Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Koza i Kuba Więcek zabierają słuchaczy do przyszłości

Artyści promują płytę „Niebo nad Berlinem”.

Opublikowany

 

Album „Niebo nad Berlinem”, przygotowany przez Kozę i Kubę Więcka, zapowiadały do tej pory dwa bardzo pozytywnie przyjęte single „Jarmusch” i „3000”. Do obu tych utworów powstały symboliczne i artystyczne teledyski, których autorem jest Artur Mitera. Dzisiaj artyści upublicznili kolejny utwór ze zbliżającego się krążka, razem z premierą „Mango” wystartowała przedsprzedaż wydania fizycznego albumu. Słuchacze płytę otrzymają do swoich rąk już 21 maja.


Album „Niebo nad Berlinem” ukaże się nakładem Warner Music Poland. Tak o kulisach powstawania tego materiału wypowiada się Kuba Więcek:

– W styczniu zeszłego roku przeprowadziłem się na jakiś czas do Berlina by poświęcić się muzyce elektronicznej. Zacząłem wtedy tworzyć dużo bitów, w których słyszałem jakiegoś wokalistę bądź rapera. Były to dosyć dziwne i niecodziennie bity, dlatego wiedziałem, że muszę znaleźć kogoś z dużą wyobraźnią. Od jakiegoś czasu byłem fanem pewnego młodego polskiego rapera, którego twórczość była niezwykle inspirująca. Zdecydowałem się do Niego napisać – okazało się, że był wtedy też w Berlinie i powiedział tak! Był to Koza. Od tego czasu spotykaliśmy się praktycznie co tydzień (jeśli tylko to było możliwe) i stworzyliśmy dużo muzyki, którą teraz chcielibyśmy się z Wami podzielić. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tragarz podwawelskiej
1 rok temu

Koza i Kuba Więcek. A ta dziewczyna, która śpiewa na początku to kto, bo nie ma w tytule?

Katolik pomagacz
1 rok temu

Kacpra, sorry, przeczytałem tytuł nagłówka i jakoś tak mi sie pomyliło

Odb
1 rok temu

Koza z nosa i Kuba Piecyk zabierają słuchaczy do burdelu

fffffff
1 rok temu

jebac te pizde koze i szpaka pamietajcie jebac szpaka

Maxym
1 rok temu

Zamknij pizde

Sętino
1 rok temu

Co to do chuja ma być?!

Krasna
1 rok temu

Ja tam słyszałem tylko że koza w Warszawie jest niczym więcej niż piździ wąsem

Popularne