szybkie donosy
KęKę się usamodzielnił. „Trzecie rzeczy” wyda sam!
Raper tylko w niewielkim stopniu będzie współpracował z warszawską wytwórnią.
KęKę to kolejny gracz, który zdecydował się opuścić dużą wytwórnię i nową płytę wydać już samemu. Choć raper zaznacza, że nie chce mówić o "odcinaniu się", to jego nadchodzący krążek zostanie wydany nakładem Takie Rzeczy Label, czyli jego własnym sumptem, a nie jak dwa poprzednie krążki, nakładem Prosto.
– Ogólnie dobrze mi się z Prosto współpracowało, stąd też myślę, że w paru innych drobnych kwestiach też będziemy się gdzieś przecinać – tłumaczy raper w rozmowie z popkiller.pl. Prosto ma odpowiadać przy nowej płycie Kę za część dystrybucji, krążek będzie jednak dostępny w sprzedaży na stronie Radomianina www.takierzeczy.com.
KęKę ma obecnie nagrane 80% płyty. Premiera jeszcze w tym roku.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News1 dzień temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News4 dni temuPih skomentował odebranie orderu Zełeńskiemu
-
News13 godzin temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News3 dni temuVNM po życiowym przełomie. „1,5 miesiąca temu było ze mną bardzo źle”
-
News2 dni temuMiasto Gdańsk na oficjalnej stronie informuje, że Edziowi grożą gangsterzy z Chicago
-
News3 dni temuBobby Shmurda czekał na to całe życie. Jego ojciec wyszedł z więzienia po 30 latach
-
News2 dni temuWspólnik Bonusa RPK ostrzega, kto może stracić na odebraniu orderu Zełeńskiemu
-
teledysk1 dzień temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg