News
Kodak Black stawia się w rzędzie z Nasem i mówi: „Tupac jest legendą, bo umarł”
Raper wywołuje sporo kontrowersji.

21-letni raper jest w ostatnich dniach na nagłówkach wszystkich mediów. To za sprawą odważnych wypowiedzi, które publikuje na swoim Instagramie. Kodak Black porównuje się do Nasa i Biggiego oraz wypowiada się na temat Tupaca.
„Jestem najlepszym raperem na scenie”
Na początku marca raper z Florydy zaatakował Young MA oraz Lil Wayne’a. – Powinieneś umrzeć, kiedy byłeś dzieckiem – mówił o Weezym. Teraz stwierdził, że jest najlepszym raperem na scenie porównując się do największych legend. – Jestem najmocniejszym młodym czarnuchem. Jestem najlepszym raperem na scenie, przysięgam. Kiedy mówisz o mnie, powinieneś zaliczać mnie do grupy, gdzie jest Tupac, Biggie i Nas. Rozumiesz? Posłuchaj moich kawałków – stwierdził.
Kodack Black lepszym raperem od Tupaca i Biggiego?
Podczas kolejnej transmisji na żywo raper postanowił bronić wcześniej postawionej tezy. – Ludzie próbują mi wmówić, że nie mogę stawiać się w jednym rzędzie z Tupaciem i innymi. Właściwie to jestem lepszy od nich. Wiecie dlaczego? Bo żyję tym, o czym rapuję. Oni są legendami, bo umarli – oświadczył.
Wypowiedzi młodego rapera budzą wśród słuchaczy wiele emocji.

-
News1 dzień temu
Dziwne zachowanie Fabijańskiego po przegranej walce
-
News4 dni temu
TPS „wyjaśnia typa w autobusie”
-
News2 dni temu
Boxdel ciśnie Palucha i jego „psy” oraz ma dla niego propozycję
-
News3 dni temu
Sentino staje w obronie Popka
-
News1 dzień temu
Fame 17: Wac Toja nokautuje Fabijańskiego w 35 sekund
-
News4 dni temu
Ecnavelo trafiona egzotyczną strzałą Amora
-
teledysk5 dni temu
Tede i O.S.T.R. jako pracownicy pizzerii „TEOS”
-
News3 dni temu
Polska Wersja zmiażdżyła OLiS
Miałem kiedyś kodaka.Naprawdę niezły aparat
Legendarny Tupac w rzędzie z nasem stawiają umarłego kodak blacka
Można by rzec że Kodak jest legendarny bo umarł xD
Ale Tupaca to ty szanuj czarnuchu!
Był legendą bo umarł? A za życia to niby co? Nie był legendą?
Są tacy ludzie, z takim czymś (nazywają to charyzmą) że stają się rozpozbawalni i uwielbiani. Zgon to tylko potęguje. Masa takich ludzi była. Prince, David Bowie, Magik,Chada. Ale też Elvis, Morison, Niemen, Riedel.
Zupełnie inaczej się sprawy mają z Jantar czy Aliah. Śmierć napędziła koniunkturę i nabiła +100 do sławy.
Reasumując. Bambo jeden z drugim ma ból dupy że zapierdalają, a do legendarności im daleko.
Święte słowa Trystydycymyt.
Zaraz się zaćpa albo mu łeb odstrzelą i tyle będzie z tego jęczącego śmiecia w rurkach. Nikt o tobie nie wspomni. Tego kodak sraka to nawet do ekstrmentów Nasa i Tupaca bym nie porównał.
cydży zamknij mordę bo jesteś najbardziej tępym hejterem na ziemi
CHADA XDDDDDDDDDDDDDD
KODA SLUCHEJ NO.TY HUJU JEBANY NIE JESTES JAK NAS A TYM BARDZIEJ JAK PAC WIEC SSIJ JAJA
Wy głupie cwoki! 2pac był legendą już za życia! A ten jebany czarnych kodack black zapomniał że w księdze rekordów Guinnessa 2pac się zapisał jak żył.
Gdyby 2pac żył to ten śmieć by nawet ryja nie otworzył …. szkoda czasu na takie ścierwo
To jest smieszne jak gościu sie sam porównuję do legendy Hip Hopu
Czarnuch wywyższa. To my fani „decydujemy” w pewien sposób kto jest w rzędzie z kim
Tak myślę
Ktoś tu potrzebuje atencji na gwałt
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA GRZYBIE LINUKSIARZU
Ja nawet nie wiem kim jest Kodak, a reszte znam lub kojarzę także jego „legendarnosc „niczym więcej niż wodą sodowa przyjebana do łba
Amerykańska wersja bedoesa. Podobne brednie.
Hahaha hahaha hahaha hahaha posłuchaj stickego z Onyx ciśnie cię kodaczku po całości.
mam nadzieje ze go kurwa snajper zdejmie wkrotce….
Opublikowany 8 godzin temu Przez Maxymilian Hozer
16:27 7
Temu szczeniakowi pomieszało się w bańce.Durny gnojek!!!!
Co za łeb xD Dobrze, że się porównuje do innych czarnuchów bo do Eminema to nie ma żadnego podjazdu.
ZARAZ CZARNE DINOZAURY, KTÓRE OSTATNIĄ DOBRĄ PŁYTĘ NAGRALI W 1995 BĘDĄ Z NIM JECHAĆ JAK Z KURWĄ
MYŚLĘ TUTAJ O SNOOPIE PRZEĆPAŃCU NP.
SNOOP DAŁ DOBREGO MATERIAŁU TROCHĘ PO 95
Czy jest najlepszym raperem czy nie to nie mnie oceniać, bo nie słucham rapu. Ale co do tego, że Tupac jest legendą, bo umarł, to ma całkowitą rację. To samo było z Prince’m, Davidem Bowie, Magikiem itd. I to samo teraz dzieje się z „legendarnym” Chadanem.
2Pac lirycznie wszystkich wyprzedzał, był jednym z pionierów i już za życia był ceniony i uznawany za żyjącą legendę.
Hahaha te rapowe przyklady to fest dales. Akurat magik byl w miare rozpoznawalny przez kalibra aczkolwiek paktofonika wypromowala sie dopiero po jego smierci wiec tu w nalym procencie masz racje. 2pac i chada to tez zle przyklady, chada featy z z czolowka, wydawal w najpopularniejszej (co nie znaczy ze najlepszej muzycznie) wytworni ktorej w sumie byl twarza, zlote plyty, wyswietlenia wystepy juz na molescie etc. 2pac tak samo jak chada znajomosci z celebrytami(mike tyson?), milionowe kontakty znana wytwornia i featy z legendami tyle ze po smierci stal sie bardziej rozpoznawalny przez nierapowy mainstream i malolatow. Nie zawsze zgon = popularnosc przyklady na szybko Zjawin, Orzeu, Leh, David Kupler.