Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Legendarny Afrojax powraca w duecie

Warszawsko-krakowski duet.

Opublikowany

 

fot. Jagna Firek

Gimnastyka Artystyczna to nowy warszawsko-krakowski duet złożony z Syzyfa HGW (rap) i Dicky Bushmana (produkcja). Razem tworzą hybrydę szaleństwa i doświadczenia, brutalności i kompetencji, poezji i matematyki. Ich self-titled debiut ukaże się 24 maja nakładem Wytwórni Krajowej i właśnie wraz z premierą klipu ,,Syzyf HGW” wystartował jego preorder. Szykujcie miejsca w – nie tylko hiphopowych – podsumowaniach roku:

Syzyf HGW, znany także jako Legendarny Afrojax, to postać określana na różnych etapach swojej kariery mianem polskiego GG Allina i polskiego Boba Dylana. Raper, poeta, performer. Pisze teksty doprowadzające do gorących łez i daje koncerty doprowadzające do krawędzi poznania.

Dicky Bushman, znany także jako Ignacy Matuszewski, to mózg formacji Romantic Fellas, ceniony pianista, certyfikowany nauczyciel Abletona. Kolekcjoner syntezatorów i tak kobiecych, jak męskich serc. Gra na wszystkich instrumentach i śpiewa charakterystycznym falsetem.

18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szwpa
1 rok temu

chujowa wada wymowy, zjebane akcentowanie, wkurwiajacy ryj, co to za tekst (wale konia psu XD), wyglad pederasty , promowanie pedalsakich zachowan na klipie, niby mialo byc smiesznie (chyba? bo nie mozliwe, ze ktos takiego gniota stworzyl na powaznie) ale tez nie wyszlo. No legendarny w chuj. Kwintesencja polskiego rapu. Zreszta co ja bede pierodlil, promocja na glamrapie i 600 wyswietlen. zycze dalszych sukcesow

Facio od krabów
1 rok temu

To ten co wyjaśnił Bilona i nazwał wszystkich uliczników pederastami?

Garłacz
1 rok temu

To ten, co zwalił konia słuchaczowi na koncercie

nauka jazdy
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?v=W69GwOy9bek&t=1s ten co zgrywal gangstera a pozniej wolal policje jak mu sie dupsko zapalilo hehehehe

Eee
1 rok temu

Afrojax szacun za wyjaśnienie Bilona

Riki tiki
1 rok temu

Szanuję za pierwsze dwie płyty afro kolektyw. Nie wszystko tam jest idealne bo do wielu rzeczy się można przyczepić ale jeśli chodzi o same umiejętności, to jax zjadał większość sceny, zarówno technicznie jak i tematycznie. O wiele łatwiej się jest utożsamić z tamtymi tekstami niż z tfórczością uliczników co sztywni w tekstach a potem ze fikcja literacka. On raz ze się odcinal od większości raperów to jeszcze miał do siebie na tyle duży dystans że nie sposób mu pojechać. To jakby kopać leżącego który sam się położył. Zdecydowanie wolę to niż nadymanych jak żaby hardcoreowcow którzy uważają się za pół bogów. Nawet nie wiem by to jest dystans do siebie bo gość sobie jechał ewidentnie. Plus featy u łony i Tymona i pana duże pe. To o czymś świadczy.
Potem niestety jego twórczość mi nie leżała

QUEBONAFIDENT
1 rok temu

jedyny normalny raper

lojer
1 rok temu

profesor glam chuja na zmianie 6-14 zapierdala zeby zarobic na „swoje” rolexy z turcj dlatego jeszcze go tu nie ma

Nikt
1 rok temu

No i dobrze

KaczeridiJasonLuv
1 rok temu

Legendarny Analax powraca w odbycie
Warszawsko-krakowski duet tranzoli.

Gienek plutycz
1 rok temu

On sepleni,nie umie po polsku poprawnie mówić

Can
1 rok temu

A możemy nie?

Wujek Dobra Rada
1 rok temu

Do utylizacji z tym gównem!!!

benedictusXV
1 rok temu

Afro to cwel, wiadomo ale bit kozak

główny patolog miast i wsi
1 rok temu

znowu jakiś zasrany gejoski duet niech się w dupy ruchają cwelozy jechane

Gienek plutycz
1 rok temu

Ten gówniak sepleni i śmie nazywać sie raperem,nawet nie umie dobrze po polsku mówić

Gienek plutycz
1 rok temu
Reply to  Gienek plutycz

sklej pizde

Popularne