Sprawdź nas też tutaj


Singiel

Kukon – „iCarly”

Singiel promuje EP-kę „Diabły & zapałki”.

Opublikowany

 

Po marcowym krążku „Agresja & Depresja” biłgorajski raper wraca z luźnym materiałem „Diabły & Zapałki”. Tym razem bez gościnnych zwrotek i tylko siedem numerów. Oprócz okładki mini albumu poznaliśmy także jego tracklistę. Data premiery nie jest znana, ale wiemy, że EP-ka została limitowana do 500 sztuk.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Hildegarda Kukon

Ja, Hildegarda Kukon, z domu Hiimmler, oświadczam, że mój syn Brunon Kukon wprowadził mnie w błąd mówiąc, że Glamrap to instytucja wspierające nastoletnie osoby LGBT wyrzucone z domu. Ten błąd sprawił, że regularnie dokonywałam przelewów na rzecz tej organizacji na kwoty idące w tysiące euro. Jak się okazało szły one na artykuły o „muzyce” mojego syna Brunona Kukona, której w zupełności nie popieram, gdyż opiera się na kłamstwach.
1. Chłód, brud oraz zgnilizna, o której piszecie, nie pochodzą bezpośrednio z realiów życia Brunona Kukona. Panie sprzątające przychodzą do naszej willi dwa razy w tygodniu.
2. Brunon Kukon nie posiada też większych doświadczeń w zakresie samotności, seksu, narkotyków. To prawda, raz gdy został w domu z powodu przeziębienia i był pod wpływem panadolu pani sprzątająca przyłapała go na samozaspokajaniu się, ale to jedyny przypadek splotu samotności, seksu i ‚narkotyków’ w życiu Brunona Kukona, o którym wiem.

Z uszanowaniem

Hildegarda Kukon, z domu Hiimmler, matka Brunona Kukona

Pan Panowiek

„Łekmi tu madio rentik somitre bugi maj , łelkam gunarg , szud aj nimbi tulawju” – no kto cwelczyny, dawajta, nie znata sie, może ty kmiocie profesorze nieuk, już raz zgadłeś, dawaj tera fiucie

ProfesoorNauk

Niestety tym razem nie mam pojęcia. Może źle to napisałeś fonetycznie. Albo po prostu jestem zwykłym petem i rapowym śmieciem co tego nie zna.

Biedak

Props za historyjkę 😉

Abcdef

PRZELEWIK OD STAREJ KAKONA ELEGANCKO WPŁYNĄŁ

WOJTEK JASZCZOMP

KUKON JEST JAK IPHONE…
HUJOWY

EJ TY KOLO

DOROSŁY FACET Z BANANEM W MORDZIE KURWA TEN ŚWIAT JUŻ NA CHUJU STANĄŁ CZAS KURWA SIĘ WIESZAĆ BO DALEJ SIĘ TAK NIE DA ŻYĆ WSRÓD TYCH WSZYSTKICH PEDAŁOW POJEBAŃCÓW I PRZYGŁUPÓW.

ahadhahahah

beka z przelewu za 50zł

Szczaw

Kukon – „iDebil”

Fufacz

Wygląda jak brainlet jakiś

Al Kapone

Serio, mam pytanie
ile kukon i to jego chujowe skupisko beztalenci soul gang studio płaci Glamrapowi za publikacje artykułów o nim ? Pytam, bo oprócz glamrapu żadne inne źródło o tym łaku nie pisze.
i ktoś słucha tego kretyna wgl ? jeśli tak, to gratuluje spierdolonego gustu. Pozdrawiam.

twoj stary

ja słucham cieciu, do garów

Odb

Kulfon-„iEbali”

Havoc

Oo znowu Kukon, dzień na glamrapie bez Kukona dniem straconym
Kukon to pedał bez jaj i cwel i onanista.
zrób Kukon ty kurwo przysługe dla świata i się powieś

Analny

Analon – „iCarly”

Piotr Tłuszcz

Dlaczego użytnicy glamrapu to idioci

Piotr Tłuszcz

PAAAAAPIEŻ

Popularne