Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kukon – „iCarly”

Singiel promuje EP-kę „Diabły & zapałki”.

Opublikowany

 

Po marcowym krążku „Agresja & Depresja” biłgorajski raper wraca z luźnym materiałem „Diabły & Zapałki”. Tym razem bez gościnnych zwrotek i tylko siedem numerów. Oprócz okładki mini albumu poznaliśmy także jego tracklistę. Data premiery nie jest znana, ale wiemy, że EP-ka została limitowana do 500 sztuk.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Hildegarda Kukon

Ja, Hildegarda Kukon, z domu Hiimmler, oświadczam, że mój syn Brunon Kukon wprowadził mnie w błąd mówiąc, że Glamrap to instytucja wspierające nastoletnie osoby LGBT wyrzucone z domu. Ten błąd sprawił, że regularnie dokonywałam przelewów na rzecz tej organizacji na kwoty idące w tysiące euro. Jak się okazało szły one na artykuły o „muzyce” mojego syna Brunona Kukona, której w zupełności nie popieram, gdyż opiera się na kłamstwach.
1. Chłód, brud oraz zgnilizna, o której piszecie, nie pochodzą bezpośrednio z realiów życia Brunona Kukona. Panie sprzątające przychodzą do naszej willi dwa razy w tygodniu.
2. Brunon Kukon nie posiada też większych doświadczeń w zakresie samotności, seksu, narkotyków. To prawda, raz gdy został w domu z powodu przeziębienia i był pod wpływem panadolu pani sprzątająca przyłapała go na samozaspokajaniu się, ale to jedyny przypadek splotu samotności, seksu i ‚narkotyków’ w życiu Brunona Kukona, o którym wiem.

Z uszanowaniem

Hildegarda Kukon, z domu Hiimmler, matka Brunona Kukona

Pan Panowiek

„Łekmi tu madio rentik somitre bugi maj , łelkam gunarg , szud aj nimbi tulawju” – no kto cwelczyny, dawajta, nie znata sie, może ty kmiocie profesorze nieuk, już raz zgadłeś, dawaj tera fiucie

Biedak

Props za historyjkę 😉

Abcdef

PRZELEWIK OD STAREJ KAKONA ELEGANCKO WPŁYNĄŁ

WOJTEK JASZCZOMP

KUKON JEST JAK IPHONE…
HUJOWY

EJ TY KOLO

DOROSŁY FACET Z BANANEM W MORDZIE KURWA TEN ŚWIAT JUŻ NA CHUJU STANĄŁ CZAS KURWA SIĘ WIESZAĆ BO DALEJ SIĘ TAK NIE DA ŻYĆ WSRÓD TYCH WSZYSTKICH PEDAŁOW POJEBAŃCÓW I PRZYGŁUPÓW.

ahadhahahah

beka z przelewu za 50zł

Szczaw

Kukon – „iDebil”

Fufacz

Wygląda jak brainlet jakiś

Al Kapone

Serio, mam pytanie
ile kukon i to jego chujowe skupisko beztalenci soul gang studio płaci Glamrapowi za publikacje artykułów o nim ? Pytam, bo oprócz glamrapu żadne inne źródło o tym łaku nie pisze.
i ktoś słucha tego kretyna wgl ? jeśli tak, to gratuluje spierdolonego gustu. Pozdrawiam.

twoj stary

ja słucham cieciu, do garów

Odb

Kulfon-„iEbali”

Havoc

Oo znowu Kukon, dzień na glamrapie bez Kukona dniem straconym
Kukon to pedał bez jaj i cwel i onanista.
zrób Kukon ty kurwo przysługe dla świata i się powieś

Analny

Analon – „iCarly”

Piotr Tłuszcz

Dlaczego użytnicy glamrapu to idioci

Piotr Tłuszcz

PAAAAAPIEŻ

Popularne