Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę vs Kia – zabawna wojna, z której raper się nie śmieje

Na konflikcie próbuje coś ugrać… Mercedes-Benz.

Opublikowany

 

kękę kia

KęKę ma tak poważne problemy ze swoim samochodem marki Kia, że po kilku zabawnych postach na temat awarii, które go dotykają postanowił wystosować oświadczenie.

W 2019 roku raper pożegnał swoją „Kasię” czyli Nissana Qashqaia i przesiadł się do marki Kia. Jego egzemplarz jest tak bardzo awaryjny, że raper postanowił najpierw żartobliwie donieść o tym producentowi, pisząc komentarze na oficjalnym profilu marki, by w końcu przejść do rzeczy i wystosować oświadczenie.

– Czy istnieje jakiś limit awarii, po przekroczeniu którego klientowi przysługują namiot, materac i karimata, aby mógł zamieszkać w serwisie, skoro i tak jest tam częściej niż w domu? – pyta posiadacz Kii Sportage. Z pełnym wpisem rapera na temat awarii zapoznacie się poniżej. Tymczasem na konflikcie między raperem, a południowokoreańskim producent samochodów chce coś ugrać Mercedes.

Mem udostępniony przez KęKę, który podsumowuje jego przygodę z tą marką

Mercedes zaprasza KęKę na jazdę

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz postanowił wykorzystać nieprzyjemną sytuację, w której znalazł się KęKę. – Droga od kijanki do gwiazdy nie musi być kręta. Piotr „KęKę” Siara zapraszamy na jazdy testowe do jednego z 3 salonów Auto Idea! – możemy przeczytać na profilu Auto Idea Mercedes-Benz.

Do postu dołączono także grafikę nawiązującą do twórczości rapera.

Inni także starają się zwrócić uwagę rapera:

KęKę o przygodach z Kią Sportage

Poniżej pełny wpis rapera na temat Kii Sportage (zachowano oryginalną pisownię):

„Bardzo długo się zastanawiałem czy to opisywać, ale z paru powodów o których wspomnę później, postanowiłem jednak podzielić się z Wami „ Moją historią” 😂
Jestem szczęśliwym…wróć, posiadaczem Kia Sportage rocznik 2019. Auto od nowości u mnie, zakupione w 2019 w salonie.
W połowie grudnia zaświeciła mi się pomarańczowa kontrolka silnika. Byłem na autostradzie w trasie do Wielkopolski, więc zgodnie z zaleceniami udałem się do najbliższego serwisu. W Poznaniu.
Diagnoza . Urwany wtrysk do adblue (to taka mieszanka używana przy dieslach żeby były mniej trujące)
Wydawało mi się dziwne, ze jakimś cudem urwał mi się wtrysk, znajdujący się pod autem między kołami, skoro jechałem płaską drogą jakieś 200 km nim to się zapaliło, ale wytłumaczono mi że cykle wtryskiwana adblue są takie a nie inne i ze mógł się pojawić błąd po czasie. Uszkodzenie mechaniczne (mogłem obejrzeć zniszczoną część) gwarancja nie obejmuje. Zapłaciłem
I teraz się zaczyna przygoda.
Po paru tyg. ponownie zaświeciła się ta sama kontrolka silnika. Tym razem jechałem z Wielkopolski do Radomia. Znowu zostawiłem auto w serwisie. Auto zastępcze z tego co pamiętam, załatwiałem z własnego Assistance w Tow. Ubez. bo w serwisach jest z tym problem. Po jakimś czasie otrzymałem telefon, że auto jest gotowe do odbioru. Błąd który wyskakiwał i wskazywał na problemy z systemami związanymi z adblue, był PONOĆ spowodowany NIE WGRANIEM ADAPTACJI(software) przez serwis w Poznaniu. To procedura po wymianie części. Serwis w Poznaniu mówił, że wgrał. No ale BŁĄD ZNIKNĄŁ.
Zadowolony odebrałem samochód. I?
Kolejne parę tyg, może 1000km przejechane i 3 RAZ KONTORLKA!
Czyli jednak nie adaptacja była winna:) Podpięcie pod komputer znowu wskazywało na awarie w obrębie systemów związanych z adblue. Dostałem tym razem auto zastępcze i miałem czekać na telefon.
DIAGNOZA?
To czujnik tlenków adblue 🙂 Czyli wciąż te same błędy pokazujące się na komputerze. Zazwyczaj po podpięciu do komputera nie jest to bezpośrednie wskazanie, a raczej zalecenie co należy sprawdzić. (tak mi tłumaczono)
TO BYŁ początek lutego.
PÓŁTORAMIESIĄCA 3 RAZY TA SAMA KONTROLKA:)
Części niestety nigdzie nie było. Musiałem więc czekać. „dwa-trzy tygodnie”….
Po dwóch MIESIĄCACH telefon:) ZROBIONE!! Hurra.
Jadę z Wrześni do Radomia odebrać auto i ziuuum do Krakowa na gościnny wysęp u Janarapowanie (pozdro Jan – rapowanie było super. Na powrocie z Krakowa?!?!??!
Tak jest! Zgadliście!!!!
4 raz kontrolka:) Tym razem mogłem ujechać z 500km:)
Tu miałem dużo szczęścia, bo auto zastępcze które zdałem 2 dni wcześniej jeszcze stało:) Wsiadłem jak do siebie. Telefon pod Bluetooth podłączył się automatycznie. Nic tylko się cieszyć:)
Tym razem awaria też ponoć w obrębie tych samych błędów. No to do wymiany pozostał „moduł dozujący adblue” 🙂 Auto odebrałem po 11 dniach. NO TERAZ TO JUŻ NA 1000% BĘDZIE OK?
PRAWDA?:)
Miesiąc później:) 5 RAZ TA SAMA KONTORLKA SILNIKA!
Znów na trasie do Radomia.
Chłopaki przyjęli mnie z marszu, podłączyli do komputera i ????
Ooo! Nowe sterowniki są dostępne. Może to sterowniki od adblue. Przecież już wszystko wymieniliśmy:)
Po wgraniu sterowników, błąd się skasował, ja pojechałem dalej.
Nie wiem ile tym razem jeździłem. Na pewno nie dłużej niż miesiąc.
TERAZ!
6 RAZ TA SAMA KONTROLKA SILNIKA:)!
Pojechałem dziś z Wrześni do Poznania zostawić samochód w serwisie. Auta zastępczego nie ma. Radź sobie sam:)
TERAZ UWAGA NR.1!
Nie są to jedyne awarie jakie od momentu zakupu auta w 2019 miały miejsce.😎
Na samym początku po jakiś 4 tys. km do wymiany był wtrysk.
Jak tylko udało się go wymienić dostałem tel o akcji serwisowej ze trzeba wymienić pozostałe 3 wtryski😎 Łącznie z miesiąc w serwisie:)
Raz w drodze na urlop z synem, przeciekał system chłodniczy. Nie pamiętam już czy to pompa czy coś innego, ale sami rozumiecie ze można się w tym wszystkim pogubić 😎
Aaa raz też po przeglądzie mi gasł, no ale to tylko klemy były nie podpięte, wiec drobnostka. HaHa
Były tez dwa zjazdy do serwisu, niezawinione przez Kia. Raz kuna, raz moje obicie. Tu wiec żadnych pretensji. Teraz myślę, że ta kuna mogła chcieć mnie uratować od dalszych kłopotów:)
Od połowy grudnia, czyli przez ostatnie 6 miesięcy, auto w serwisie było łącznie ponad 3 miesiące!!
Jest więc częściej w serwisie niż poza nim:) Samochód z salonu:)
Łącznie od nowości auto jest 9 raz w serwisie z nie mojej winy😂
3 lata od zakupu😂 Obecnie przejechałem nim 130 tys. Gwarancja jest 7 letnia ale do 150 tys.
Czyli jeszcze parę błędów które ponownie wyskoczą po tysiącu kilometrów i nie dość że samochód działał nie będzie to ja będę za to płacił:) I tak już płacę, czasem, nerwami, paliwem… no ale pomijam.
I aby historia była pełna .
Chłopaki zarówno w Poznaniu jak i w Radomiu , zawsze bardzo pomocni i uprzejmi . Tutaj bez zarzutów,(No może za wyjątkiem tego nie dokręcenia klem 😂)
Auto jednak ?!
SĄ TO NAJGIORZEJ W MOIM ŻYCIU WYDANE PIENIĄDZE.
A CAŁKIEM SPORO SWOJEGO CZASU WYDAŁEM NA WÓDĘ I INNE UŻYWKI :):)
Niektórzy z Was mogą spytać:
-Ale przecież jest Kia Assistance, czemu nie dzwonisz?
Dzwoniłem😎 Aby dostać auto zastępcze, samochód zepusty należy odholować ( nie ważne ze mogę sam do serwisu dojechać) ma być wzywana laweta) Hhahah
No i przysługuje na 3 doby max, a serwis najwcześniej może do mojego auta zajrzeć 30.06 (taką dostałem informację) Nie ratuje mnie to więc w żaden sposób.

 • To dlaczego odstawiłeś a nie jeździsz dalej? Skoro błąd nie uniemożliwia jazdy.
  Po pierwsze, teoretycznie, gdy pojawi się pomarańczowa kontrolka silnika należy się udać do najbliższego serwisu:) A po drugie lepiej oddać auto teraz niż np. w połowie drogi do Koszalina i czekać na lawetę spóźnić się na koncert.
 • A może spróbuj zadzwonić bezpośrednio do Kii.
  Dzwoniłem. Rada od Pana ze słuchawki.UWAGA!
  Proszę skorzystać ze swojego Asisstance z Tow. Ubez.
  Problem jest tego typu, że mimo dość szerokiego pakietu auto zastępcze w razie awarii, przysługuje mi 2 razy w okresie trwania ubezpieczenia. Wykorzystuje te limity co roku:) Gdybym od końca kwietnia, gdy mi się zaczął nowy okres ubez. skorzystał z auta zastępczego przy awarii. TO JUŻ BYM WYKORZYSTAŁ ROCZNY LIMIT KTÓRY DAJE MI UBEZPIECZYCIEL 😛 W DWA MIESIĄCE:) A przecież jeszcze nie raz mi się zepsuje gdzieś w Polsce, muszę więc tym rozsądnie rozporządzać hahah
 • Może źle dbasz?
  Auto serwisowane tylko w autoryzowanych punktach. Choć zalecają co 30 tys. km Ja przeglądy robiłem co 15 tys ( może za często )
  I teraz HIT NAD HITY
  Jakiś rok temu, dostałem propozycje aby reklamować Nową Kię Sorento. Bo tak chwaliłem moją Kię i o niej nawet w piosenkach wspominałem, wiec może bym chciał ich zareklamować? Już wtedy były problemy wiec nie chciałem….Nie chce nowej! Chce moją sprawną!!!!
  I tu wracam do początku
  Po co o tym pisze?
  1.Faktycznie Kia przewijała się zarówno w mojej twórczości, klipach jaki i socjalach. Jakieś znaczenie marketingowe to musiało mieć skoro otrzymałem propozycje reklamy, dlatego tez świadomy tego, chciałbym przedstawić całościowy ogląd, bo może jeszcze kogoś niechcący do tego samochodu przekonałem. PRZEPRASZAM:)
 1. Może są tu jacyś fachowcy którzy potrafią coś podpowiedzieć?
 2. Może mieliście podobne przygody z autami tej marki i wymiana doświadczeń pozwoli coś ustalić. Jak tak to śmiało piszcie
 3. Jestem bezsilny i chcę się wyżalić:)
  Ode mnie to tyle. Nawet już się nie denerwuję. Jakiś czas temu zamówiłem nowe auto i gdyby nie to ,że przyjdzie mi na nie jeszcze parę miesięcy poczekać to pewnie wcale nie zaprzątałbym sobie głowy zaistniała sytuacja. Zostawił Kię w serwisie i cieszył się ze mi nie zajmuje miejsca parkingowego..
  Bo są tez plusy.
  Auto jest tak często w serwisie ze na myjni byłem nim zaledwie parę razy, bo zawsze po „naprawie” auto jest myte. Sam więc nie muszę jeździć. Polecam z całego serca!
  No to chyba wszystko. Jeśli miałeś podobne przygody możesz UDOSTĘPNIĆ. Może to coś zmieni. Pozdrawiam
  Zdjęcie z jednej z przygód!
  „Zwykły chłopak siedzi, w Kii….oj w Aucie Zastępczym, niech to Cię nie zmyli”🙂
  Szczegóły dotyczące dat, mogą się różnić, ale reszta chyba dobrze spisałem:)”

74 komentarze
74 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Prick
10 dni temu

Kto normalny kupuje Kię?

Kiszo
10 dni temu
Reply to  Prick

A kto normalny słucha kę?

Kbkbkb
10 dni temu
Reply to  Kiszo

Ja

profesore
10 dni temu
Reply to  Kbkbkb

piotruś ale ty nie jesteś normalny

Tric
10 dni temu
Reply to  Kiszo

Na pewno nie 15 latki

Marcin
7 dni temu
Reply to  Kiszo

A kto dla ciebie cwelu jest normalny? Young multi Leosia kizo?

Wini
10 dni temu
Reply to  Prick

Policjant

ADMlN
10 dni temu
Reply to  Wini

dokładnie, Kę ma przyzwyczajenia z bycia listonoszem i psem
dowód: https://www.youtube.com/watch?v=cWu3Q6eRt-U

Koneser
7 dni temu
Reply to  ADMlN

Ale gówno

Kbkbkb
10 dni temu
Reply to  Wini

I twoja mama

Jutub srutub
10 dni temu
Reply to  Prick

Kiękę

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu
Reply to  Prick

i …sr.ać mi się chce
na nic nie mam czasu
wy.sra.ć się dobrze
może nie od razu
pie.prze pętino
twórce sra.nia zakazu !

Kristiano
10 dni temu
Reply to  Prick

Fajne są te rajstopy od sikarios. Wczoraj z kolegą sobie je kupiliśmy i tak się podniecieliśmy że zaczęliśmy się grzmocić ja jego a on mnie. Było supcio

Nie Kia
9 dni temu
Reply to  Prick

policja jeździ kia policja koniecznie z małej litery nawet na początku zdania.

sentino abominacja genetyczna
9 dni temu
Reply to  Prick

Kia to takie samo gówno jak volvo zwłaszcza XC 90 xD

seatKordoba
10 dni temu

być milionerem i jeździć byle czym… to sie nazywa sformatowany umysł Radomianina oraz brak wyobraźni i fantazji być milionerem i utrzymać rodzinę w Radomiu zamiast w portugalii albo na jakiejś wyspie gdzie tanio ale jak masz juz nieruchomość to jest git haha ja nie moge jaki śmieszny listonosz

XDDD
10 dni temu
Reply to  seatKordoba

Hue, hue, hue, faktycznie beka biedny żulu xDDD

Beatnik
10 dni temu
Reply to  seatKordoba

Przecież on ma kilka-kilkanaście nieruchomości. Rodzinę to ma utrzymaną na 5 pokoleń łbie. Nie przeje.bał hajsu przez nos albo garaż i bardzo dobrze.

Tfuuuuuuu
10 dni temu
Reply to  seatKordoba

Nie boj sie nie boj, jego zezowata zona slup na ktora wyludzil pol banki z rzadowej zapomogi jezdzi mercedesem GLB wiec moge smialo stwierdzic ze jest to jakas akcja promocyjna bo ta bita pala tj struga skromniaja a tak naprawde jest pazerna na hajs szmata co wychwyca kumaci z jego zachowan

Peja_pali_jana
9 dni temu
Reply to  seatKordoba

On nie mieszka w Radomiu tylko we wrzesni

Magik kamikadze
10 dni temu

Ssij kia!

Bubibi
9 dni temu

Kę-Kę kupuje Kię-Kię!

Kolega kolegi
10 dni temu

Serio? On się na postielnego nadaje a nie na „rapera”. A pawbeats jaki śmieszek po tej transplantacji siusiaka hehe

profesore
10 dni temu
Reply to  Kolega kolegi

chyba 'postielniczego’ analfabeto, podobno z pawbitsem lubią zajrzeć tu i ówdzie 🙂

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu
Reply to  Kolega kolegi

haalo polucja!
oddaje wam szacunek
bo wy o mnie dbacie
przychodzicie na ratunek!
słaby rap,
schizofrenia,
dla mnie to wszystko !
głupi i głupszy
by się zawstydził mając takie jak ja twarzysko !

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu
Reply to  Kolega kolegi

pawbets zapłacił little caprice za bzykanie ?

pannaMigotka
10 dni temu
Reply to  Kolega kolegi

’Morda strzelaj… Czasem twój grzech ma zbyt długi cien.’

~ślepnąc do świateł kebabu

Kraty na oknach
10 dni temu

Ktoś to czytał wogóle?

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu

proste że nikt, wole czytać komentarze

Jestem magik 44
10 dni temu

Pisze się ” W ogóle” Pajacu

Koleszka
10 dni temu

Na końcu zdania nie pisze się wielką literą ty debilu pier.dolony

Kia
7 dni temu
Reply to  Koleszka

Zaimki dzierżawcze i osobowe też piszemy z dużej litery takie jak Ty, Tobie, Ciebie pierw naucz się a później poprawiaj.

PRAWDA O RAPERACH
6 dni temu
Reply to  Kia

Nie, to nie jest żadna zasada ortografii. To tylko kwestia zwrotu grzecznościowego.

Truskolaski
10 dni temu

Czołowy „raper” jeździ w 38 milionowym kraju Kią.. a tak słabo?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
10 dni temu
Reply to  Truskolaski

Nie, pali jana wydebił w ch pengi od PiSu plus jest milionerem tylko udaje że jest inaczej że niby auto skromne itp.Żona trzyma za jaja bo sporo ma na nią ze względów podatkowych

Patapik
7 dni temu
Reply to  Truskolaski

Bo może nie potrzebuje samochodu do szpanu na bulwarze w Warszawie (choć nie wiem gdzie tam jest jakiś bulwar) tylko do przemieszczania się. A pieniądze woli wydać inaczej…

Baruch Spinoza
10 dni temu

Kękę dał dłuższy wpis niż GSP ze swoimi błyskotliwymi felietonami

Tfuuuuuuu
10 dni temu
Reply to  Baruch Spinoza

No i co? Smiec siedzi pol dnia i drukuje post na temat jakiegos gowna, ktorego nikt nie przeczyta bo nikt nie jest takim idiota zeby tyle czasu tracic na czytanie wysrywow jakiegos lba

Grzesiu
10 dni temu

Dostał hajs od PiSu więc niech sobie kupi jakiegoś smarta. Te jego komentarze, ani są śmieszne, ani ciekawe, po prostu żenujące.

BRAZZERS
10 dni temu

CO ZA PAJAC I POZER, DOPIERO MIAŁ DEPRESJĘ PO ŚMIERCI OJCA

Ulululullulululu
10 dni temu
Reply to  BRAZZERS

Twoja stara ma depresję jak jej powiedziałem że słabo się ru.cha i że mam w nią wyj.ebane

Konrad
10 dni temu

Adblue czyli roztwór mocznika jest strasznie wredną substancją . Korozja wytrącanie się itd . Dochodzi problem podrabianego adblue . Problem jest duży to bardzo szybko przestaje działać . W tirach wkłada się moduły oszukujące sterownik że wszytko działa . Ale z tego co czytaam jeszcze nie zdejmowali i nie płukali zbiornika i pompki adblue choć nie wiem jak dokładnie jest to w kia zrobione.

Palushnikov OG B.O.R.
10 dni temu

Hej mercedes, jezeli chcecie to moge was propsowac za jakies profity, jezeli zachowamy ta wspolprace w tajemnicy oczywiscie zeby nie bylo ze robie cos bo mi sie to oplaci, pozdrawiam!

Edzio tiktokownik śpiewa
10 dni temu

Komoł z Edziem:
-Gimi hoł dżołana gimi hoł dżołana
-To jest dżek cokin, dżek cokin
-Życies lajk det a śniło mi się śniło
-Liwinap widać koko to rzeczywisty ejo
Cdn

Edzio tiktokownik śpiewa
10 dni temu

Także jedziemy hirigoł:
-Eksi lajc enco najc cejkma henc łacziu newa ondusej
-Kim oni są kim my jesteśmy jesteśmy kaliber 44 metry
-Dżastułej aha aha ajlajkec aha aha
-Sandejbeston hunioho silenso oł sandejmonin
-Huza sej łat ranza
-Bigriben bigriben to jest madafaka brzdęk to jest tylko hasla to jest to madafaka
-Baja bongo hej baja bongo hej baja bongo bongo baja
-Tora tora tora ajłin steji łit mi cunajc oo oo
-Seks bomp seks bomp joma seks bomp
-NOWOŚĆ!!! Ena ija ija en olłejs lowju uuuuuuu
-Doncziu kraj cunajc ajstil lowju bejbe
-Giwrułej giwrułej giwrulej nał
-Lajkerap lajkegen letmi egen łaken domen
-Kenajkiki dżesi dżej kenajkiki dżesi dżej
-Julia julisia ileż to już lat kiedy znowu cię zobaczę za 50 lat
-Insejn inde membrejn insejn inde brejn
-To ciocia gucia to jest tylko taka ciocia gucia to pie….ona ciocia gucia o o o
-Jeri sondej in maj hałs maj hałs arili ini e dis holkie la isla dier
-Puczio henzap indije pucziu henzap indije
-Łorc don kamizi cu mi

G.G. Near
10 dni temu

Tak po kolei co tu edek wyśpiewuje to co kojarze)
Eddy Grant, Dave Stevart, WYP3, OT Genasis, Metallica, Kaliber 44, KC & The Sunshine Band, The Bolshoi, Run DMC, Geto Boys, Shazza, Numero Uno, Tom Jones, Whitney Houston, Guns N Roses, Red Hot Chili Peppers, House Of Pain, A Tribe Called Quest, Happy End, Cypress Hill,?, Dead Or Alive, Danzel, FR David

Soplus
10 dni temu

Firmowe Volvo co chwila w serwisie, firmowy Mercedes to samo…. Skoda przez 3 lata tylko wymiana pompy wody (drobny wyciek). Miał pecha i tyle w temacie.

Posiadacz sportage
9 dni temu

Teraz to juz na pewno nikt tego egzemplarza od niego nie odkupi.

Serwisant trabantów
7 dni temu

To są te COVIDOWE auta. Roczniki 2019-2021. Poczytajcie sobie albo obejrzyjcie material na YT „nowe szroty z salonu”. Aut zrobionych miedzy 2019 a 2021 sie nie kupuje

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
7 dni temu

o prosze co z nimi nie tak

Huehue
10 dni temu

wolałbym 10 letnią skodę

Syn Zdzisława
10 dni temu

Ten cwany gapa kupił auto za hajs który PiS dał mu kosztem zwykłych ludzi. Jakoś nie słyszałem tego psa mówiącego cokolwiek o kłamstwie kowidowym. Dobrze że mu się psuje ale wolałbym żeby zaje.bał nim dzwona w drzewo

Jordan
9 dni temu

Kia to gówno

Staty
9 dni temu

Mercedes śmieszek a co robią z tym AMG ZA PONAD BANIE spychologia dobrze ze auto test wytoczył im sprawę oby udało się wygrać i pogrążyć wizerunek naciągaczy

Iwan
8 dni temu

Kontrolke adblue wywala ponieważ silnik wytwarza zbyt dużo NOX. System nie jest w stanie zneutralizować ponadnormatywnej ilości NOX.Na pewien czas pomoże wymiana katalizatora Nox ale nie rozwiąże problemu długofalowo. Softy serwisowe nic nie pomogą bo tylko zmniejszajá czułość systemu.Nie znam tego motoru ale na podstawie innej marki trzeba sprawdzić:
Ilość PPm, jak spadają, ewentualnie test przelewowy wtryskiwaczy, układ rozrządu, zawory wydechowe, zuźycie oleju silnikowego.wymiana poszczególnych elementów układu adblue nic tu nie pomoże.

Kris
8 dni temu

Po przeczytaniu całego artykułu problemów szukał bym po stronie kuny, ewidentnie jest problem po stronie elektryki. Nadgryziona instalacja elektryczna na 99%. Zamiast do serwisu pojechał bym do jakiegoś porządnego elektromechanika. Nie umiejszając nikomu serwisy to tak zwani wymieniacze, oni nie potrafią naprawiać.

To jakaś groteska
10 dni temu

Patrzcie kto napisał artykuł:
https://glamrap.pl/quebonafide-przed-sadem/

Mariusz Jop to nie jest przypadkiem ten pseudo dziennikarz z GR ?

pacino aldente
10 dni temu

Budyn kûrwo robic a nie autami sie rozbijac do tego azjatyckim göwnem baaahahahaahahh

Gruby
10 dni temu

BMW Team moze tez sie wypowie ???

Krzysiek, przyjaciel Billa W.
8 dni temu

Kia to dobre auta. Mam już czwarta. Nie miałem problemów. Chociaż pol roku temu przerzuciłem się ma Mercedesa v300. I tu inna jazda i świetna obsługa. Polecam

Noname
8 dni temu

KIA na nich trzeba! A tego wozidła kijem bym nie dotykał.

Darek
7 dni temu

Wez I podpal sztrucla pod salonem kiji kup inny samochód

Daniel
7 dni temu

Już gdzieś napisałem jeśli diesel to tylko MB BMW AUDI ale nigdy chinol lub Korea oni niepotrafiących robić dieslow pozdrawiam

SzitEK
7 dni temu

po problemach, które go dotykają

wk..Marian
6 dni temu

Ostatnio miałem wielką nieprzyjemność zawrzeć umowę z tym producentem, który po kilku miesiącach oczekiwania na samochód powiadomił mnie i setki innych klientów, że nie wyprodukuje naszych samochodów, ale możemy zamówić sobie je jeszcze raz bez wyposażenia, którego rzekomo nie może wyprodukować (choć w Niemczech jest oferowane) za 10000zł więcej, niż miałem na umówie. Przy składaniu zamówienia obiecywali gwarancję ceny, co rzekomo odróżnia ich od konkurencji, która ma różne praktyki, no i pokazali swoje. Dla mnie firma zupełnie nie poważna, szkoda czasu i nerwów. Warto sobie przejrzeć opinie pod hasłem Kia Polska, jest tam kilkadziesiąt takich historii. Ale nie ma tego złego, w USA mają wielką aferę dotyczącą tysięcy samozapłonów KII, może to opatrzność.

Bartek13
5 dni temu

Jeździłem 3 lata hyundai i30 nowym z salonu, było jeszcze ciekawiej bo do 80000km rozpadł się jeszcze magiel, wtryski, przechodził w tryb awaryjny bez kontrolek(naciskasz gaz np. przy skręcie w lewo a i30 ma Cię w d…. i odcina moc przy 2000rpm) przy tym jeszcze komputer nie pokazywał błędów. Pompa paliwa była wymieniana bo ciekla, sterownik silnika był wymieniany, a wgrywanie nowego oprogramowania było powtarzane 2 lub 3 razy co i tak w niczym nie pomogło. Samochód przy obrotach 1800/1900 (spokojna równomierna jazda) szarpał jak by się paliwo kończyło. Coś tam jeszcze było ale juz tej strychniny nie chce wspominać. Wymiana filtrów i oleju co 15000km. Kia i hyundai to samo scierwo

Buzzzer
4 dni temu

Skoro jest na gwarancji, oddaj im ten szmelc i zażądaj zwrotu kasy. Jak nie, wjedź z impetem przez szybę do szefostwa firmy, podpal ten złom i stwierdź, że teraz chyba hamulce puściły i elektryka się zwarła. Niech grat idzie z dymem.

Ha ha
10 dni temu

Kia to policyjna marka przecież.Co debil nie wiedział o tym.To współczuje.Ja bym się tak nie chwalił na jego miejscu,że jest frajerem skończonym

Darek
7 dni temu

A ja mam stare audi jeżdżę ciągle i nic się nie zapala …kija może być nowa i tak jest gruzem

KIA MAC
10 dni temu

Silniki które zacierają się po 5tys km:D:D

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu
Reply to  KIA MAC

za mało wazeliną smarował

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu

aż dziwne że znowu nie pie.rdoli o tym jak przestał pic tylko jakaś śmieszna aferka z autem dla atencji

Anus Alfa
6 dni temu

Przeciez pier doli ze to gorzej wydany szmal niz uzywki z czasow jak lal w majty po wodeczce i herze. Na pogrzebie starego trojkata by wcisnal jakim to nie jest ocelencem

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
10 dni temu

edzio listonosz > kękę listonosz

Popularne