Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny gość na płycie Kafara

Opublikowany

 

W ostatnich dniach Kafar jest bardzo aktywny. W poniedziałek otrzymaliśmy nowy klip z udziałem Hinola, a następnie w sieci pojawiła się parodia akcji Solara stworzona we współpracy z pozostałymi reprezentantami Dixon37.

Po zakończeniu żartów dzisiejszym filmem, Kafar wraca do promocji swojej płyty, ujawniając kolejnego gościa na "Panaceum 2".  Jest nim niedawny "przeciwnik" w żartach – Rest Dixon37, którego usłyszymy w utworze "Widzimy się na miejscu" produkcji Klimsona. Poza Restem pojawią się w nim także jeszcze dwaj inni gości, których poznamy niebawem.

 

Płyta w zestawie limitowanym dostępna jest na stronie www.kafardix37.pl – głównej stronie promocyjnej płyty. Z informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się, że nowy album Kafara zawiera 16 utworów, a w edycji limitowanej dostępnej tylko w sklepie www.districtarea.pl znajdziemy także plakat, wlepki, autograf rapera oraz płytę-niespodziankę. Wytwórnia zapowiada, że to nie wszystko – w trakcie preorderu mamy otrzymać dodatkowe informacje na temat  specjalnej zawartości książeczki.

 

Zamów album: Kafar – "Panaceum 2: Trzeba żyć"

 

Poprzednia solówka Kafara – "Panaceum" – zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 – "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

 

DistrictAREA i Kafar prowadzą obecnie akcję powolnego ujawniania gości "Panaceum 2". Dotychczas zapowiedziano już Hinola, Bonusa RPK, Arcziego Szajkę i Profusa PPZ. Wszystkich gości poznać mamy do końca października.

 

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

 

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

0 0 votes
Article Rating
 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
rap polski gówno
3 lat temu

patus ma ospę 🙂
jakie to smutne 🙂
20 lat na scenie, 100 płyt o tym samym 🙂
co za śmiecie

DamianekHeheszki
3 lat temu

Jeśli jest taki sam jak typ z linku to nie ma sensu sprawdzać numeru
pozdro
https://www.youtube.com/watch?v=lVip2ACR_zY

dasdas
3 lat temu

Proszę streszczenie:
Bloki, w życiu ciężko, podnoszę się po klęsce, przejdź się w moich butach, jebać konfidentów, bratu trzeba pomóc, jebać politykę, nie mów nic nikomu.

Deflepard
3 lat temu

To po chuj tu wchodzisz kurwo nie myta, wypierdalaj cwelu z rodowodem

Synalek
3 lat temu

Teraz każdy gość będzie ogłaszany? Rest… to było do przewidzenia.
Kolejni potencjalni goście (nie wiem jacy zostali już ujawnieni): Bonus RPK, Kaczor BRZ, Arczi Szajka, TPS, Dudek P56, Warunia i jego ziomek z ciążą, Hinol i Jano, Rogal DDL.

Także darujmy sobie codzienne wpisy o nowym gościu na płycie Karafki.

Flimson
3 lat temu
Reply to  Synalek

Ładnie dojebałeś „ziomek z ciążą” hahahahahahaha chodziło o płozę? yyyyyy o kłyzę, hahahahhahaha grubo, grubo dobra beka

Synalek
3 lat temu
Reply to  Flimson

Dzięki mordo 😀 taak o kłyzę chodziło.
Props dla niego za brak 3 literowego skrótu typu MPK lub RPK

cydży
3 lat temu
Reply to  Synalek

DO KOLEKCJI JESZCZE MOZNA DORZUCIC TAKIE PATUSY JAK: MURZYN ZDR,ŻARY JLB,NIETOPERZ SGP,KACPER HTA, ADRIAN MTK, DAMIAN WSM, ARECZEK PRG, RADAR WSP,KISZŁO BRT, MARA MDM, BARTEK BRT,SPORTOWIEC SCH, KRUSZEK M3,WILU TDK,GRZYBEK WNM, KANAR NM, KOCIMBA WNU, KURI RC,FABI MZR,SUHY NKT,BILET MS NO MAM TUCH KURWÓW W CHUJ SPISANYCH , BEKA PRZEOKRUTNA Z BEZMÓZGOWCÓW.

Deflepard
3 lat temu
Reply to  cydży

Widze , że znasz ksywy wszystkich ulicznych raperów props cydzy kurwo cwelu prostytutko męska

cydży
3 lat temu
Reply to  Deflepard

CO Deflepard KURWO , RUCHALI CIE WSZYSCY Z MOJEJ LISTY TY PRZECWELONA ŚCIERO.

Bogus L.
3 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=knMlTU-xoZg
Boguslaw Linda Vs Sentino
Pojedynek na slowa pieczetujacy dekret o terrorze na pol Polski, nie rozumiesz?!

emanodix
3 lat temu
ehhe
3 lat temu

Wielka mi kurwa tajemnica wszystkie patusy z Dix 37 będą na tym tracku

miras x
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=Yr8iFOp2oTY PUNKT WIDZENIA projekt 126

Popularne