Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę jako „KęKonosz” tłumaczy, co robić w oczekiwaniu na preordery

W piątek premiera „Mr. KęKę”.

Opublikowany

 

Dwa busy wyładowane płytami ruszyły w podróż. KęKę wysłał wczoraj do fanów 20 tysięcy sztuk preorderu nowego albumu „Mr. KęKę”. Wszyscy wiemy, że zanim jego kariera rapera na dobre wystrzeliła, pracował on jako listonosz. Dzięki zawodowemu doświadczeniu ma on kilka cennych rad dla wszystkich, którzy zakupili jego album w przedsprzedaży.

Album „Mr. KęKę” trafi do sklepów 13 września. Poniżej kilka cennych uwag dla preorderowiczów.

„UWAGA! WAŻNE!
To już tradycja, że przy każdym preorderze objawia Wam, się Kękonosz, który ma za zadanie wytłumaczyć Wam co i jak!! Wszystkie płyty zostały do Was wysłane wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy,, przy pomocy Poczty Polskiej. Krajowe wczoraj, zagraniczne 06.09.

  1. Wszystko poszło priorytetem.
  2. Listy polecone nosi listonosz. Bierze je rano z poczty i stara się doręczyć.
  3. Jak nikogo nie ma zostawia awizo. Awizo jest małe, często się chowa między ulotkami etc.
    4.Większe zamówienia (3plyty +, Płyta+odzież) zostały wysłane paczką. Paczki nosi KURIER.
    Ma wasze numery, będzie się pewnie kontaktował.

TERAZ WAŻNE!!!! Z doświadczenia wiem, że około 80% przesyłek priorytetowych dochodzi na następny dzień.
Jednak 20% z 20000 to 4000, więc sporo z Was pewnie dziś kuriera, ani listonosza nie uświadczy.

Co trzeba wtedy zrobić?

ABSOLUTNIE NIC! NIE MARTWIMY SIĘ, ANI NIE DENERWUJEMY.

Wszystko prędzej czy później do Was dotrze.
Pamiętajcie,że pierwotnie dopiero dziś mieliśmy wysyłać preorder, a premiera jest 13.09 także spokój jest wskazany.

Będę Was na bieżąco informował, „co ja bym zrobił” na waszym miejscu. I dziś BYM NIC NIE ROBIŁ

Uśmiechnięty czekał. Bo wiem,że jak dojdzie będę miał swój egzemplarz, a kto nie zamówił miał nie będzie
P.S. Jak znajdziecie dziś awizo w skrzynce, to na pocztę udajcie się jutro, żeby uniknąć sytuacji że przesyłka jest jeszcze niegotowa do wydania, jak polecicie od razu.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA! WAŻNE! Oznacz proszę znajomych którzy zamówili, żeby też to przeczytali. To już tradycja, że przy każdym preorderze objawia Wam, się Kękonosz, który ma za zadanie wytłumaczyć Wam co i jak!! Wszystkie płyty zostały do Was wysłane wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy,, przy pomocy Poczty Polskiej. Krajowe wczoraj, zagraniczne 06.09. 1. Wszystko poszło priorytetem. 2. Listy polecone nosi listonosz. Bierze je rano z poczty i stara się doręczyć. 3. Jak nikogo nie ma zostawia awizo. Awizo jest małe, często się chowa między ulotkami etc. 4.Większe zamówienia (3plyty +, Płyta+odzież) zostały wysłane paczką. Paczki nosi KURIER. Ma wasze numery, będzie się pewnie kontaktował. TERAZ WAŻNE!!!! Z doświadczenia wiem, że około 80% przesyłek priorytetowych dochodzi na następny dzień. Jednak 20% z 20000 to 4000, więc sporo z Was pewnie dziś kuriera, ani listonosza nie uświadczy. Co trzeba wtedy zrobić? ABSOLUTNIE NIC 😁 NIE MARTWIMY SIĘ, ANI NIE DENERWUJEMY. Wszystko prędzej czy później do Was dotrze. Pamiętajcie,że pierwotnie dopiero dziś mieliśmy wysyłać preodrer, a premiera jest 13.09 także spokój jest wskazany. Będę Was na bieżąco informował, "co ja bym zrobił" na waszym miejscu. I dziś BYM NIC NIE ROBIŁ 😁 Uśmiechnięty czekał. Bo wiem,że jak dojdzie będę miał swój egzemplarz, a kto nie zamówił miał nie będzie 😁😁 P.S. Jak znajdziecie dziś awizo w skrzynce, to na pocztę udajcie się jutro, żeby uniknąć sytuacji że przesyłka jest jeszcze niegotowa do wydania, jak polecicie od razu.

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Poszły… Dziś, 09.09 dwa busy wyładowane starannie poukładanymi płytami, właśnie ruszyły w świat. Pierwotnie, płyty miały wyjść 10.09 jednak udało się wszystko zrobić tak, że ruszyły dzień wcześniej.(pamiętajcie o tym w razie jakichś zawirowań)😜 Z naszej strony, wszystko zostało wykonane na 200% ! Teraz wszystko w rękach Poczty Polskiej. Co Wy macie teraz robić? NIC! KOMPLETNIE NIC! Spokojnie czekać. Nigdzie nie pisać, nic się nie denerwować. Tylko czekać. Cześć z Was zamawiała płytę parę miesięcy temu, także ostatnie kilkadziesiąt godzin powinniście wytrzymać 😁 Nadal można zamawiać albumu na www.takierzeczy.com Wysyłki robimy codziennie, także wciąż możecie mieć płytę przed piątkową premią. #MrKęKę

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 
33 komentarze
33 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mimiminu
2 lat temu

Milion w preorderze. Props.
I teraz popatrzcie na takiego Kęke.
Zarobiony a zero złota, zegarków lansu.
A co drugi małolat czapka guci z ostatnie pieniądze.

Hehe.

MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu
Reply to  Mimiminu

BEZ PRZESADY. TROCHĘ ŚWIROWAŁ W HIPSTERSKIM ODZIENIU. ALE FAKT CHŁOP Z ALKOHOLOWO-ROBOTNICZEJ OŚKI W RADOMIU JEST MĄDRZEJSZY OD NIESKALANYCH PRACĄ DZIECI KLASY ŚREDNIEJ

Odb
2 lat temu
Reply to  Mimiminu

Kękę tłumaczy żeby w oczekiwaniu na preordery zostać listonoszem.

WnukTedego(@wnuktedego)
2 lat temu
Reply to  Odb

Wolałem KęKę, gdy pił, wolałem Tau’a, gdy ćpał
Wolałem czasy, gdy nikt nie wstawiał przed ksywę „Young”

Zdenerwowany kuIturalny czlowiek
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Raczej beka, ale z listonoszami nie chce beefu, bo się boje, że KęKę zerżnie mnie za tych chodzących męczenników

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu
Reply to  Mimiminu

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Sebix
2 lat temu

Prosiłbym zeby ktos mi wytłumaczył w sposob zrozumiały fenomen tego człowieka

Wasz ziom Ten
2 lat temu
Reply to  Sebix

smutne pierdolenie którego słuchają alkoholicy z bogatych rodzin

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu
Reply to  Sebix

Sebix wytłumaczę najprościej jak potrafię. Umysłowe spierdolenie i bezguście polskiego słuchacza są rezultatem sukcesu ww „artysty”.

Krzysztow Krafczyg
2 lat temu

Ty kurwo pierdolona, nie podrabiaj mojego nicku, ponieważ byłem pierwszy, cwelu z rozjebanym otworem odbytniczym. Kurwo ty. Jebać tęczową zarazę w tym kenkiego. Pozdrawiam.

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu

Profesor piżmaku jebany wiem, że się podszywasz żeby prowokować.

Carolus Rex
2 lat temu

Okładka tej płyty to tragedia.

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu

Chuj z tym preorderem. Ja tam bym zobaczył jakiegoś dobrego pornola z Admą lub Guovą ruchaną przez muskularnego murzyna z dużą knagą.

Krzysztow Krafczyg
2 lat temu

Śmieciu jebany ty.

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu

Odpierdol się marny prowokatorze. Stfu ci na ryj chujozo.

IhaaaKoniuKurwaaa
2 lat temu

UWAGA UWAGA!!! Tzw ProfesoorNauk jest rozjebundą policyjną z wielką rodzinną historią konfidencenia! Z dziada pradziada, od biblijnego Judasza, aż po ORMO-ca i pierdolonego sprzedawczyka!!! Chuj jebany siedzi na glamie 24h na dobę, bo zajebana rzygowina nie ma prawa do wyjścia na kwadrat ze zrozumiałej racji tego, że sprzedaje każdego na psach i jest w tym kurwa lepszy od Rudego z „Blok Ekipa”!!! Chuj mu w czache, codziennie biega na psiarnię, żeby strzelać z dupy, że aż sami milicjanci nazywają go: „Wycieraczka spod komendy”!!–

IhaaaKoniuKurwaaa
2 lat temu

I nie minusuj mnie ze swoich, chuj wie ilu kont pierdolony lamusie

kurwy to kurwy
2 lat temu
Kawał byka co fika
2 lat temu

xD najchujowsze flow zaraz po penerze w pl rapie

johny
2 lat temu

no i chuj

Słowik Janzyka Palskiego
2 lat temu

Dobrze, że nie jako biustonosz.
Co on własnoręcznie będzie dostarczać te preordery?

WacPan
2 lat temu

Miłość oralna z własnym czworonogiem jest coraz bardziej popularna za zachodzie to obustronna przyjemność dająca duzo radości. Polacy obudzcie sie i bierzcie przykład z zachodu przestanmy być w końcu zasciankiem Europy. Pozdrawiam cale środowisko LGBT z glamrap i pozdrawiam zapsona bedoesa i nowego kocura rapera KOZE

Analnyrycesz
2 lat temu
Reply to  WacPan

Jak miłość z psem to tylko miłość analna. Polecam z calego serca pozdro

MateuszBorek
2 lat temu

Przebił Prosto, koszulka z nędzną koroną na przedzie i mały napis na karku cena: 100PLN. Hajs z 500+ już się nie zgadza. Beka z kwadraciaka.

Fufacz
2 lat temu

Kęke,.. to wgle za chora i zidiociała ksywa, powinni za to karać śmiercią

Radosław
2 lat temu

chce rozmawiać z kimś kto ty rządzi – mam propozycje, korzystna dla was

Radosław
2 lat temu
Reply to  Radosław

tym*

Lgd
2 lat temu

Budyń.

SmoczyHuj(@smoczyhuj)
2 lat temu

Jak można słuchać tego łaka bez flow?

ProfesoorNauk(@profesoornauk)
2 lat temu

Cz. 1
Nic nie zapowiadało tego, że ten dzień potoczy się według scenariusza jak z filmu. Scenariusza napisanego chyba przez jakiegoś buca, pozbawionego empatii dla wymyślonej przez siebie postaci.
Rano wstał, w pośpiechu nałożył na siebie ubranie i umył zęby. Przez moment zastanawiał się czy się nie wysikać, bo pęcherz po całej nocy dawał o sobie wyraźnie znać, jednak spojrzał na zegarek i gdy tylko wypłukał usta wyszedł pospiesznie z domu. Zajechał do okolicznego sklepu i kupił codzienny zestaw: dwa pączki, dwie drożdżówki, wodę i napój energetyczny. Wiedział że piłowanie samochodu na zimnym silniku to nic dobrego ale poranki w tym tygodniu były okropne. Prawie codziennie był spóźniony. Gdy dojechał do pracy po raz kolejny musiał obejść całą hale by przywitać się ze wszystkimi, by tym drobnym, gówno znaczącym gestem, okazać szacunek ludziom, których w większości nie szanował. Osiem godzin minęło prawie jak codziennie nie licząc tego, że po wczorajszej transmisji meczu, któryś z współpracowników chyba rozregulował sobie żołądek tanim piwem i puszczał ochydnie cuchnące bąki. Reszta dnia od obiadu aż do wieczora minęła jakby w jednej chwili. Wieczorem zamówił pizze i poświęcił się odmóżdżaniu po raz kolejny w tym tygodniu. Pokonując jakiegoś brazylijczyka w piłkarskiej aplikacji Score Match, po raz kolejny wyobraził sobie co musi dziać się gdzieś po przeciwległej stronie łączącej ich sieci, gdy na 5 sekund przed końcem strzelał bramke a połączenie zostało przerwane.

ProfesoorNauk(@profesoornauk)
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

Wtedy usłyszał dzwonek do drzwi „pewnie pizza” – pomyślał i zerwał się w stronę drzwi. Bez namysłu przekręcił zamek i gdyby nie kapeć i zwijający się pod drzwi dywan mogłoby być już po nim. Drzwi otworzyły się raptownie pod naporem czyjegoś frontalnego kopnięcia. On sam upadł na pośladki w holu aż spadł mu kapeć z prawej nogi. To właśnie kapeć spowodował tarcie, które ciągnąc za sobą dywan, zablokowało drzwi. W powstałej szczelinie dało się zobaczyć pozbawione głosów postacie krzyczące:
-Dawaj go! Dawaj pedzia skurwysyna!
-Pedofilia debilu.
-A to jeden chuj te wszystkie pederasty. Dawaj go! Pchaj te jebane drzwi!
Nagły skok adrenaliny spowodował że nieświadomie podniósł się na nogi. W momencie kiedy to zrobił blokada w postaci zwiniętego dywanu puściła a on poczuł na prawej skroni pierwszy bolesny cios a potem już tylko ciemność, ciemność, ciemność..

Mr Bootleg Facial Abuse
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

Fajnie się czyta, ziomuś, załóż bloga i wrzucaj linka tutaj do wpisów. Tylko na plaatformie blogowej daj możliwość komentowania, myślę, że zbudujesz jakąś tam społecznośc zjebów takich ja Ty, ale nie przejmuj się.

Krzysztof Krawczyg
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

Znow ze starym pijecie denaturat ? Weźcie się wreszcie za robotę jebane nieroby.

Popularne