Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Łajzol i JWP/BC kleją wersy na „Super Glue”

Druga zapowiedź solowego “Łajzol Serious”.

Opublikowany

 

Mało kto tak dobrze klei słowa z bitem jak JWP/BC. Chemia w tym zespole jest wyczuwalna od lat i nie słabnie nawet gdy poszczególni jego reprezentanci realizują się solowo. Najlepszym tego przykładem jest drugi singiel zapowiadający debiutancki album Łajzola, który dokładnie 18 marca ukaże się nakładem labelu 2020.


Wyprodukowany przez Szczura “Super Glue” to kolejna odsłona wyczekiwanej płyty “Łajzol Serious”. Nowy singiel mówi o sile przyjaźni, którą scementowały długie lata muzycznej i osobistej zażyłości. To kontynuacja wciągającej historii znanej nam chociażby z albumu “Koledzy”. Jak doskonale słychać ani gospodarz ani jego goście nie powiedzieli w tej materii jeszcze ostatniego słowa.

Po wielu latach bardzo płodnej i efektownej działalności w ramach kolektywów JWPBC i Jetlagz, Łajzol ukończył wreszcie prace nad solowym debiutem. Jak podkreśla sam artysta zatytułowany przewrotnie “Łajzol Serious” to najdojrzalszy i najbardziej przemyślany album w jego dorobku. Drugi przedsmak zróżnicowanej, słodko-gorzkiej zawartości krążka wyreżyserował Radek Nowik.A już niebawem kolejne z singlowych nowości poprzedzających marcową premierę albumu. Stay tuned.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rrrrr
11 miesięcy temu

Szacunek dla chłopaków ale kawałek dla pedziów, taki klimat z wybitymi zębami, podśpiehujki zmodulowane wokalnie

WnukPalucha
11 miesięcy temu

Łajza i JWP/BC kleją kutasy na „Super Glue”

Dollo Popierdollo
11 miesięcy temu

Kleją to im się włosy od spermy kolegów.

DTKJ
11 miesięcy temu

Łachudrol JWP ty skurwysynu zjem ci te dziecko co zabierasz na koncerty pierdolony chuju

Wagabunda
11 miesięcy temu

SOVA z nową płytą wchodzi niedługo, żadne w klubie BANG. #Wagabunda
Preorder

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
11 miesięcy temu

Po co to komu…. ??

ChuJWP
11 miesięcy temu

Słabe to jest

yp 1
11 miesięcy temu

Typowe zachowanie kobiety na widok większego khutangensa. Niby katoliczka co chce zakazać antykoncepcji czy rozwodów, ale wystarczy, że 30 cm wejdzie w kadr to od razu zapomina o przysiędze złożonej przed Bogiem. Pewnie nie ćwiczyła mięśni Kegla bo to grzech i po prostu uległa przed większym. Natura.
Ps. Katoliczki to najbardziej zboczone i wyuzdane kobiety jakie tylko możesz zaprosić do łóżka. Jeżeli popęd seksualny jest ciągle tłumiony ( nie można się masturbować) to w końcu wybucha jak erupcja wulkanu.
 #ordoiuris 

Popularne