Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę zdobył platynową płytę w dniu premiery

Album „Mr. KęKę” sprzedał się w 30-tysięcznym nakładzie.

Opublikowany

 

Preorderowe i limitowane wydanie nowej płyty radomskiego rapera miało nakład 20-tysięcy egzemplarzy. Dwa miesiące przed premierą album „Mr KęKę” spełnił warunki przyznania złotej płyty. Dzisiaj, w dniu premiery krążka dowiedzieliśmy się, że KęKę sprzedał 30-tysięcy egzemplarzy. Tym samym album „Mr KęKę” osiągnął status platynowej płyty.

Oto cały wpis rapera:

Podobno jeśli muzyka potrafi pomóc choć jednej osobie, to ma sens. Ta płyta ma sens. Pomogła. Mi. Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem.

Smutek, frustracja, depresja, złość, bezsilność. Myślę, że czujne ucho z łatwością wychwyci które numer pisałem „wtedy”. Wraz z postępem prac, choć nie tylko one miały na to wpływ, wszystko zaczęło powoli się prostować, a jaśniejsza strona mocy wzięła górę nad tym co złe.

To też myślę,że słychać. Jest na „Mr KęKę” sporo humoru i luzu. Pierwszy raz w moimi życiu muszę/chcę przeżywać swoje sprawy/emocje bez podpórek w substancjach. Bywa więc różnie i to RÓŻNIE/RÓŻNORODNIE przekazałem Wam.

I to po raz kolejny pomogło mi uporać się z tym co akurat przeżywałem. Wy przy okazji macie album. Album który w dzień premiery spelnił warunki na PLATYNOWĄ PŁYTĘ!!!! Robić swoje. TO MA SENS!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podobno jeśli muzyka potrafi pomóc choć jednej osobie, to ma sens. Ta płyta ma sens. Pomogła. Mi. Napisałem już parę płyt w abstynencji od alkoholu i narkotyków. Moja przygoda z trzeźwieniem trwa już parę lat. Jednak kiedy na początku 2018 r. , po konsultacji z lekarzem, postanowiłem odstawić też farmakologię pomagającą mi w mojej walce z depresją, wszystko okazało się ciut trudniejsze niż przypuszczałem. Smutek, frustracja, depresja, złość, bezsilność. Myślę, że czujne ucho z łatwością wychwyci które numer pisałem "wtedy". Wraz z postępem prac, choć nie tylko one miały na to wpływ, wszystko zaczęło powoli się prostować, a jaśniejsza strona mocy wzięła górę nad tym co złe. To też myślę,że słychać. Jest na "Mr KęKę" sporo humoru i luzu. Pierwszy raz w moimi życiu muszę/chcę przeżywać swoje sprawy/emocje bez podpórek w substancjach. Bywa więc różnie i to RÓŻNIE/RÓŻNORODNIE przekazałem Wam. I to po raz kolejny pomogło mi uporać się z tym co akurat przeżywałem. Wy przy okazji macie album. Album który w dzień premiery spelnił warunki na PLATYNOWĄ PŁYTĘ!!!! Robić swoje. TO MA SENS! #MrKęKę #PlatynowaPłyta #Sens

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 
19 komentarzy
19 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
2 lat temu

Wolałem KęKę gdy pił , wolałem Tau’a gdy ćpał , wolałem czasy gdy nikt nie wstawiał przed ksywę „Young” . Pozdro dla kumatych

chuj
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

WOLAŁEM MENELA Z CHAMSKICH I ODIUM.

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  chuj

A ja z płyty roku

eklerka papieska
2 lat temu

Nie słucham od Jego przemiany, ale szacun za wygrywanie życia

Ķ U H W A
2 lat temu

BRAWO, ZROBIŁEŚ TO!
TEDZIK NAWET ZŁOTA NIE MOŻE ZDOBYĆ. BEKA Z WIEPRZA.

ajatollah glamrapu
2 lat temu

>Wolałem KęKę gdy pił , wolałem Tau’a gdy ćpał
taka prawda, kazdy artysta ktore buduje swoja tworczosc w depresji, nienawisci do swiata bedac uzaleznionym od narkotykow to najlepszy artysta bo wtedy z muzyki plyna prawdziwe emocje prosto z wnetrza

Carolus Rex
2 lat temu

Lepiej,żeby Kękę zdobywał platynowe płyty, niż jakieś multie,igi czy tymki.

stefan
2 lat temu

Blacha 2115 tyle płyt sprzedaje na jednym koncercie w Energy 2000 w Przytkowicach.

Odb
2 lat temu

KęKę zdobył platynowe dildo w dniu premiera

dv
2 lat temu
Chujcieto
2 lat temu

Gdzie tą płytę można ściągnąć w wersji FLAC? Pytam bo mi peba zamknęli.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Gal Anonim
2 lat temu

Brawo

DzikiTibijczyk
2 lat temu

Robi wrażenie.

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)
2 lat temu

Obciągnąłbym mu

Trystydycymyt
2 lat temu

Ja też

KURWA
2 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

luczjano twoja stara to KURWA

WnukTedego
2 lat temu

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Maciej Owicki
2 lat temu

chuj na wasze obsrane drogi

Kawał byka co fika
2 lat temu

Kto to kupuje xD flow z syntezatora mowy z którego korzysta pener przy pisaniu swoich gniotów, tfu na baranów xD

Popularne