Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę przygotował dla fanów kilka gadżetów

Wiemy, co trzeba zrobić, żeby otrzymać niespodziankę.

Opublikowany

 

KęKę raper
KęKę

Do premiery kolejnej solowej płyty radomskiego rapera został jeszcze kwartał. Mimo tak odległego czasu wystartował już preorder krążka „Mr. KęKę”, a także poznaliśmy trzy single, do których powstały teledyski: „Safari”, „Ty do mnie przyszłaś” ft. Grizzlee oraz „Myślę o tym”. Teraz raper poinformował o gadżetach, które zamierza rozdać słuchaczom.

Dodatkowa niespodzianka dla preorderowiczów „Mr. KęKę”

KęKę poinformował, że bardzo duża część słuchaczy zdecydowała się już na zakup jego nadchodzącego albumu. Dokładnych danych liczbowych jednak nie poznaliśmy. W związku z tym zdecydował się on dać słuchaczom kilka gadżetów znanych m.in. z planów jego teledysków. – Do premiery „Mr KęKę” zostało jeszcze trochę czasu. Mimo tego, bardzo duża część z Was zdecydowała się zamówić preorder już teraz. Mam więc dla Was, oraz dla tych którzy zamówią w najbliższych dniach dodatkową niespodziankę! – poinformował.

Raper zamierza rozdać wśród preorderowiczów m.in. maski zwierząt z klipu „Safari”, tablicę z „Zoba, zoba”, niedostępną EP-kę „Basement Disco” nagraną z Hase’em, prototyp t-shirtu „Cesarz”, który nie wszedł do produkcji oraz nagrodę za debiut z festiwalu w Giżycku.

Jak otrzymać gadżet od KęKę?

Wszystkie fanty zostaną rozlosowane wśród osób, które kupią do czasu trwania zabawy w preorderze album „Mr. KęKę” oraz wrzucą na Instagram okładkę albumu i dodadzą hasztagi #MrKęKę i #MamPreorder. – Będziemy się odzywać do wybrańców w celu weryfikacji, czy preorder jest zamówiony. Foto okładki można ścigać z neta, myślę że to nie powinien być dla nikogo problem jak to pobrać – poinformował raper.

Album „Mr. KęKę” w wersji deluxe jest dostępny na takierzeczy.com. Jego premiera odbędzie się 13 września 219 roku. Wszystkie szczegóły, takie jak tracklista, okładka i ciekawostki są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA!! Drodzy Preorderowicze! Do premiery "Mr KęKę" zostało jeszce trochę czasu. Mimo tego, bardzo duża część z Was zdecydowała się zamówić preorder już teraz.!! Mam więc dla Was, oraz dla tych którzy zamówią w najbliższych dniach dodatkową niespodziankę! Na obrazkach jest parę fantów. -maski z "Safari" -tablica z "Zoba, zoba" -niedostępne "Basement Disco" -prototyp T-shirt Biały "Cesarz" który nie wszedł do produkcji -nagroda za debiut z festiwalu w "Giżycku" Plus parę innych. Myślę, że jest to dla Was nielada gratka. Co trzeba zrobić???? -zamówić preorder do czasu trwania zabawy. -wrzucić na insta okładkę "Mr KęKę" -dodać hastagi #MrKęKę #MamPreorder -trzymać kciuki, wybierzemy parę osób Będziemy się odzywać do wybrańców w celu weryfikacji, czy preorder jest zamówiony. Foto okładki można ścigać z neta, myślę że to nie powinien być dla nikogo problem jak to pobrać. Wersję Deluxe płyty można zamawiać tylko na www.takierzeczy.com. #KęKę #MrKęKę #TakieRzeczyLabel #Preorder

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
EJ TY KOLO
2 lat temu

JA PIERDOLE MASKI SADOMASO NIE WIEM CZY SIĘ ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ….
AHHAHAHAHAH..

Odb
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

KęKę przygotował dla fanów fistingu kilka analnych gadżetów

twoja_stara
2 lat temu

Dla twoich fanów istnieje tylko jeden gumowy gadżet.

Innertia
2 lat temu

Dla leniwych: Dildosy, wibratory, kulki analne i wazeline

huj
2 lat temu

pół litra do każdej płyty ? wracaj do picia

Kękę
2 lat temu

Widzę, że konkurs wywołał sporą dyskusję. Otóż informuję, iż chodzi o zestaw wibratorów odbytniczych marki Analex.

Analnyrycesz
2 lat temu

keke przygotował dla swoich fanow anale gadżety w wersji pre order

Art
2 lat temu
Analnyrycesz
2 lat temu

kw

Ooo macarena
2 lat temu

Kolejny komercyjny produkt. Jak Otschodzi sprzedał swą tożsamość.

Popularne