temu

Louis Villan gosci w swojej cipie kac bałagan.

MOSIEK KACZYŃSKI
1 rok temu

DLACZEGO KAZIOWI ZMIENILI ZAPOBIEGAWCZY DO TAK POWAŻNEJ SPRAWY??
HIPHOP POWINIEN BYĆ ZDELEGALIZOWANY

Belmondo Informator
1 rok temu

Zawsze tak robią jak aresztowany poszedł na współpracę i elegancko daje na papier swoich kolegów z którymi dilował narkotykami.

Jojne Zimmermann
1 rok temu

Ty wiesz o tym najlepiej cygański szpagaciarzu, shalom

kasztan
1 rok temu

to proste jadł makowca z naczelnikiem

Kaz_Bałagane_z_powykrzywianymi_zębami
1 rok temu

Tej grubas nawija, że odnosi sukcesy i jest szczęśliwy, a na klipach wiecznie wkurwiona morda, smutek, wiecznie niezadowolony, cały czas na ciężkim wkurwie, toż przecież taką pozę przyjmują zawistni nieudacznicy, którzy nie ogarniają rzeczywistości, to taka maska, poza. Ludzie majętni i zadowoleni z życia i sukcesów emanują szczęściem, mają uśmiech na twarzy, promienieją. Więc taki Kaz, ten Lui Grubas i reszta to smutne cioty. Nawet Ciapak GM2L cieszy czasem ryja i ogólnie czasami wygląda na szczęsliwego i ma przejawy normalnego człowieka zadowolonego w życiu, np. poczas spędzania czasu z synem, aczkolwiek tam też dużo poz i pozerki, ogólnie polski rap powinien zostać zdelegalizowany.

Dawson
1 rok temu

Mercedesy, awionetki, a abonamentu za siatkówkę się nie płaci…

Spierdalaj chłopie
1 rok temu
EloMordo
1 rok temu

Chyba muzyczny gałganie XDDDDDDDD

MIRAS X
1 rok temu

PRAWO OPARTE NA ILUZJI SPRAWIEDLIWOŚCI https://www.youtube.com/watch?v=ih8JGh_Ivqg ABJECTION projekt 152

Popularne