Sprawdź nas też tutaj

News

Komedia Netflixa z udziałem raperów

Trailer „The After Party” jest już dostępny.

Opublikowany

 

Wiz Khalifa raper
Wiz Khalifa

Netflix pokazał zwiastun nowej komedii „The After Party”. Oprócz zawodowych aktorów na ekranie zobaczymy też naturszczyków w postaci artystów hip-hopowych. Zagrają m.in. Wiz Khalifa, French Montana i DJ Khaled.

Film „The After Party” opowiada historię młodego rapera, którego koncert stał się hitem sieci. Nie jest to jednak powód do dumy. Kiedy chłopak myśli, że jego kariera jest zakończona, przyjaciel zaprasza go na szalone after party.

W obsadzie znaleźli się Kyle Harvey, Harrison Holzer, Shelley Hennig, Jordan Rock, Amin Joseph, Andy Buckley i Blair Underwood. Zobaczymy też gościnne występy takich gwiazd muzyki jak Wiz Khalifa, French Montana, DJ Khaled, Ski Mask the Slump God, Desiigner, Pusha T, Jadakiss, Tee Grizzley i Young M.A.Premiera produkcji odbędzie się 24 sierpnia.

„Rolling Papers 2” od Wiza Khalify

13 lipca ukazał się długo oczekiwany album rapera „Rolling Papers 2”. Wiz Khalifa przygotował prawdziwą petardę w postaci aż 25 utworów. Gościnnie pojawili się Ty Dolla $ign, Snoop Dogg, Gucci Mane, Swae Lee z Rae Sremmurd i Partynextdoor. Za produkcję odpowiadają m.in. E. Dan, Sledgren, TM88 i Young Chop. Album zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard notując 84 miliony streamów. W pierwszym tygodniu sprzedał się w 80 tysiącach egzemplarzy z czego 14 tysięcy były to kopie fizyczne.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
_aqq_
4 lat temu

Pan Jackowski w swojej książce „Jasnowidz na policyjnym etacie” był uprzejmy napisać: „Nie interesowały mnie jakieś abstrakcje w rodzaju «Jak wyglądało życie za czasów Mikołaja Kopernika?»”.

Pozwolę sobie stwierdzić, że dokładne informacje sprzed kilku tysięcy lat potrafią być bardziej istotne dla świata, niż dane o okolicznościach zejścia jakiegoś współczesnego idioty. :)))

0000000000
4 lat temu
cydży
4 lat temu

sami dobrzy raperzy procz pusha t i jadakissa

djdecks
4 lat temu

POLSKI RAP TO JEDNA WIELKA KOMEDIA

_aqq_
4 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

Ułaskawienie – prawo łaski nadane określonemu organowi władzy wykonawczej lub ustawodawczej, z którego uprawniony korzysta najczęściej poprzez uwolnienie od dalszego procesu sądowego lub od zasądzonej kary.
Ułaskawienie jest tradycyjną prerogatywą głowy państwa; w Polsce uprawnienie to przysługuje Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%82askawienie

Nie ma takiego systemu, w którym prawo do ułaskawiania mogłoby być cedowane na grupę przedstawicieli, a ci udzielaliby ułaskawienia dowolnej osobie po wyrażeniu przez nią skruchy.
Przeczyłoby to podstawowej zasadzie sprawiedliwości, którą jest zasłużona kara.

Jest to kolejny dowód na to, że sakrament pokuty w religii chrześcijańskiej nie ma żadnych podstaw #uprawnienia.

https://cont5.naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/08/kler-640×360.jpg

_aqq_
4 lat temu

Dlaczego zatem chrześcijaństwo stało się jedną z dominujących religii?

1. Jezus jest Sędzią Umarłych – tyle, że nie jedynym; konflikt w interpretacji Prawa między Sędzią Umarłych a dwunogą małpą desygnowaną na stanowisko lokalnego prawnika ma swoje konsekwencje – w tym przypadku był to upadek Rzymu i ustanowienie w nim stolicy chrześcijaństwa (o zburzeniu Świątyni Jerozolimskiej nawet nie wspomnę) #kara #no mercy
2. Ewangelie są relacjami świadków; wiarygodność takich relacji chętni mogą przemyśleć na podstawie filmu „Rashomon” Akiro Kurosawy; sama treść nauk była sprawą drugorzędną wobec podstawowej misji chrześcijaństwa – szerzenia wiedzy #nauka pisania i czytania
3. W wyścigu między chrześcijaństwem a islamem zaważyła zdolność do podbicia Nowego Świata #armada

http://www.zsrudka.cba.pl/wp-content/uploads/2017/06/informacja1.jpg

_aqq_
4 lat temu

Postrzeganie pozazmysłowe – rzekoma umiejętność zdobywania informacji poznawczej inaczej niż za pomocą znanych zmysłów, tzn. na przykład wzroku, słuchu, węchu, smaku, dotyku lub propriocepcji (zmysłu orientacji przestrzennej własnego ciała).
Typy postrzegania pozazmysłowego
– postrzeganie zdarzeń w innym miejscu i czasie (jasnowidzenie, prekognicja, retrokognicja)
– postrzeganie rzeczy niewidocznych dla innych (widzenie aury)
– zdolność do komunikacji (bez środków technicznych) z ludźmi będącymi daleko (telepatia), nieżyjącymi (jako medium) lub przebywającymi w innych wymiarach (projekcja astralna).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Postrzeganie_pozazmys%C5%82owe

Retrokognicja − odmiana jasnowidzenia umożliwiająca widzenie zdarzeń przeszłych, odbieranych z wymiaru normalnie niedostępnego. Zjawisko zaliczane jest do pseudonauki, ponieważ oficjalna nauka stoi na stanowisku, iż nie istnieją wiarygodne badania potwierdzające jego istnienie. Druga strona natomiast twierdzi, że nauka specjalnie zaprzecza istnieniu tego zjawiska, ignorując dowody.
Najsłynniejszym w Polsce, żyjącym obecnie retrokognitą jest Krzysztof Jackowski z Człuchowa, który potrafi – posiadając osobiste rzeczy ofiary – określić przebieg zbrodni. Krzysztof Jackowski posiada kilkaset dokumentów wydanych przez policję, z podziękowaniami za owocna współpracę, w tym wiele dokumentów z podziękowaniami za dokładne wskazanie miejsc, w których potem znaleziono ciało.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Retrokognicja

Popularne