Sprawdź nas też tutaj

News

Konflikt Laikike1 i Bobaira? „Level Up’y” zniknęły z sieci

Artyści kłócą się na forum publicznym.

Opublikowany

 

laikike1
Laikike1

Na przełomie roku Laikike1 i Bobair opublikowali dziesiąty „Level Up”, czym zamknęli popularną serię, która powstawała przez ostatnią dekadę. W lutym pojawiła się wersja fizyczna płyty ze wszystkimi dziesięcioma kawałkami, które ku naszemu zaskoczeniu właśnie zniknęły z sieci.

Bobair: „Za brak 'Levelów' odpowiada Laik”

Wszystkie kawałki z serii „Level Up” zniknęły nagle z Youtube’a. Bobair poinformował wczoraj za pośrednictwem FB, że winę za to ponosi Laikike1. – Kochani. Za brak „Levelów” na Youtube odpowaida tylko i wyłącznie Laikike1. Do niego kierujcie pretensje. taka prawda – napisał. Przed chwilką otrzymaliśmy odpowiedź samego rapera.

Laik odpowiada

Raper poinformował kilka minut temu, że nie stoi za usunięciem kawałków, bo nie ma dostępu do konta na Youtube, na którym były one udostępnione. – Bober niedawno napisał, że za usunięcie „Leveli” jestem odpowiedzialny tylko i wyłącznie ja. Tomasz, odpowiedz mi więc proszę na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: jakim cudem udało mi się to zrobić, jeżeli wszystkie były na Twoim kanale? – zapytał raper, po czym dodał w komentarzu: – Nie będzie żadnej inby. To jest z mojej strony koniec tego tematu.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Miodowe Lata
2 lat temu

Słyszycie to? Ten przeraźliwy jęk? To na ślizgu frajerom dupa pęka!

Odb
2 lat temu
Reply to  Miodowe Lata

Bobairowi zniknęły sieci. Level Upy konfliktują z Laikike1.

Konrad
2 lat temu

„Moje wokale byly na twoim dysku twardym pedale ty”
„Po co robiles nu ten bit, kochasz go kurwa?”

czerwony młotek
2 lat temu
Reply to  Konrad

Klasyg!

ProfesorNauk
2 lat temu

Chujowa akcja promocyjna.. Nikt tego gówna nie sprawdza więc trzeba wywołać fake konflikt po którym wsadzą se po chuju do dupy i kawałki wrócą na youtube.

Karolson1
2 lat temu

A chuj z tym pseudointelektualnym gownem, jedynie bity bobra robily robote

Dob
2 lat temu

Pewno Laik sam usunął jak był w ciągu olkoholowym i spijał resztki Krupniku z barku u Bobera, a jak wytrzeźwiał to udaje głupiego… nawet mi go nie żal.

LOL
2 lat temu

Czyżby 40 latek ze zmywaka okradł kolegę z miedziaków zarobionych na sprzedaży leveli?

Ważna wiadomość
2 lat temu

Dziś żeby być raperem musisz mieć forse i nie inaczej.A gdy masz to możesz zarabiać na frajerach którzy jej nie mają i nie ważne czy ktoś cie pyta czy nie samowolka i jeszcze cie zniszczą elo moc pieniądza a jak nie masz to możesz liczyć że ktoś cie weźmie pod skrzydła ale to musisz lewatywe jęzorem robić

KAZ BUDA
2 lat temu

Ale inba empary empary

Charakterniak
2 lat temu
Reply to  KAZ BUDA

UUUUUU LEVELUCHYY

Rzecznik Prasowy
2 lat temu

Nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna sie jarac tymi lirycznymi gniotami.

zaba
2 lat temu

wlasnie takie rapery zamiast laik nagrac diss to jak pizdy wlasnie tak wyglada polska scena ze koledzy nagrywaja razem a potems ie gownem obrzucaja na jakims portalu jebac takie kurwy i polska scene https://www.youtube.com/watch?v=Uz4ndUGQRek

Popularne