Sprawdź nas też tutaj

News

L.U.C. i Grubson nagrywają płytę z amerykańskimi raperami

Zobaczcie klip „Freedom”.

Opublikowany

 

L.U.C. i Grubson nagrywają płytę z amerykańskimi raperami w ramach międzynarodowego Big Bandu Rebel Babel Ensemble. Premiera singla i teledysku 18 września 2019 na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W utworze pojawi się ZION I, który tworzył m.in. z Linkin Park, Matisyahu i Guru oraz jeden z najlepszych drumline NBA na świecie – The Blue Devils.

Nowy singiel „Freedom” to polsko-amerykańska produkcja zrealizowana przez kilkudziesięciu artystów z dwóch kontynentów w ramach międzynarodowego Big Bandu – Rebel Babel Ensemble, stworzonego przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego w kooperacji z artystami z innych krajów. „Freedom” otwiera pracę nad nowym albumem, który będzie spotkaniem europejskiej i amerykańskiej kultury brassu, reggae, jazzu, rapu i poetyki. Zion I to projekt BABA ZUMBI – znakomitego kalifornijskiego rapera, który nagrywał m.in. z Linkin Park, Matisyahu i Guru. Oprócz polskich i amerykańskich muzyków brassowych w projekcie wziął udział jeden z najlepszych drumline na świecie The Blue Devils – grywający m.in. na meczach NBA Golden State Warriors. Osią teledysku jest polski żaglowiec Dar Młodzieży, który w marcu 2019 roku powrócił do Gdyni z rejsu dookoła świata w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski.

Na nowym albumie DIALOG 3 artyści z rożnych krajów, ukazując piękno lokalnych języków, w artystycznej formie omawiać́ będą̨ współczesne problemy świata, konflikty, wyzwania moralne, religijne i technologiczne oraz niepokojący problem stężenia CO2 w atmosferze. Premiera albumu Dialog 3 planowana jest na 2020 rok.

Zanim album ukaże się na rynku filmowa sekcja Rebel Babel Film Orchestra wyrusza w październiku 2019 w trasę po USA. Utwory wybitnych polskich kompozytorów z Hollywood – Komeda, Wars, Kaper, Kaczmarek w aranżacjach polskich artystów (Herdzin, Kołodziejczyk, Obara, L.U.C.) wykonają amerykańskie orkiestry pod batutą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego.

Rebel Babel Film Orchestra USA TOUR

04.10 New Britain – New Britain High School
05.10 New York – Melrose Ballroom
12.10 Austin – Austin Independent School District ( AVAFest )
16.10 Los Angeles – Live House

REBEL BABEL ENSEMBLE to międzynarodowy, nieograniczony Big Band łączący muzyków, raperów i kompozytorów z różnych regionów świata w celu kreowania dialogu kultur i języków, zarówno w rozumieniu muzycznym jak i lingwistycznym. Orkiestra orkiestr, która koncertuje zawsze z lokalnymi artystami połączyła już ponad 10.000 muzyków z 15 krajów.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Podawacz Ręczników Podawaczowi Ręczników

To uczucie, gdy każdy z Gości zjada Gospodarza. Pomysł i rozmach projektu KOZAK, ale rap L.U.C przecietny. Za całość WIELKIE SŁOWA UZNANIA!

Odb

Amerykańscy raperzy nie chcą nagrywać płyty z grubsonem i b.u.c. em

Sizzar

Guru???

johny spluwacz

drugi jebac was

Prop&Testo

Pierszy, jebać glamrak

Popularne