Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

KęKę – „Mr KęKę”

Piąty solowy album radomskiego rapera.

Opublikowany

 

okladka mr keke
Okładka płyty KęKę "Mr KęKę"

Data premiery: 13.09.2019

Promocję nowej płyty KęKę rozpoczął wiele miesięcy temu. Na początku wszystkie konta społecznościowe radomskiego rapera zmieniły nazwę na Mr. KęKę. Już wtedy ujawnił on, że to tytuł jego nowej płyty, a nie transformacja ksywki.

Czujni słuchacze mogli wyłapać tytuł jego kolejnej płyty już na poprzednich krążkach. – Mr. KęKę tutaj wjedzie, to nie wierzę, że nie ruszysz głową / 2019 dzieciak, wiem że czekasz na to jak na kieszonkowe – nawija raper w numerze „Nie wierzę”, który znalazł się na płycie Hase’a „Nagrania Transowe”.

KęKę ruszył z przedsprzedażą „Mr KęKę” pięć miesięcy przed premierą. Wyjaśnił on, że chce uniknąć sytuacji, która miała miejsce przy premierze poprzedniego krążka „To Tu”. Słuchacze zamówili wtedy 19 tysięcy sztuk preorderu i raper ze swoimi ludźmi ledwo ze wszystkim się wyrobili. Tym razem artysta postanowił dać sobie więcej czasu na dopięcie wszystkich spraw. – Od teraz na www.takierzeczy.com można już zamawiać Wersję Deluxe, mojej nadchodzącej płyty. Czym ta wersja się będzie różniła od sklepowej, i dlaczego warto ją mieć, będę Wam z czasem ujawniał – poinformował Kę. – Chciałbym też uświadomić, że do premiery dużo czasu. Jeśli masz wątpliwości, czy Mr KęKę jest warty Twojej uwagi, poczekaj. Zdążysz – dodał.

Zawartość preorderowej wersji rozszerzonej ma być ujawniana stopniowo. Limitowana edycja kosztuje 45 zł. Wydawcą albumu jest Takie Rzeczy Label, a dystrybucją zajmuje się FK Olesiejuk.

Tracklista

brak informacji

Utwory

  1. KęKę – „Safari”

Artykuły

  1. KęKę się zmienia i podaje tytuł kolejnej płyty
  2. KęKę: „Czasami słucham disco polo”
  3. „KęKę wróć do picia”
  4. Nietypowa forma promocji nowej płyty KęKę
  5. KęKę stracił zajawkę na muzykę? Komentarz rapera
  6. KęKę: „Chciałem przekazać to, co dobre i piękne. Popełniłem błąd”
  7. „Mr. KęKę” nie tak szybko, jakby chcieli słuchacze
  8. KęKę zdissował patostreamerów?

Popularne