Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę jako „KęKonosz” tłumaczy, co robić w oczekiwaniu na preordery

W piątek premiera „Mr. KęKę”.

Opublikowany

 

Dwa busy wyładowane płytami ruszyły w podróż. KęKę wysłał wczoraj do fanów 20 tysięcy sztuk preorderu nowego albumu „Mr. KęKę”. Wszyscy wiemy, że zanim jego kariera rapera na dobre wystrzeliła, pracował on jako listonosz. Dzięki zawodowemu doświadczeniu ma on kilka cennych rad dla wszystkich, którzy zakupili jego album w przedsprzedaży.

Album „Mr. KęKę” trafi do sklepów 13 września. Poniżej kilka cennych uwag dla preorderowiczów.

„UWAGA! WAŻNE!
To już tradycja, że przy każdym preorderze objawia Wam, się Kękonosz, który ma za zadanie wytłumaczyć Wam co i jak!! Wszystkie płyty zostały do Was wysłane wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy,, przy pomocy Poczty Polskiej. Krajowe wczoraj, zagraniczne 06.09.

  1. Wszystko poszło priorytetem.
  2. Listy polecone nosi listonosz. Bierze je rano z poczty i stara się doręczyć.
  3. Jak nikogo nie ma zostawia awizo. Awizo jest małe, często się chowa między ulotkami etc.
    4.Większe zamówienia (3plyty +, Płyta+odzież) zostały wysłane paczką. Paczki nosi KURIER.
    Ma wasze numery, będzie się pewnie kontaktował.

TERAZ WAŻNE!!!! Z doświadczenia wiem, że około 80% przesyłek priorytetowych dochodzi na następny dzień.
Jednak 20% z 20000 to 4000, więc sporo z Was pewnie dziś kuriera, ani listonosza nie uświadczy.

Co trzeba wtedy zrobić?

ABSOLUTNIE NIC! NIE MARTWIMY SIĘ, ANI NIE DENERWUJEMY.

Wszystko prędzej czy później do Was dotrze.
Pamiętajcie,że pierwotnie dopiero dziś mieliśmy wysyłać preorder, a premiera jest 13.09 także spokój jest wskazany.

Będę Was na bieżąco informował, „co ja bym zrobił” na waszym miejscu. I dziś BYM NIC NIE ROBIŁ

Uśmiechnięty czekał. Bo wiem,że jak dojdzie będę miał swój egzemplarz, a kto nie zamówił miał nie będzie
P.S. Jak znajdziecie dziś awizo w skrzynce, to na pocztę udajcie się jutro, żeby uniknąć sytuacji że przesyłka jest jeszcze niegotowa do wydania, jak polecicie od razu.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA! WAŻNE! Oznacz proszę znajomych którzy zamówili, żeby też to przeczytali. To już tradycja, że przy każdym preorderze objawia Wam, się Kękonosz, który ma za zadanie wytłumaczyć Wam co i jak!! Wszystkie płyty zostały do Was wysłane wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy,, przy pomocy Poczty Polskiej. Krajowe wczoraj, zagraniczne 06.09. 1. Wszystko poszło priorytetem. 2. Listy polecone nosi listonosz. Bierze je rano z poczty i stara się doręczyć. 3. Jak nikogo nie ma zostawia awizo. Awizo jest małe, często się chowa między ulotkami etc. 4.Większe zamówienia (3plyty +, Płyta+odzież) zostały wysłane paczką. Paczki nosi KURIER. Ma wasze numery, będzie się pewnie kontaktował. TERAZ WAŻNE!!!! Z doświadczenia wiem, że około 80% przesyłek priorytetowych dochodzi na następny dzień. Jednak 20% z 20000 to 4000, więc sporo z Was pewnie dziś kuriera, ani listonosza nie uświadczy. Co trzeba wtedy zrobić? ABSOLUTNIE NIC 😁 NIE MARTWIMY SIĘ, ANI NIE DENERWUJEMY. Wszystko prędzej czy później do Was dotrze. Pamiętajcie,że pierwotnie dopiero dziś mieliśmy wysyłać preodrer, a premiera jest 13.09 także spokój jest wskazany. Będę Was na bieżąco informował, "co ja bym zrobił" na waszym miejscu. I dziś BYM NIC NIE ROBIŁ 😁 Uśmiechnięty czekał. Bo wiem,że jak dojdzie będę miał swój egzemplarz, a kto nie zamówił miał nie będzie 😁😁 P.S. Jak znajdziecie dziś awizo w skrzynce, to na pocztę udajcie się jutro, żeby uniknąć sytuacji że przesyłka jest jeszcze niegotowa do wydania, jak polecicie od razu.

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Poszły… Dziś, 09.09 dwa busy wyładowane starannie poukładanymi płytami, właśnie ruszyły w świat. Pierwotnie, płyty miały wyjść 10.09 jednak udało się wszystko zrobić tak, że ruszyły dzień wcześniej.(pamiętajcie o tym w razie jakichś zawirowań)😜 Z naszej strony, wszystko zostało wykonane na 200% ! Teraz wszystko w rękach Poczty Polskiej. Co Wy macie teraz robić? NIC! KOMPLETNIE NIC! Spokojnie czekać. Nigdzie nie pisać, nic się nie denerwować. Tylko czekać. Cześć z Was zamawiała płytę parę miesięcy temu, także ostatnie kilkadziesiąt godzin powinniście wytrzymać 😁 Nadal można zamawiać albumu na www.takierzeczy.com Wysyłki robimy codziennie, także wciąż możecie mieć płytę przed piątkową premią. #MrKęKę

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Popek wraca i mówi: „Przykładem dla mnie jest Rychu Peja”

Powrót po kilkumiesięcznej nieobecności.

Opublikowany

 

Przez

Popek wraca na scenę i zamierza koncertować. W nowym kawałku dla uzależnionych twierdzi także, że przykładem dla niego są m.in. Peja i Borixon.

Od zoofilskiej afery minął zaraz cztery miesiące. Popek w tym czasie odciął się od internetu i przebywał na odwyku. Po raz pierwszy od krążka z Razgonovem udostępnił teraz nowy utwór „Nieanonimowy narkoalkoholik”.

– Dzisiaj przykładem dla mnie jest Rychu Peja, Borixon, Koterski, maniek, mitingi AA – rapuje.

W opisie nagrania pojawił się mail do osoby odpowiadającej za booking koncertowy rapera. Zanosi się zatem również na jego powrót na scenę


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kuban, Kukon i inni gośćmi Guziora, który wrócił po 3.5 roku

Nowy album Guziora „G” już dostępny.

Opublikowany

 

Przez

fot. Karol Grygoruk

Po blisko 3,5 roku od premiery ostatniego solowego albumu, Guzior prezentuje nowe wydawnictwo. Do sieci i na sklepowe półki trafił dziś „G”, najnowszy projekt wrocławianina i pierwszy wydany nakładem własnego labelu EVILTWINcorp. Album, który promują single „HILL BOMB”, „STRZELAM PETEM”, „8MILA” i „ŁAPIE OKAZJE” jest już dostępny w serwisach streamingowych. Wśród gości znaleźli się Vito Bambino, Kuban, Kukon, Kinny Zimmer i Louis Villain.

Pochodzący z Wrocławia raper jest jednym z najpopularniejszych reprezentantów rodzimej sceny, na której jest obecny od blisko dekady. Największym dotychczasowym sukcesem Guziora był wydany pod koniec 2020 roku album „PLEŚŃ”. Krążek promowany takimi singlami, jak „FALA” czy „BLUBERRY” sprzedał się w liczbie ponad 150 tysięcy egzemplarzy i jako jedno z nielicznych rapowych wydawnictw uzyskał status diamentowej płyty.

Album „G” to już czwarte solowe wydawnictwo Guziora, ale pierwsze wydane własnym sumptem pod szyldem labelu EVILTWINcorp. Na krążek składa się 15 pozycji, wśród których znalazło się aż 12 nowych utworów. Największą popularnością cieszy się singiel „STRZELAM PETEM” o czym świadczy utrzymująca się od kilku tygodni wysoka pozycja utworu na liście Top 50 Spotify w Polsce. Oprócz tego uwagę przykuwa lista gości, na której znajdują się czołowe ksywki polskiego rapu – Kuban, Kukon, Kinny Zimmer i Louis Villain, a także wokalista Vito Bambino.

Płyta jest dostępna w salonach sieci Empik i wszystkich serwisach streamingowych. Za dystrybucję odpowiada Sony Music Entertainment Poland.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nowy klub Pona na Chmielnej to niewypał?

„Liczę na szybki i bolesny upadek”.

Opublikowany

 

pono z papierosem
Fot. Magdalena Karp

To nie jest pierwszy raz, kiedy Pono próbuje rozkręcać własny lokal imprezowy. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce już dość dawno temu. Wtedy przedsięwzięcie skończyło się niepowodzeniem. Jego obecny klub, Chmielna 8, doczekał się pierwszych opinii gości. Niestety, nie są one zbyt entuzjastyczne.

– Powiedz na osiedlu, że wraca hip-hop na Śródmieście. Na dwóch poziomach w samym sercu Warszawy chcemy oddać Wam do współtworzenia klimatyczną 'Rap Kanciapę’ z kozackim soundem, klimatycznym wnętrzem i w gronie przyjaciół – zachęcał w styczniu do przyjścia Pono. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i można pokusić się o spojrzenie na odbiór lokalu wśród słuchaczy. Na pierwszy rzut oka widać, że Chmielna 8 przestała prowadzić aktywność w social mediach, co na pewno nie jest pozytywnym znakiem. Ostatnie posty na Instagramie i Facebooku zostały opublikowane ponad miesiąc temu.

Jeszcze gorzej wyglądają same opinie. Na FB klub Pona doczekał się dwóch i są one druzgocące. Trzeba mocno się postarać, żeby średnia wyniosła 1.00, a tak jest właśnie tam. – Dramat. Obsługa jak na targowisku – czytamy we wpisie z marca 2024.

Podobny feedback ujawniono w trakcie wywiadu Sui u Borysa Kaltermanna. – Dostałem informację, że kiepsko, słabo. W sensie, że wiesz o co chodzi? Jakaś pani Ukrainka na barze, 50 lat. Jakieś kable wystające. (…) Jeżeli masz na barze 3 butelki alkoholu, to kiepsko – ujawniono w trakcie rozmowy na kanale Borysa Kaltermanna.

Opinie o klubie Pono


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Frosti i jego „Dylematy” – nowy projekt rapera

Frosti wydał dzisiaj EP-kę.

Opublikowany

 

Przez

Frosti prezentuje nowy materiał w postaci pięcioutworowej EP.

„Dylematy” to suplement do wydanego w kilka miesięcy wcześniej mixtape’u „One foot out”, na którym Kubuś zdecydowanie nie gryzł się w język. Teraz, w pięciu nowych kawałkach, podsumowuje czas spędzony poza Polską i reakcje na jego ostatnie, pełnowymiarowe wydawnictwo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Peja odmówił dużych pieniędzy i ujawnił zarobek jednej z płyt

„Warto zachować twarz, zamiast pokrętnie tłumaczyć się z przypałowej fuchy”.

Opublikowany

 

peja bukmacher superbet

Po 24 latach od wydania jednej z płyt Peja ujawnił, ile razem DJ Decksem na niej zarobili. Przy okazji raper zdradził, że otrzymał ostatnio ofertę na duże pieniądze.

Ile Slums Attack zarobił na płycie „I nie zmienia się nic”

24 lata temu Peja i Decks nagrali płytę „I nie zmienia się nic”, którą wydali w Camey Studio.

– Tuż po premierowym koncercie w klubie Blue Note zakończyliśmy współpracę z Camey Studio, ówczesnym wydawcą fonogramu. Za płytę wzięliśmy 20 tys. zł gotówką, a reszta to już historia. Od tego czasu zmieniło się w zasadzie wszystko, może poza jednym – bo choć wartość pieniądza znacznie się zmieniała, to wciąż traktuję dwadzieścia koła jak… dwadzieścia koła – napisał raper.

Peja odmówił dużych pieniędzy

Przy okazji Rychu ujawnił, że odmówił ostatnio dużych pieniędzy. – Zarabianie z muzyki w formie płyt i koncertów to wynik konsekwencji i nierzadko ciężkiej pracy. Spełniajcie marzenia, warto je mieć i realizować. Nie szukajcie dróg na skróty i szybkiej kasy wbrew własnym przekonaniom i zasadom. Warto zachować twarz, zamiast pokrętnie tłumaczyć się z przypałowej fuchy. Akurat dziś odmówiłem dużych pieniędzy, bo choć przyzwoite to za nieprzyzwoite moim zdaniem zajęcie – stwierdził.

Raper nie ujawnił jaką dokładnie ofertę otrzymał. Nie zapominajmy jednak, że raper w ostatnich latach reklamował swoją twarzą wiele różnych podmiotów.

Peja banerem reklamowym: bukmacher, Pyszne.pl i garnitury

Peja nie stroni od reklam, choć taki wizerunek od lat stara się sprzedać słuchaczom. Tylko w ciągu ostatnich czterech lat raper reklamował rumuńskiego bukmachera Superbet, serwis Pyszne.pl, zachwalając wtedy wegańskiego burgera, garnitury firmy Kruk, a także promował galę Gromda. Całkiem sporo jak na tak niewielki okres czasu.

peja burger
Peja reklamujący wegańskiego burgera w 2022 roku


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Natan Marcoń ujawnił, z którym raperem miał walczyć

„Fame go przejął dzień przed podpisaniem kontraktu”.

Opublikowany

 

Przez

natan marcoń

W czerwcu odbędzie się piąta odsłona gali Clout MMA. Natan Marcoń ujawnił na wtorkowym panelu, że miał walczyć na tej gali ze znanym raperem.

Na walkę z Natanem Marconiem miał się zgodzić Kaczor BRS. Kontrowersyjny influencer ujawnił to podczas sprzeczki z Sequento podczas wczorajszego panelu. – Na początku miałem walczyć z Lizakiem (…) Później miał być Kaczor, ale Fame przejął go dzień przed podpisaniem kontraktu – powiedział.

Kaczor BRS faktycznie został wypożyczony z Prime’u na jedną walkę do Fame’u. Ze słów Marconia wynika, że federacja Boxdela i Goli ubiegła Clout MMA, który też chciał zakontraktować rapera.

Przypomnijmy, że Kaczor BRS ostatecznie nie zawalczył na Fame 21 ponieważ lekarze nie dopuścili go do pojedynku ze względu na słabe parametry zdrowotne. Więcej o tym pisaliśmy tu: To dlatego Kaczor BRS nie został dopuszczony do walki


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: