Sprawdź nas też tutaj

News

Liroy: „Ojciec wielokrotnie próbował mnie zamordować”

Dramatyczne wyznanie rapera.

Opublikowany

 

Liroy / fot. Mikołaj Maluchnik

Kilka dni temu informowaliśmy, że Liroy włączył się w akcję Bonusa RPK odnośnie zmiany prawa i zbiera w tej sprawie podpisy w Sejmie. Tymczasem w najnowszym wywiadzie raper opowiada m.in. o domu rodzinnym i dramatycznych historiach.

Ojciec alkoholik

Rozmawiający z raperem Piotr Winnicki z Rzeczpospolitej zauważył, że przeszedł on długą drogę z Kielc przez hip-hop do Brukseli. Dodajmy, że artysta zadeklarował, że będzie startował w wyborach do parlamentu Europejskiego. Wyznał on, że dorastał w ciężkich warunkach. – Miałem ciężką sytuacje na chacie: w domu ojca alkoholika, który wielokrotnie próbował mnie zamordować – powiedział. – Było naprawdę wiele tragicznych sytuacji. Wychowałem się na osiedlu, a do domu przychodziłem praktycznie tylko wtedy, gdy musiałem – dodał.

Powiesił się przed trasą koncertową

Liroy przyznał, że miał bardzo słabe relacje z ojcem, który nie interesował się nim i jego muzycznymi pasjami, po czym popełnił samobójstwo. – Przed moją pierwszą trasą koncertową się powiesił. Jak się ostatni raz z nim widziałem, to mi przypomniał, że w Chemarze (firma w Kielcach) czeka na mnie cały czas miejsce i mógłbym tam pracować jako ślusarz – ujawnił raper. Miał wtedy 24 lata. W jednym z wywiadów sprzed lat Liroy przyznał, że poczuł wtedy ulgę. Dlaczego? Przez lata raper i jego matka przeżywali bowiem ze strony ojca koszmar. – Kiedy widzisz starego, który rozwala butelkę na głowie twojej matki, widzisz wszędzie krew, najchętniej wziąłbyś nóż i uciął mu łeb – mówił w jednym z wywiadów.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dojrzały Człowiek

Komentarze na GlamRapie już mnie nie śmieszą 🙁

Naśladowca Odb

Morderstwo: ,,Próba wielokrotnie liroyowała mnie zaojcować”

Cwelroy

Ojcie wielokrotnie próbował mnie gwałcić

Trystydycymyt

Cwelroy. Portale Ci się chyba pojabały. Tu nie niebieska linia zaufania.
Tutaj jedynie jakiś odb, cydzy czy inny kurwa profesor mogą poprawić Ci po starym. No może jeszcze zaproszenie na backstage do kukona
Ty, poczekaj… Chyba rzeczywiście dobrze trafiłeś XD

Odb

Wielolrotnie zamordowany ojciec próbował mnie liroyować

Maciej

Liroy to chyba jedyny true to the game OG, kawałek „moja autobiografia” – słuchane było za dzieciaka. Piszę ja, rocznik 1990.

I props za wyjaśnienie Tede parówy jednym filmikiem :
https://www.youtube.com/watch?v=ZdOLcUHLbfs

Rademenes
Rademenes

Jaki OG? Ile razy płyty zapowiadał?
https://youtu.be/4Mzl67rqhKs

00:12 i 17

LIROY OG ZAWSZE i Ice to potwierdZił

20:23 7

Zulugula nowy szef tej strony synu

Szara polska rzeczywistosc nie zawsze tak samo kolorowa dla kazdego. Ja rozumiem, ale dzieci co tu komentuja niech siadaja na butle od perwoll blue magic. Jazda z curvami

Wasz Ziom

Szacun od zawsze na zawsze !!!

Spawacz

scooby jabadubi kto cie kurwa zrobil ty chuju

sezamieotwórzdziure

a do moich kolegów strzelano

Young peya

Lirojek lirojek kupa gowna maly gnojek

SŁAWEK.LYBAK

AHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHA

SKODA ŻE MU SIĘ NIE UDAŁO ZRESZTĄ JAK TOBIE W BRANŻY PORNO BEKA Z BEZBEKA

Marek

Frugi

Marek

Drugi miało byc

Dj Haziel

Jasne

Twój stary pijany

Marek kasztanie naucz się pisać

JanPenetratorTwojejStarej

Pewnie takie samo pierdolenie wymyślonych smętów pod publike jak ten ćpun arab XD Pfu, jebać!

Bestia z Wadowic

Ja też nie miałem łatwo, a wyrosłem na świętego ruchacza.

Zawsze w cieniu białasa

Kolejny męczennik, ja pierdole…serio nie macie pomysłów na promocję? Weźcie zatrudnijcie kogoś młodego z polotem do takich rzeczy i będzie dobrze! Byleby nie był to ten kasztan solar.

Popularne