Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

KęKę „Mr KęKę”

Piąty solowy album radomskiego rapera.

Opublikowany

 

mr keke okładka
Okładka płyty KęKę "Mr KęKę"

Data premiery: 13.09.2019

Promocję nowej płyty KęKę rozpoczął wiele miesięcy temu. Na początku wszystkie konta społecznościowe radomskiego rapera zmieniły nazwę na Mr. KęKę. Już wtedy ujawnił on, że to tytuł jego nowej płyty, a nie transformacja ksywki. Czujni słuchacze mogli wyłapać tytuł jego kolejnej płyty już na poprzednich krążkach. – Mr. KęKę tutaj wjedzie, to nie wierzę, że nie ruszysz głową / 2019 dzieciak, wiem że czekasz na to jak na kieszonkowe – nawija raper w numerze „Nie wierzę”, który znalazł się na płycie Hase’a „Nagrania Transowe”.

Opis płyty „Mr KęKę”

Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, przeszło 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT), KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć. „Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami.

Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów: PLN Beatz, Sergiusz, 2K, Deemz, Moody Scrag, Worek, SoDrumatic, Young Veteran$, Dj Frodo i @PSR. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas KęKę. Całości dopełniają starannie dobrani goście: Paweł Domagała, Kasia Grzesiek, Paluch, Sebastian Riedel, Grizzlee. Zapraszamy Was w muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Preorder

KęKę ruszył z przedsprzedażą „Mr KęKę” pięć miesięcy przed premierą. Wyjaśnił on, że chce uniknąć sytuacji, która miała miejsce przy premierze poprzedniego krążka „To Tu”. Słuchacze zamówili wtedy 19 tysięcy sztuk preorderu i raper ze swoimi ludźmi ledwo ze wszystkim się wyrobili. Tym razem artysta postanowił dać sobie więcej czasu na dopięcie wszystkich spraw. – Od teraz na www.takierzeczy.com można już zamawiać Wersję Deluxe, mojej nadchodzącej płyty. Czym ta wersja się będzie różniła od sklepowej, i dlaczego warto ją mieć, będę Wam z czasem ujawniał – poinformował Kę. – Chciałbym też uświadomić, że do premiery dużo czasu. Jeśli masz wątpliwości, czy Mr KęKę jest warty Twojej uwagi, poczekaj. Zdążysz – dodał.

Zawartość preorderowej wersji rozszerzonej ma być ujawniana stopniowo. Limitowana edycja kosztuje 45 zł. Wydawcą albumu jest Takie Rzeczy Label, a dystrybucją zajmuje się FK Olesiejuk.

Tracklista

 1. Powiedz Czemu Ft. Paweł Domagała)
 2. Na Blok Ft. Grizzlee
 3. Myślę o Tym
 4. Czarna Chmura
 5. Na Pewno Ft. Kasia Grzesiek
 6. Dokąd Iść
 7. Moje Sny Ft. Paluch
 8. Drogi Tato Ft. Sebastian Riedel
 9. Ty Do Mnie Przyszłaś Ft. Grizzlee
 10. To Tylko Rap
 11. Safari
 12. Nie To Nie
 13. Pora Mówić Nara
 14. Sekret

Utwory

 1. KęKę – „Safari”
 2. KęKę – „Myślę o tym”
 3. KęKę „To tylko rap”
 4. KęKę – „Dokąd iść”
 5. KęKę – „Pora mówić nara”

Artykuły

 1. KęKę się zmienia i podaje tytuł kolejnej płyty
 2. KęKę: „Czasami słucham disco polo”
 3. „KęKę wróć do picia”
 4. Nietypowa forma promocji nowej płyty KęKę
 5. KęKę stracił zajawkę na muzykę? Komentarz rapera
 6. KęKę: „Chciałem przekazać to, co dobre i piękne. Popełniłem błąd”
 7. „Mr. KęKę” nie tak szybko, jakby chcieli słuchacze
 8. KęKę zdissował patostreamerów?
 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Mr KęKęKęKę

biały jackson
2 lat temu

mr kęke chuj ci w ręke

Popularne