Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny raper spoza NWJ, który zagra na 42. urodzinach Tedego

Po ogłoszeniu Wac Toja, ekipa Wielkie Joł kolejny raz zaskakuje.

Opublikowany

 

Wytwórnia Wielkie Joł właśnie ogłosiła kolejnego gościa, który zagra na tegorocznej imprezie urodzinowej Tedego. Tym gościem jest nie kto inny jak Bonson.

Przypomnijmy, że to już drugi po Wac Toja raper niezwiązany z NWJ, który wystąpi na tym wydarzeniu i jak zapowiada Wielkie Joł to jeszcze nie koniec, bo kolejni goście będą ogłaszani w nadchodzących dniach.

Imprezy urodzinowe Tedego w Mielnie mają wieloletnią tradycję. Przez niespełna 10 lat odbywały się w mieleńskim klubie Bajka, by finalnie przenieść się do większego lokalu, czyli koszalińskiego amfiteatru. Teraz, gdy ten jest w remoncie Ekipa NWJ postanowiła zaprosić fanów ponownie do Mielna. Przy współpracy z Centrum Kultury w Mielnie i FreshNDope koncert urodzinowy Tedego „Ostatnie Mielno” odbędzie się na Stadionie Miejskim.

Wszyscy Ci, którzy byli kiedykolwiek na Urodzinach Tedego wiedzą, że Mielno w te dni tętni rapem. Wszystko ma jednak swój kres – Mielno zmienia charakter na zdecydowanie mniej imprezowy, więc wszystko wskazuje na to, że to ostatnie takie wydarzenie w tym miejscu. Jeżeli zatem zastanawialiście się kiedyś nad wzięciem udziału w tej imprezie to być może jest to ostatnia szansa. Bilety można zakupić na stronie Ticketos.pl

Przez te lata na koncertach pojawiło się kilka kolejnych fal słuchaczy, ale są i tacy, którzy nie opuścili żadnych urodzin i teraz przyjeżdżają już z nastoletnimi dziećmi. Dołączcie do nas, bo Wszyscy Jesteśmy NWJ! – dodaje Tede.

Popularne