Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę zdobył platynową płytę w dniu premiery

Album „Mr. KęKę” sprzedał się w 30-tysięcznym nakładzie.

Opublikowany

 

Preorderowe i limitowane wydanie nowej płyty radomskiego rapera miało nakład 20-tysięcy egzemplarzy. Dwa miesiące przed premierą album „Mr KęKę” spełnił warunki przyznania złotej płyty. Dzisiaj, w dniu premiery krążka dowiedzieliśmy się, że KęKę sprzedał 30-tysięcy egzemplarzy. Tym samym album „Mr KęKę” osiągnął status platynowej płyty.

Oto cały wpis rapera:

Podobno jeśli muzyka potrafi pomóc choć jednej osobie, to ma sens. Ta płyta ma sens. Pomogła. Mi. Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem.

Smutek, frustracja, depresja, złość, bezsilność. Myślę, że czujne ucho z łatwością wychwyci które numer pisałem „wtedy”. Wraz z postępem prac, choć nie tylko one miały na to wpływ, wszystko zaczęło powoli się prostować, a jaśniejsza strona mocy wzięła górę nad tym co złe.

To też myślę,że słychać. Jest na „Mr KęKę” sporo humoru i luzu. Pierwszy raz w moimi życiu muszę/chcę przeżywać swoje sprawy/emocje bez podpórek w substancjach. Bywa więc różnie i to RÓŻNIE/RÓŻNORODNIE przekazałem Wam.

I to po raz kolejny pomogło mi uporać się z tym co akurat przeżywałem. Wy przy okazji macie album. Album który w dzień premiery spelnił warunki na PLATYNOWĄ PŁYTĘ!!!! Robić swoje. TO MA SENS!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podobno jeśli muzyka potrafi pomóc choć jednej osobie, to ma sens. Ta płyta ma sens. Pomogła. Mi. Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem. Smutek, frustracja, depresja, złość, bezsilność. Myślę, że czujne ucho z łatwością wychwyci które numer pisałem "wtedy". Wraz z postępem prac, choć nie tylko one miały na to wpływ, wszystko zaczęło powoli się prostować, a jaśniejsza strona mocy wzięła górę nad tym co złe. To też myślę,że słychać. Jest na "Mr KęKę" sporo humoru i luzu. Pierwszy raz w moimi życiu muszę/chcę przeżywać swoje sprawy/emocje bez podpórek w substancjach. Bywa więc różnie i to RÓŻNIE/RÓŻNORODNIE przekazałem Wam. I to po raz kolejny pomogło mi uporać się z tym co akurat przeżywałem. Wy przy okazji macie album. Album który w dzień premiery spelnił warunki na PLATYNOWĄ PŁYTĘ!!!! Robić swoje. TO MA SENS! #MrKęKę #PlatynowaPłyta #Sens

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
WnukTedego

Wolałem KęKę gdy pił , wolałem Tau’a gdy ćpał , wolałem czasy gdy nikt nie wstawiał przed ksywę „Young” . Pozdro dla kumatych

chuj

WOLAŁEM MENELA Z CHAMSKICH I ODIUM.

WnukTedego

A ja z płyty roku

eklerka papieska

Nie słucham od Jego przemiany, ale szacun za wygrywanie życia

Ķ U H W A

BRAWO, ZROBIŁEŚ TO!
TEDZIK NAWET ZŁOTA NIE MOŻE ZDOBYĆ. BEKA Z WIEPRZA.

ajatollah glamrapu

>Wolałem KęKę gdy pił , wolałem Tau’a gdy ćpał
taka prawda, kazdy artysta ktore buduje swoja tworczosc w depresji, nienawisci do swiata bedac uzaleznionym od narkotykow to najlepszy artysta bo wtedy z muzyki plyna prawdziwe emocje prosto z wnetrza

Carolus Rex

Lepiej,żeby Kękę zdobywał platynowe płyty, niż jakieś multie,igi czy tymki.

stefan

Blacha 2115 tyle płyt sprzedaje na jednym koncercie w Energy 2000 w Przytkowicach.

Odb

KęKę zdobył platynowe dildo w dniu premiera

dv
Chujcieto

Gdzie tą płytę można ściągnąć w wersji FLAC? Pytam bo mi peba zamknęli.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Gal Anonim

Brawo

DzikiTibijczyk

Robi wrażenie.

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Obciągnąłbym mu

Trystydycymyt

Ja też

KURWA

luczjano twoja stara to KURWA

WnukTedego

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Maciej Owicki

chuj na wasze obsrane drogi

Kawał byka co fika

Kto to kupuje xD flow z syntezatora mowy z którego korzysta pener przy pisaniu swoich gniotów, tfu na baranów xD

Popularne