Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę sprzedał 20 000 płyt w preorderze. „Muszę eksperymentować”

Premiera krążka dopiero za 3 tygodnie.

Opublikowany

 

KęKę
KęKę / fot. Michał Hojnacki

Preordrowe, limitowane wydanie nowego albumu KęKę „Mr. KęKę” sprzedało się w 20 000 egzemplarzy na trzy tygodnie przed premierą. Obecnie na TakieRzeczy.com można nabyć regularną wersję krążka, którą słuchacze otrzymają na chwilę przed sklepową premierą. W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami nowym krążkiem, radomski raper podzielił się ze słcuahczami taką oto refleksją:

To był długi i intensywny okres preorderowy. Tym razem grałem z Wami w otwarte karty, przedstawiając połowę albumu przed premierą. Tym bardziej cieszy, że tak wiele osób zdecydowało się zamówić krążek. Wiecie co Was – po części – czeka i musi Wam się to podobać, skoro kupiliście z góry. Najgrubsze w moim odczuciu działa zostawiłem na później. Utwory z Pawłem Domagałą, Sebastianem Riedelem, Paluchem czy drugi utwór z Grizzlee – dopiero przed Wami. Także wierzę, że jeszcze uda mi się Was nie raz zaskoczyć. – napisał Kę na Instagramie.

Jak już słyszeliście na albumie jest mieszanka moich hmm… „nieoczywistych jazd”. Jak chcę spróbować śpiewać, to to robię. Jak chcę być latino to jestem, etc. Jestem już trochę na scenie i to mój 5 krążek, dlatego muszę sobie eksperymentować i urozmaicać, aby nadal się tym bawić i czerpać z tego radość. Nagrywanie dla nagrywania – nigdy mnie nie satysfakcjonowało. Stąd pewnie niektórym z Was ciężko za mną nadążyć. Mimo wszystko wykupiliście mój rekordowy nadkład preorderowy! Dzięki! Do usłyszenia we wrześniu i na koncertach! – dodał.

Album „Mr. KęKę” ukaże się w sklepach 13 września 2019 roku.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
wojtus

UU kiedys bylo ciezko ale teraz jest dobrze UU
UU kiedys bylem listonoszem/robolem/magazynierem/psem/ UU
UU moje dzieciaki sa super zajebiste kocham dzieci UU
super rap kurwo

Sikam na stojąco

Słuchajcie stałem ostatnio w piekarni a przede mną profesornauk. Spojrzałem za ladę a tam stoi starusza kobieta, wiek koło 60-65 lat i Profesor poprosił o babkę kruchą lecz nigdy bym nie pomyślał że nie chodzi mu o Ciasto ale o tą starszą ekspedientkę.Profesor spojrzał na nią swoim traumatyczne-narkotykowym wzrokiem i rzekł do niej „Kotuś wiesz jaki jest przepis na babkę kruchą? Tak się babkę długo rucha, aż się robi krucha” . Wtedy ekspedientka wyprowadziła „bule” na twarz tego zboczeńca, lecz to nie była zwykła grahamka zakrwiony ProfesorNauk wybiegł z piekarni i poszedł się zaspokoić swoimi psami.

ej TY kolo

POZDRÓW DELKĘ PIĘTRO WYŻEJ.AJHAHAHAHAHHAA

ProfesoorNauk

Chuj Ci w dupe skurwysynie. Mnie możesz nazwać chujem, starego cwelem a siostre kurwą ale od psów się jebany śmieciu odpierdol. Bym Ci z chęcią najebał za to pało jebana. Jakim kurwa pierdolonym pedrylem trzeba być żeby nie mieć szacunku i odrobiny współczucia dla takich kochanych stworzeń.

SYN TEDEGO

PNauk,
Przecież nikt tutaj twoich psów nie obraża. Jeśli ruchasz psa jak sra, to świadczy o tobie, a nie o nim. Winny gwałtu jest oprawca, nie ofiara. A jeśli któryś z nich zaciążył, to nawet ma prawo legalnie dokonać aborcji.

ProfesoorNauk

Jak już jesteśmy w temacie ruchania psów, suk i tym podobnych to więcej nie pisz jak akurat zapierdalasz swoją starą w dupe bo Ci chyba cała krew do chuja spłynęła i zabrakło na dotlenienie mózgu. Elo!

Odb

Kękę sprzedał 20 płyt w eksperymentalnym preorderze.

SYN TEDEGO

Rapować on nigdy nie umiał, ale jak chlał to był chociaż autentyczny. Pojebało się od hajsu.

Wulgarny

RęKę strzepał 20 000 pyt w newyorkerze. „Muszę eksperymentować”

major

Props, że mu się powodzi i robi hajs, ale to tylko pokazuje, że słuchacz pl hh ma chuja w uszach i słucha ksywek, a nie muzyki.

CiasnyOdbytek

W ramach eksperymentu zacznij uprawiać sex z kobietami.
Emdope to gej

Słowik Janzyka Palskiego

A chuj, niech ma jeśli taki elokwentny

jbac

W sumie props

massivewp

Tsu Surf z New Jersey stanął naprzeciwko Hollow Da Dona z Queens w Nowym Jorku, który dopiero wyszedł z więzienia. Mimo, że większość spodziewała się na tamtą chwilę pojedynku Hollowa z legendarnym Loaded Luxem, to tym razem utrzeć nosa Donowi miał Tsunami Surf znany z agresywnego stylu, niezłych schematów i punchline’nów, który niedawno miał walkę z Conceitedem z Brooklynu.

Co w tamtym czasie łączyło Surfa z Joe Buddenem?
Czy Hollow po raz kolejny pokazał świetne umiejętności wolnostylowe?

Czy możliwym jest przeniesienie sceny URL do nocnego klubu?

Dowiecie się oglądając battle tych, dwóch świetnych tekściarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=tg4nFEA5psQ

Popularne