Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Kolejna zagadkowa produkcja Rogala DDL

Co raper ma wspólnego z filmem „Poranek Kojota”?

Opublikowany

 

Dywagowaliśmy wczoraj na temat zaszyfrowanego przekazu Rogala DDL, tymczasem raper udostępnił kolejną zapowiedź nowego projektu. Tym razem raper zaprezentował blisko 5-minutowy filmik zatytułowany „rogal ddl / miszyn / reddot / awpb / S01E01 (trailer)”. Przez pierwszą część nagrania słyszymy fragment filmu „Poranek Kojota” z 2001 roku w reżyserii Olafa Lubaszenki.

W opisie możemy przeczytać: „atmosfera wyjebkowo podhujkowo bajeczna przyjacielu. smoki ng seriosly harms you and others around you”.

Poniżej zobaczycie materiał.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
3 lat temu

To techno zajebiście pasuje do Rogala, bo technicznie jest on najwyżej średni. Na takich bitach można zupełnie dowolnie nawinąć, co nie dość że maskuje jego braki to przy tej stylówie stwarza niepowtarzalny klimat. Zresztą zawsze to jakaś odmiana na tej smutnej jak pizda scenie, co nie?

Kaczan120
3 lat temu

No kurwa przyznam ci rację ale ogólnie rogal kładzie nacisk na samą wartość tekstu, ukryty przekaz etc a nie na samą technikę

Twój stary
3 lat temu
Reply to  Kaczan120

YEBATZ SADY I TYMPODOBNE INSTYTUCJE

18:43
3 lat temu

Dokładnie

Ma specyficzny styl Swój

never
3 lat temu

Naprawdę Rogal robi się coraz ciekawszy!

A$AP SMROKU
3 lat temu

ROGAL NA DOŻYWOTNIM A RESZTA OPIERDALA PAŁĘ STAREJ HEHEH A NO I JEBAĆ ŻYDA CHOCIAŻ WPADA W UCHO

18:43
3 lat temu

16:09

Xcccccc
6 miesięcy temu

Jest to frajer, konfident który sprzedał swoich dilerów na Pradze. Zarażony HIV, HcV, który zaraził swoją babę Monikę Kazimierczak żeby być jednością w jego znaczeniu i mieszka w Otwocku na Armii Krajowej 47. Raka krwi ma. Dostał wpierdol został przekopany przez Gitow i prawie mu złamali kręgosłup, obojczyk – dobrze zrobili bo ubrania chciał zajebac. Po trafieniu do ZK w Przytulach Starych ma mieć opinie cwela bo w innym ZK miał aferę z udziałem Gitow. Git starej daty dotknął go kindybalem w ramię za to że ukradł rzeczy innego Człowieka i szabla jego dziadka która występuje w teledysku Siema została sprzedana na aukcji internetowej za 1000 zł za substancje psychoaktywne. Z CS został wyjebany za to że jest konfidentem, koszulki i płyty – hajs przecpal. Ćpał heroinę i mefedron w CS. Jest chory psychicznie. Ojciec gad w więzieniu. Ma iść siedzieć za kradzież elektronarzędzi o wartości 800 zł. Ma matkę nauczycielkę i dziecko chore z poprzedniego związku. Ma kile, 13 cm

xxx
3 lat temu

po paruch dniach rogal zablokował tego trajlera

Popularne