Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę i Paluch we wspólnym kawałku

Posłuchajcie utworu „Moje sny”.

Opublikowany

 

Niecały miesiąc po premierze albumu „Mr KęKę” radomski raper udostępnia do oficjalnego odsłuchu wspólny numer z Paluchem „Moje sny”. Za jego produkcję odpowiadają Worek & Moody Scrag.

Nowy album KęKę ukazał się 13 września 2019 roku i otrzymał pozytywne recenzje od dziennikarzy. Michał Krawczyk ocenił krążek w swojej recenzji na 7.7/10. Przypomnijmy, że raper w dniu premiery sprzedał 30 tysięcy sztuk albumu zdobywając platynową płytę.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

KęKę i Paluch we wspólnej wannie

ty kurwo
2 lat temu

juz myslalem ze glowny minister biura ochrony rapu wydal oswiadczenie w sprawie dobrze nam znanej wanny, ale wyglada na to ze potrafi na swoim instagramie strzelac tylko do multiego, a GPSa sie obsral.

Mateusz
2 lat temu
Reply to  ty kurwo

Po pierwsze chłopcze z piaskownicy naucz się poprawnej pisowni słów. Ortografia się kłania. Ale cóż wymagać od Ciebie skoro zamiast się uczyć się pilnie w szkole słuchasz swoich „raperów”. Którym brak talentu. Śpiewać to Oni sobie mogą, ale niech nie nazywają tego Hip hopem. Powracając jesteś poniżej poziomu marny człowieczku. I nie dorastasz Paluchowi do pięt. Osiągnij poziom, który On ma a wtedy szczekaj. Niestety z Twoim ilorazem inteligencji skończysz jak wielu z tych, którzy piszą te żałosne wypociny na budowie, pijąc ukradkiem tanie wino.
Bywaj…..

BeImondo Informator(@beimondo-informator)
2 lat temu

Jak myślicie ten kawałek jest chujowy,Chujowy czy może CHUJOWYYYYYYYY!!!!!!!!
Bo szkoda mi ucha by tego sluchac

Sali
2 lat temu

Te komentarze, to chyba jakaś dzieciarnia pisze, serio! Mr Kękę nie ma 17 lat i na moje szczęście reprezentuje ludzi dorosłych, których życie nie toczy się jedynie wokół imprezek itp. Szanuję go za szczerość i odwagę, żeby nagrać płytę o swoim życiu, problemach i emocjach… A wy jak chcecie słuchać jedynie o panienkach, wódzie i jeździe na krawędzi to słuchajcie tych swoich 19 letnich pseudo „raperów” i jarajcie się ich niby zajebistym, a oderwanym od rzeczywistości życiem! Mr Kękę, szacun i wielkie ukłony!

Sodomita
2 lat temu

NEWS KęKę i Paluch we wspólnym łóżku hotelowym

Oliwia Szmidt
2 lat temu

Słaby numer

BBC
2 lat temu

69

#JEBAĆ
2 lat temu

co to jest, juz chyba wole te trapy….

Prawda
2 lat temu

NEWSKęKę i Paluch we wspólnym kawałku
Posłuchajcie utworu „Moje sny”.

Opublikowany 3 dni temu / 7 Październik 2019 Przez Sebastian Skajnowski

21:08 17

Stanisław
2 lat temu

Kękę wróć do chlania

Popularne