Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Kolejny raper dołącza do line-upu SB Ffestivalu Vol. 3

Na imprezie spotkają się ludzie w dalszy i bliższy sposób związani z SB Maffiją, ale jak się okazuje nie tylko.

Opublikowany

 

Logo SB Festivalu

SB Ffestival Vol. 3 po raz drugi zagości w warszawskiej Stodole 2 marca 2019. Kolejnym ogłoszonym artystą organizowanego przez SOLD Out Agencję i SBM Label festiwalu jest Sarius!

Ponad 10 lat po zawiązaniu duetu Solar/Białas w Warszawie odbędzie się impreza na której spotkają się wszyscy ludzie w dalszy i bliższy sposób związani z SB Maffiją, ale jak się okazuje nie tylko. Po ogłoszeniu DJ’a Johnego, Białasa, Lanka i Solara można było spodziewać się kolejnych ksywek artystów wydających albumy w SBM Label. Nie tym razem.

Święcący kolejne sukcesy ze swoją marką Antihype raper z Częstochowy, który od debiutu w Asfalcie skupiał na sobie coraz większą uwagę żmudnie wydeptując drogę pod górę, również zaprezentuje swoje umiejętności na scenie w Stodole 2 marca 2019. Bilet na SB Ffestival Vol. 3 są dostępne do zamówienia online oraz w sklepach Empik w całej Polsce.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pomidor

3/4 osób przyjdzie dla Sariusa, dla Króla Pomidora przyszliby wszyscy

Pan Czlajn

Nawet jedynki tomba

Jajasz

Co to kur jest esbecka mafia? Haha kolejne pedały w rurkach od prady są raperami? Niedługo trynkiewicz będzie raperem. Przecież te wacki nawet nie wiedzą co znaczy hip hop i skąd się to wzieło

Paati

Zmarnuje się Sarius, utożsamiając się z tymi SB Łakami :/

Twój Starry Potter

Twoja stara już się marnuje utożsamiając się z tobą

Paati

Ahahaha, czego się można spodziewać, po typie co ma w nicku Stary, że pojedzie po ojcu albo matce 😉 bardzo twórczy nick, koledzy pomagali? Widzę fanboy, pedałow multich, igich, i bedogówna, idź im te tłuste włosy pucuj.

Odb

Ffestival raper Line Vol. dołącza kolejny do 3 – upu SB.

Grzegorz

Haha, to jest dobre! <3 Bardzo śmieszne ziomalu, serwus! 🙂 Grzegorz

Odb

Bardzo dobre Grzegorz, to jest śmieszne ,serwus! Haha ziomalu 3<

Popularne