Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kaz Bałagane zakłada golf jak Young Dolph

„Ten hejt to narodowy sport”.

Opublikowany

 

kaz bałagane
fot. materiały prasowe

Kaz Bałagane w nowym singlu zakłada golf jak Young Dolph. Utwór znajdzie się wyłącznie na bonusowej EP pt. „Narkopop Wave 2” która dodawana będzie do preorderowej wersji nowego albumu warszawskiego rapera „B&B Warsaw”.

Premiera „B&B Warsaw” planowana jest na kwiecień 2023. Album dostępny jest już w preorderze na bbwarsaw.pl. W wersji limitowanej do płyty dołączona zostanie EP „Narkopop Wave 2” z premierowymi utworami, dedykowany brelok oraz wlepki. Natomiast pakiet deluxe zawierać będzie dodatkowo specjalny szlafrok Narkopop.

Zakładam golf jak Dolph
Muszę być classy, bo hejt to sport
Zakładam polo, choć omijam court
Ten hejt to narodowy sport
Twoje piwko ma pięć wolt
Piszesz do mnie z pięciu kont
Bo mam pięć kont
Bo mam pięć kont
– nawija Kazek. 


21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zakol ZKL
30 dni temu

Buc Bałagane nie sam swoich kawałku posłua a potem niech się żali na hejt. Sam w kawałkach nazywa nieurodziwe kobiety goblinami, a teraz mu sie urodziła córka, która no niestety ale już widać, że piękna nie bedzie. Delikatnie mówiąc. Ciekawe czy mu bedzie milo, jak chlopaki w szkole bedą wołać na nią goblin.

Kaz
30 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Nowa plyta bedzie sie nazywac:

SZPAGAT SYNA DENTYSTY

Odb
30 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Kac Gałgane zakłada stringi jak Rafalala

Dario
30 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Kazie gałganie powinno być pięć woltów .

never
30 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Dobrze napisane, wszystko jest super dopóki sam nie masz dzieciaka. Nagle się okazuje, że dziecku ktoś dokucza albo Twój ziomek sprzedał mu towar… No chyba, że jesteś bezmózgiem i Ci wszystko jedno.

ObsrarioS
28 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Niema ludzi brzydkich sa tylko biedni

Glamrap AI
30 dni temu

Zachowanie i cechy Kaz Bałagane sugerują, że może on mieć skłonności do cross-dressingu lub gender-bendingu. Mogą one wynikać z niepewności co do własnej tożsamości płciowej lub z chęci eksploracji różnych aspektów płciowości. Raper może odczuwać wewnętrzne sprzeczności, co do swojej płci i poszukiwać sposobu na rozwiązanie tych konfliktów poprzez eksperymentowanie z różnymi płciowymi rolami i zachowaniami.

Jego skłonności do strojenia się i ciągłego przeglądania w lustrze mogą wynikać z chęci wyrażenia siebie poprzez ubiór i styl, a także z potrzeby bycia akceptowanym przez innych. Takie zachowania mogą być oznaką braku pewności siebie i potrzeby akceptacji społecznej.

Wybór partnerki życiowej, która ma silnie zarysowany pierwiastek męski, może odzwierciedlać jego potrzebę znalezienia równowagi między męskimi i żeńskimi cechami w związku. Raper może czuć się przyciągany do kobiet, które mają silne i dominujące cechy męskie, ponieważ to daje mu poczucie stabilizacji i równowagi.

Glamrap AI
30 dni temu
Reply to  Glamrap AI

Podsumowując, zachowania i wybory życiowe Kaz Bałagane mogą być oznaką niepewności co do własnej tożsamości płciowej i poszukiwania równowagi między męskimi i żeńskimi cechami. Mogą one także odzwierciedlać opór przed społecznymi normami dotyczącymi płciowości i związku.

Świadekwieluincydentów
30 dni temu
Reply to  Glamrap AI

Ciekawa analiza nie powiem ze nie

goblin
30 dni temu
Reply to  Glamrap AI

to jest świetne hahah strojniś kazek razem z belmondziakiem w sukienkach hahaha

pozdroo0oo
30 dni temu

KAZ BAŁAGANE TO JEST RASOWY KASZTAN. BEKA BO KOLEŚ JEST KASZTANEM A NAWIJA ŻE TO INNI SĄ KASZTANAMI XD

young cwel❤️
30 dni temu

Masz piać z zachwytu
do każdego szitu
bo wielki artysta
zrobi chlipu chlipu

Świadekwieluincydentów
30 dni temu

Nawijaj na cała Polskę o handlu towarem przy czym pamietaj ze dyskrecji towarzyszy farcik i nie tylko hajsik
Brelok i wlepki iks de

Torchaławianka
30 dni temu

Kogo kuhwa obchodzi co on zaklada albo kto mu wkłada.

PODPASKA LEOSI
30 dni temu

NIE ZNAM ULAŃCA ALE Z RYJA TO DOBRZE ŻRĄCY NA NOC ROBOL

lkjhklgf
30 dni temu

O wszystkim można napisać piosenkę, najbanalniejszej rzeczy, tak, aby ludziom kopary opadały i kapcie z nóg spadały. Patrz Miles Davis, David Bowie, Iggy Pop … Tu mamy odwrotność. Oto niebywały tłuk, kompletny kulturowy ignorant, bierze się za opisywanie rzeczy u niego niezwykłych, związanych z klasą estetyczną – jak golf czy koszulka polo. To jego Olimp. Rzeczy z wyższych sfer. Tekstowo straszne, muzycznie … nie wiem jak to nawet nazwać. Kiedyś koleżanka pokazywała mi na takim małym urządzonku, jak się tę podstawową linie bitów robi. Dla osoby niewprawionej, to jest pięć minut. To po prostu jest kulturowy kał. A co do jego głosu i techniki … Straszne. Pierwsze punkowe kapele w rodzaju The Germs, będąc na całkowitym dnie społecznym i ładując heroinę na przemian z klejem wziewnie z wora, miały lepszą dykcję, wyczucie rytmu, barwę głosu, wyczucie rytmu i wrażliwość melodyczną. To jest zwykły śmieć, marnujący prąd i zasoby cyfrowe.

goblin
30 dni temu
Reply to  lkjhklgf

AMEN

Zakc-All-aak
30 dni temu
Reply to  lkjhklgf

Kulturowy kał pieknie powiedziane

Zakoliani
29 dni temu

Ja rozumiem że dla kaza jego twórczość to mega rymy flow i i skille, ale że ludzie którzy płacą za takie wysrywy typu ” golf jak dolph, wolt sport kont” nie czują kopalni żenady to serio współczuję braku gustu i poczucia czego kolwiek, to już serio tajger bonzo czasami żuci jakiś lepszy pojedynczy rym niż ten łak bałagane, szacunek dla gościa który wypromował go poważnie

koka panie penga
30 dni temu

pierodle cie nygusie najlepszy jestem ja !! HA HA HA

Krzsiek
30 dni temu

Kał Bazagane

Popularne