Sprawdź nas też tutaj

News

Kto odmówił Filipkowi walki na Fame MMA?

Raper odpowiada na wpis Tomba.

Opublikowany

 

Filipek

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie będziemy świadkami pojedynku Filipka z Rybą na gali Fame MMA. Początkowo reprezentant QueQuality chciał, aby walka odbyła się w formule bokserskiej. Niestety, jak tłumaczy nie było to możliwie i ostatecznie zgodził się na pojedynek na zasadach MMA. Drugą kwestią jest jego przeciwnik Ryba, z którym prywatnie raper się koleguje. Dlaczego nie zdecydował się on na walkę z jednym z licznych wrogów?

Bedoes, Koldi i Tomb odmówili

Dziennikarz portalu mma.pl w rozmowie z Filipkiem zapytał go, dlaczego nie zdecydował się na pojedynek z np. Bedoesem, Koldim, Tombem czy Flintem, tylko wybrał Rybę, z którym jest w przyjacielskich stosunkach. – Trzy osoby z czterech, które wymieniłeś nie chciały walczyć. Powiedziały, że nie interesuje ich ten temat – ujawnił raper. – Rybę bardzo lubię, jest w podobnych do mnie rozmiarach i nie ma takiej wielkiej dysproporcji i zasady będą dość uczciwe – dodał. Po tej wypowiedzi Filipka głos w dyskusji natychmiast zabrał Tomb.

Tomb twierdzi, że chciał się bić z Filipkiem

Powracający z nową płytą Tomb skomentował wypowiedź Filipka na swoim fanpage’u twierdząc, że proponował mu rozstrzygniecie ich konfliktu na Fame MMA. – I akurat chciał ten, z którym ty nie chciałeś – odniósł się do wypowiedzi Filipka z wywiadu. Ten od razu sprostował te wieści. – Tomb odezwał się tydzień/półtora temu? Gdy Ryba i ja mieliśmy podpisane umowy na walkę ze sobą. Nie jesteśmy żadnymi sportowcami, ale nie będę wystawiał kolegi, który ostatnie trzy miesiące podporządkował treningom. Gola Ci to proponował baranie w styczniu, a Ty zszedłeś z bomby dopiero kilka dni temu i chyba znowu masz jakieś długi do spłacenia, więc nie pi*rdol głupot – napisał Filipek w odpowiedzi na post Tomba. W kolejnym komentarzu wyjaśnił, że z wymienionej wyżej czwórki raperów nie chciał się bić tylko z Flintem. – Osoba z którą nie chciałem był Flint (z którym skądinąd nie mam już konfliktu), który startował kiedyś w Almie i zapewne nie mam do niego póki co podjazdu. Pozdro szablozebny! – dodał na koniec.

Filipek następny do piekła

Dzień przed pojedynkiem z Rybą na rynku ukaże się kolejna solowa płyta Filipka. Reprezentant QueQuality chce wykorzystać promocyjnie zamieszanie związane z pojedynkiem na Fame MMA wydając album „Następny do piekła”. Więcej na temat tego krążka pisaliśmy tutaj.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ndrew

I tak nikogo ta walka nie interesuje. Wogole co to za gala, bez walki Bonusa BGC, w której jak zawsze dostaje łomot. Nudaaaa…

Filipek wogole co to za ksywa haha szkoda że nie Pawełek jak ten batonik

JANusz PAWulon DWójA

Szkoda że nie ma ksywy twoja stara jak ta kurwa z roksy u której mieszkasz od urodzenia.

Onon

Ale
Bonus BGC
Walczy
Na
Tej
Gali
Palancie

Serio

Błazen. Idealnie pasuje do tego kurwidołka. Ale kibicowałbym jemu jeśli biłby się z linkmasterą

Bestia z Wadowic

Fifi ty suko za wiadro kremówek i dwójkę dziecię od WuGie wyruchałbym cię na tym oktagonie.

ProfesorNauk

Ja odmówiłem bo bym go zajebał a chcę mieć czyste sumienie

huj

Weź ty kurwa chuju zajebany wypierdalaj bo już nie mogę cię strawić kurwo zapierdolona.

Naśladowca Odb

?AMM emaF an iklaw iwokpiliF łiwómdo otK

Naśladowca to kurwa

Wykurwiaj bezbeku

Odb

Walka MMA odmówiona, kto na fame Filipka

Popularne