Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę i Paluch we wspólnym kawałku

Posłuchajcie utworu „Moje sny”.

Opublikowany

 

Niecały miesiąc po premierze albumu „Mr KęKę” radomski raper udostępnia do oficjalnego odsłuchu wspólny numer z Paluchem „Moje sny”. Za jego produkcję odpowiadają Worek & Moody Scrag.

Nowy album KęKę ukazał się 13 września 2019 roku i otrzymał pozytywne recenzje od dziennikarzy. Michał Krawczyk ocenił krążek w swojej recenzji na 7.7/10. Przypomnijmy, że raper w dniu premiery sprzedał 30 tysięcy sztuk albumu zdobywając platynową płytę.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

KęKę i Paluch we wspólnej wannie

ty kurwo

juz myslalem ze glowny minister biura ochrony rapu wydal oswiadczenie w sprawie dobrze nam znanej wanny, ale wyglada na to ze potrafi na swoim instagramie strzelac tylko do multiego, a GPSa sie obsral.

Mateusz

Po pierwsze chłopcze z piaskownicy naucz się poprawnej pisowni słów. Ortografia się kłania. Ale cóż wymagać od Ciebie skoro zamiast się uczyć się pilnie w szkole słuchasz swoich „raperów”. Którym brak talentu. Śpiewać to Oni sobie mogą, ale niech nie nazywają tego Hip hopem. Powracając jesteś poniżej poziomu marny człowieczku. I nie dorastasz Paluchowi do pięt. Osiągnij poziom, który On ma a wtedy szczekaj. Niestety z Twoim ilorazem inteligencji skończysz jak wielu z tych, którzy piszą te żałosne wypociny na budowie, pijąc ukradkiem tanie wino.
Bywaj…..

BeImondo Informator

Jak myślicie ten kawałek jest chujowy,Chujowy czy może CHUJOWYYYYYYYY!!!!!!!!
Bo szkoda mi ucha by tego sluchac

Sali

Te komentarze, to chyba jakaś dzieciarnia pisze, serio! Mr Kękę nie ma 17 lat i na moje szczęście reprezentuje ludzi dorosłych, których życie nie toczy się jedynie wokół imprezek itp. Szanuję go za szczerość i odwagę, żeby nagrać płytę o swoim życiu, problemach i emocjach… A wy jak chcecie słuchać jedynie o panienkach, wódzie i jeździe na krawędzi to słuchajcie tych swoich 19 letnich pseudo „raperów” i jarajcie się ich niby zajebistym, a oderwanym od rzeczywistości życiem! Mr Kękę, szacun i wielkie ukłony!

Sodomita

NEWS KęKę i Paluch we wspólnym łóżku hotelowym

Oliwia Szmidt

Słaby numer

BBC

69

#JEBAĆ

co to jest, juz chyba wole te trapy….

Prawda

NEWSKęKę i Paluch we wspólnym kawałku
Posłuchajcie utworu „Moje sny”.

Opublikowany 3 dni temu / 7 Październik 2019 Przez Sebastian Skajnowski

21:08 17

Stanisław

Kękę wróć do chlania

Popularne